ipod touch 3g vs 4g

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

korman25 | pát pro 17, 2010 7:20 pm

ipod touch 3g vs 4g

Dobrý den, právě jsem prodal svůj ipod touch 2g 32gb a něco mě táhne, abych si koupil ipod touch.Momentálně jsou levnější 3g přístroje, má smysl si ho koupit nebo počkat chvilu než zlevní 4g ? A ještě 4g 8gb má vnitřnosti stejný jako 32gb ? U 3g tomu totiž tak není. Díky moc za rady ...
 

Lentilek2 | pát pro 17, 2010 7:46 pm

Re: ipod touch 3g vs 4g

jo 4g 8gb je stejně výkonný
já bych asi šel do ipod touch 3g,protože je svižnější u her(ne najíždění,ale hraní),protože nemá retinu,a ipod sa nemusí tolik snažit-z vlastní zkušensosti má hraní her větší FPS na 3g než 4g,ikdyž má 4g o 200(ted nevím možná 400)mHz silnější,jinak je stejný jako 3g
Host
Host
 
Příspěvky: 50
Registrován:
sob říj 16, 2010 9:48 am

kamen911 | pát pro 17, 2010 8:20 pm

Re: ipod touch 3g vs 4g

Jestli jsi měl Touch 2g tak s třetí generací si až tolik nepřilepšíš. Raději bych koupil rovnou 4g protože má pár věcí navíc, jako je větší rozlišení displaye, kameru s foťákem, větší výdrž baterie, mikrofon a gyroskop. Možná jsem ještě na něco zapomněl.
Host
Host
 
Příspěvky: 53
Registrován:
pát srp 29, 2008 9:33 pm
Bydliště: Jablonec

korman25 | pát pro 17, 2010 8:27 pm

Re: ipod touch 3g vs 4g

gyroskop je něco jako akcelerometr ?
 

Fanuš | pát pro 17, 2010 8:29 pm

Re: ipod touch 3g vs 4g

No 8Gb iTouch 4 musi mit logicky stejny vnitrnosti jako vetsi brachove - uz jenom kvuli Retina displeji. Byl by naprostej nesmysl davat vetsi displej se stejnym procakem.
To je zajimavy :) Moje osobni zkusenost je presne opacna. 4. generace ma A4 chip s 1 GHz coz je o 333MHz vic nez u 3G. A zrovna u her se to dost projevi, zatim jsem se opravdu nesetkal s tim ze by nektera hra bezela na 3g rychleji, krom Dungeon Hunteru 2, u kteryho jsou crashe zaseky a nenactene textury na dennim poradku.

Zalezi na tvych vlastnich preferencich. Pokud ti staci poslech hudby, obcasne surfovani po Wi-Fi a vyrizovani emailu, nepotrebujes nejnovejsi generaci. Ale to bys asi neprodaval staryho iPoda :)
Osobne bych sel do iTouche 4 na tvem miste. Pokud casto pouzivas nejruznejsi aplikace, tak se to hodi - nejmene dve dalsi verze iOS budes mit bezproblemove se vsim vsudy. Jestli jsi k tomu rad hrajes tak je to jednoznacny - touhle dobou uz ruzne hr na iTouchovi 2g a iPhonu 3g vubec nerozjedes.
Je to hlavne na tobe. Zalezi i na tom jak moc chces usetrit, ale nemyslim si ze ty cenove rozdily u iPoda jsou zrovna tak vyrazne.
 

Uživatelský avatar Metalgirl | sob pro 18, 2010 12:01 am

Re: ipod touch 3g vs 4g

Jelikož přecházíš z 2G, tak určitě jdi rovnou do 4G. Do 3G v tvém případě nemá už smysl. Máš lepší rovnou skočit do nejnovější generace. :wink:
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Uživatelský avatar slonik | úte pro 21, 2010 2:20 pm

Re: ipod touch 3g vs 4g

Navíc 3G 8GB je na tom s vnitřkem stejně jako iPhone 3G, takže už je na něm iOS4 dost ořezaný (nejde tapeta v menu a tak...) a iOS5, který dle zvyku bude asi někdy v červnu na něj nejspíš vůbec nepůjde. Takže kupovat něco co je rok a půl starý a rychle se to stává vykopávkou je dost nesmysl...
iPhone 5 8.1.3 nonJB + iPad 3 8.2 nonJB
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 368
Registrován:
sob úno 06, 2010 5:37 pm
Bydliště: Praha

brano03 | čtv pro 23, 2010 1:40 pm

Re: ipod touch 3g vs 4g

trošku ťa opravím:
iPhone 3G nie je taký výkonný ako iPod touch 2g (8GB)
majú rozdielny procesor: iPhone 3G- 412 MHz a iPod touch 2G- 533 MHz
ten rozdiel dosť vidno pri hrách, mám odskúšané..
korman25: gyroskop je niečo ako akcelerometer ale je o niečo presnejší..najlepšie je keď máš v iPhone obe súčiastky
 

Uživatelský avatar _shimi_ | pát pro 24, 2010 1:47 am

Re: ipod touch 3g vs 4g

Lentilek2 píše:jo 4g 8gb je stejně výkonný
já bych asi šel do ipod touch 3g,protože je svižnější u her(ne najíždění,ale hraní),protože nemá retinu,a ipod sa nemusí tolik snažit-z vlastní zkušensosti má hraní her větší FPS na 3g než 4g,ikdyž má 4g o 200(ted nevím možná 400)mHz silnější,jinak je stejný jako 3g



asi jsi nikdy nedrzel ipod touch 4.generace v ruce :D vubec totiz nevis,o cem mluvis ;-) retina je 4x lepsi,jak display u 3G,ma 4x vetsi rozliseni...procesor ma 1GHz,takze vetsi,nez u 3G 32,64Gb verze..a celkove je rychlejsi ipod Touch 4G nez ipod touch 3G 32,64Gb...sam mam ipod Touch 4G 32Gb a je uplne jinde,nez ipod Touch 3G 32Gb,ktery jsem mel doposud,takze vim,o cem mluvim...nejlepsi jsou vzdycky spekulace..to mam nejradsi :D ipod 4.Gen ma navic gyroskop,coz je presnejsi,nez akcelometr,ma HD kameru,fotak,ale hlavne ten display je naprosto uzasny a nevidis tam zadne kosticky,jak u nizsich ipodu/iphonu,je to diky tomu rozliseni.takze urcite bych sel do 4.Generace ipodu,nez do 3. ..

kdyz vezmu v potaz hry...3G a 4G..tam jdou videt rozdily,..Retina display u ipod Touch 4G je peknejsi a vykresli ciste barvy bez takovych kosticek,kdyz se podivas u 3G bliz na display a ta tisicovka,co das navic,oproti 3G je uplne zanedbatelne,kdyz si vezmes,co tim ziskas navic oproti 3G..tot ma OSOBNI zkusenost.

A tys asi nikdy nečetl pravidla fóra, co? Takže ani ty nejsi dokonalý, jako nikdo z nás. Ale k tomu se můžeš přiblížit tím, že budeš respektovat to, co ti bylo řečeno v pravidlech. Pak bys nezvolil barevné písmo, ale dodržoval bys defaultní. Upravil jsem to a příště ti dám vrování. Souhlasíš? Beavers.
Host
Host
 
Příspěvky: 108
Registrován:
čtv pro 10, 2009 6:30 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPod touch

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron