Problém IPod Touch a ITunes

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

PetaH | pát úno 01, 2008 5:35 pm

Problém IPod Touch a ITunes

Dobrý den,
děje se mi taková nemilá věc. Dnes jsem dostal do ruky Ipod.

První problém: Nejde mu spustit nainstalovaný ITunes. Mezi běžícími procesy iTunes je, avšak žádné okno ani nic nevyskočí.

Druhý problém: Po připojení iPodu do USB se iPod začne nabíjet, avšak Windows nic nedetekuje.

Neví někde co s tím?:(
 

watterman | pát úno 01, 2008 5:53 pm

1. - zkus preinstalovat iTunes..
2. - to neni problem, takhle to ma byt ;)
 

PetaH | sob úno 02, 2008 3:10 pm

watterman píše:1. - zkus preinstalovat iTunes..
2. - to neni problem, takhle to ma byt ;)


iTunes jsem přeinstalovával asi 50x a pořád nic...
 

watterman | sob úno 02, 2008 3:26 pm

Jakou verzi iTunes pouzivas? Musi to byt verze >7.4 ;)
Prinejhorsim zkus ipod pripojit na jinem pocitaci..
 

Lejci | úte úno 05, 2008 11:55 am

Mas na nem jailbreak?
 

rev3al | sob úno 09, 2008 5:40 pm

Tady ten problém jsem měl taky, nakonec to bylo deamonem, když jsem měl zaplou virtuální mechaniku, přinejmenším zvláštní.
Host
Host
 
Příspěvky: 8
Registrován:
stř úno 06, 2008 12:30 pm

Uživatelský avatar alexxx | sob úno 09, 2008 5:42 pm

Lejci píše:Mas na nem jailbreak?


Jailbreak s tím nesouvisí :wink:
1.1.1 OOB> 1.0.2>1.1.1>1.1.2>1.1.3>1.1.4>1.1.2 modem 04.04.05_G a bootloader 3.9
iBrickr, AnySim, PACAY, Carneval, iJailbreak, Ziphone... no vyzkoušel jsem prostě skoro všechny možnosti odblokování...
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 287
Registrován:
sob říj 13, 2007 6:04 pm
Bydliště: Karlovy Vary

PetaH | stř úno 13, 2008 4:27 pm

Já nemám Deamon..Měl jsem alcohol, zkusil jsem odinstalovat a pořád to stejné...
 

Danger3012 | úte bře 11, 2008 6:23 pm

Re: Problém IPod Touch a ITunes

Cau, stalo se mi neco podobneho mam Windows Vista 64(chyba :? )Mam nainstalovany posledni iTunes a kdyz pripojim muj iPod tak se mi obevi okno a tam je ze APPLE MOBILE DEVICE prestaly pracovat!Zapnu iTunes a ukaze semi okno ze APPLE MOBILE DEVICE nejsou pusteny a ze se nemuze pripojit k iPod!Ale pritom kdyz dam do pc iPod Video tak se mi normalne pripoji k pc!!!Preinstalovaval sem to asi 10000000000000000000000x a fakt uz nevim!Prosim radte!DIKYYYYYYYYYYYYYYYY
 

xvyhl100 | čtv bře 20, 2008 11:30 am

Re: Problém IPod Touch a ITunes

Mám podobný problém. Když připojím iPhone k notebooku, tak iTunes, které tam jsou nainstalovaný (nejnovější verze) ho vůbec nedetekuje. Přitom iPod nano (3gen) to detekuje v pohodě. V iPhonu by to byt nemělo, protože když ho připojím ke svému stolnímu PC, tak ho najde v pohodě.
 

Julek | čtv bře 20, 2008 5:09 pm

Re: Problém IPod Touch a ITunes

sám jsi si odpověděl.. formátuj notebook



.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

xvyhl100 | pát bře 21, 2008 4:41 pm

Re: Problém IPod Touch a ITunes

Potřebuju poradit něco rozumnýho. To že mi tady budeš radit takový kraviny mi moc nepomůže.
 

watterman | pát bře 21, 2008 5:08 pm

Re: Problém IPod Touch a ITunes

@xvyhl100
Víš jak se pozná když někdo nezná řešení tvého problému? Nepíše... Teď zkus popřemýšlet nad tím co jsem řekl a potom sem napiš něco normálního. Julek, stejně jako my všichni ti pomáháme né za peníze ale z chuti pomoct a ty se tady ještě budeš vztekat...

Co třeba zeptat se rovnou prodejce, co je špatně? Apple zde má své "zástupce" např. iStyle...
 

Julek | pát bře 21, 2008 5:44 pm

Re: Problém IPod Touch a ITunes

škoda že jsem toto nečetl dříve.. :)

to xvyhl100 važ slova která vypouštíš z pusy nejsem na podobné kecy na tomto fóru zvědavý, problém je ve tvém notebooku, zajímalo by mě jak by jsi asi chtěl chtěl poradit lépe když nikdo z nás neví co v tom notebooku máš a co se asi stalo..


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

rosswell | pát zář 12, 2008 9:13 pm

Re: Problém IPod Touch a ITunes

Už se tento problém nějak vyřešil?moje přítelkyně ma ipod nano a při připojení k pc automaticky naskoči itunes a je vše ok,ale já když připojím ipod touch tak se neděje vubec nic.zkoušel jsem i mediamonkey.V pc vubec nevidim nic.akorat ipod se nabiji,vyzkoušel jsem přehodit usb porty a taky bez vysledku!prosím o pomoc!
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPod touch

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé