Ipod Touch nebo Iphone ?

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

RIMMSYCZECH91 | úte bře 10, 2009 11:31 pm

Ipod Touch nebo Iphone ?

Ipod Touch vs. Iphone
Ahoj , chtěl bych vás poprosit o radu . :) Delší dobu sem uvažoval nad koupí Iphone 3G ,ale využil bych to spíš jen na funkce které nabízí např. Aplikace na pohybové čidlo atd. , takže mi přijde zbytečné pořizovat Iphone , když si mohu koupit nový Ipod Touch za cenu bazarového Iphone,ale bojím se že ipod nebude podporovat všechny aplikace co se nabízejí pro iphone. Chci ze zeptat jestli jsou všechny aplikace z Iphone kompatibilní s Ipod Touch a jaký je mezi tím rozdíl .
Zatím vím že je rozdíl ve velikosti , ipod touch nemá fotoaparát , nemá GSM Síť :) . Je ještě něco? Děkuji za radu .

Moc se omlouvám jestli to jsem nepatří ,bohužel sem nevěděl kam to dát ,zde mi to přišlo jako nejvhodnější.
Naposledy upravil RIMMSYCZECH91 dne stř bře 11, 2009 12:02 am, celkově upraveno 1
 

ls8 | úte bře 10, 2009 11:59 pm

Re: Zmen si nazev dotazu, jinak vlakno smazu

muzes instalovat a provozovat vsechny programy, jejichz pouziti dava na ipodu smysl (tedy krome aplikaci ktere maji neco spolecneho s telefonovanim, s focenim atd.)
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

RIMMSYCZECH91 | stř bře 11, 2009 12:02 am

Re: Ipod Touch nebo Iphone ?

Díky , takže s aplikacema je to stejný a HW je to co jsem napsal?
 

ls8 | stř bře 11, 2009 12:04 am

Re: Ipod Touch nebo Iphone ?

http://www.apple.com/ipodtouch/specs.html

Nemuzes instalovat pouze programy, ktere potrebuji nejakou HW soucast, kterou iPod Touch proti iPhonu nema. Tedy GSM modul, fotak, prvni generace iPodu Touch nemela ani externi reproduktor, zadny jiny vyznamny rozdil asi neni. Ale nejsem odbornik na Touche, nemam ho.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

kamen911 | stř bře 11, 2009 9:10 am

Re: Ipod Touch nebo Iphone ?

Ještě nemůžeš používat aplikace, které potřebují mikrofon, ale těch moc není a určitě se bez nich obejdeš. Velkou výhodou Touche druhé generace je procesor, který běží na 532 MHz (u iPhonu 3G "jen" na 412 Mhz).
Host
Host
 
Příspěvky: 53
Registrován:
pát srp 29, 2008 9:33 pm
Bydliště: Jablonec

Bee Tea | sob bře 21, 2009 2:32 pm

Re: Ipod Touch nebo Iphone ?

Neexistuje pro ipod i jiná možnost připojení než wifi? To mi oproti iphonu příjde jako největší nevýhoda.
 

Phill17 | sob bře 21, 2009 2:47 pm

Re: Ipod Touch nebo Iphone ?

Ne jen wifi, a co bys tam jako ještě chtěl? je to hudební přehrávač, nebo ty snad máš na své MP3 GSM modul ?:D
 

Phill17 | sob bře 21, 2009 2:51 pm

Re: Ipod Touch nebo Iphone ?

kamen911 píše:Ještě nemůžeš používat aplikace, které potřebují mikrofon, ale těch moc není a určitě se bez nich obejdeš. Velkou výhodou Touche druhé generace je procesor, který běží na 532 MHz (u iPhonu 3G "jen" na 412 Mhz).


Pokud vím, tak procák je u iPhone3G 620 MHz
 

kamen911 | sob bře 21, 2009 4:54 pm

Re: Ipod Touch nebo Iphone ?

Je to tak, že ten procesor je schopný běžet až na 620MHz, ale kvůli výdrži baterie je podtaktován právě na 412MHz.
Host
Host
 
Příspěvky: 53
Registrován:
pát srp 29, 2008 9:33 pm
Bydliště: Jablonec

Uživatelský avatar ygy | sob bře 21, 2009 5:16 pm

Re: Ipod Touch nebo Iphone ?

ja byt na tvojom mieste tak si radsej zoberem iphone a nemusis so sebou tahat dva pristroje ...stci jeden
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1802
Registrován:
stř srp 06, 2008 12:04 am
Bydliště: Žilina

RIMMSYCZECH91 | sob bře 21, 2009 6:00 pm

Re: Ipod Touch nebo Iphone ?

Díky , už šetřím na iphone .. :) KOupím si nějaký zánovní , než dát 15.000,- :))
 

kucass | čtv bře 26, 2009 7:42 pm

Re: Ipod Touch nebo Iphone ?

kamen911 píše:Ještě nemůžeš používat aplikace, které potřebují mikrofon, ale těch moc není a určitě se bez nich obejdeš. Velkou výhodou Touche druhé generace je procesor, který běží na 532 MHz (u iPhonu 3G "jen" na 412 Mhz).

Ale veď oni nemôžu programovať aplikácie alebo hry ktore by optimalizovane bežali len na 532 MHz, to by sa potom na iPhonoch a Touchoch 1G nedalo hrať takže to má výhodu len pri loadovani a podobne, inak to moc nespoznáš
 

Yreg | čtv bře 26, 2009 7:48 pm

Re: Ipod Touch nebo Iphone ?

No aj poznáš, lebo sú stabilnejšie, menej padajú a keď sa ti zapína aplikácia 20 sekúnd tak to naštve. Samozrejme, všetky tie aplikácie idú aj na starších zariadeniach, teda pri používaní aplikácie často nepoznáš rozdiel (môže menej sekať)

Mimochodom, iPod ešte nemá BT, ale ten je nepodstatný. Mne by hlavne vadil ten net len cez wifi :)
Osobne by som iPod Touch nekupoval, ale je už na každom, čo mu najlepšie vyhovuje..
 

RIMMSYCZECH91 | čtv bře 26, 2009 8:08 pm

Re: Ipod Touch nebo Iphone ?

Ano , já se rozhodl pro iphone :))) , taky mi vadil net jen přes wifi ... Už jen hledám kdo si pro mě vezme smlouvu od operátora abych ho měl za 50% :D ... Jinak díky za odpovědi . ;)
 

sixsauer | čtv dub 02, 2009 1:01 pm

Re: Ipod Touch nebo Iphone ?

Dcera má iPod touch a používa mikrofon se sluchátkama od Apple a na Skype ji slyším skvěle.
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPod touch

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé