Gyroskop - problem

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar _shimi_ | úte pro 28, 2010 4:22 pm

Gyroskop - problem

zdravim,
nevim,jestli jsem to tu dal dobre,ale HW ipod jsem nenasel...takze ma otazka je,jestli se da poskodit Gyroskop,kdyz mi ipod spadl na zem asi z 30 cm a jeste na kberec,podle me asi tezko,jen mi nedavno zacal blbmout gyroskop tim stylem,ze kdyz zapnu RAGE nebo Modern Combat 2 a dam volbu gyroskopu,tak je to absolutne neovladatelne,protoze se obraz porad trepe a nejde se ani rozhlednout,ipod mam novy 2 tydny..nevim,predti mmi sel RAGE uplne v pohode,nenapada me nic,jestli nemuze byt treba chyba v FW a preinstalovat FW,prece je to divne,aby jen tak z niceho nic zacal blbnout a neni to jen u her,treba i u 360 panorama,vubec nevim,co stim je :-( predem dik za odpoved :-)
Host
Host
 
Příspěvky: 108
Registrován:
čtv pro 10, 2009 6:30 pm

Uživatelský avatar lukinek | úte pro 28, 2010 7:08 pm

Re: Gyroskop - problem

Pokud nepomůže Restore, tak je poškozen již zmiňovaný gyroskop.
iPhone 5S 16GB Space Gray Vodafone CZ
iPhone 5 32GB White T-Mobile CZ
iPhone 5 16GB Black Electroworld - PRODÁN
iPhone 4S 16GB White CZ Vodafone - PRODÁN
iPad 2 64GB 3G iStyle
iPhone 4 16GB Black CZ T-Mobile - PRODÁN
iPhone 3GS 16GB Black T-Mobile SK
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1373
Registrován:
úte říj 26, 2010 11:24 am
Bydliště: Nové Bránice

Uživatelský avatar _shimi_ | stř pro 29, 2010 12:14 am

Re: Gyroskop - problem

mam 4.1 ..nic jsem neupdatoval,takto jsem ho jiz zakoupil....4.2 nechci..kvuli updatu basebandu...takze si asi udelam restore znovu na 4.1,..

edit: haze mi to chybu,takze je asi zapotrebi zaloha SHSH ? popr. kdyby mi sem nekdo postnul clanek,kde bych to nasel... v hledani jsem ho nenasel...predem diky za odp.
Host
Host
 
Příspěvky: 108
Registrován:
čtv pro 10, 2009 6:30 pm

Kubec19 | stř pro 29, 2010 2:44 am

Re: Gyroskop - problem

áno musíš mať SHSH zálohu na 4.1 :wink:
 

Lentilek2 | stř pro 29, 2010 10:06 am

Re: Gyroskop - problem

takže na iPodu baseband naštěstí není,a i kdyby byl,máš snad v něm sim kartu?
zkus v nastavení najet do obnovení,a smazat všechna data a nastavení(je to jako restore),a nemělo by to chtít SHSH
Host
Host
 
Příspěvky: 50
Registrován:
sob říj 16, 2010 9:48 am

Uživatelský avatar _shimi_ | stř pro 29, 2010 3:00 pm

Re: Gyroskop - problem

a jo,baseband vlastne neni,uz su zblbly s iphonu :-) ale zalohu shsh mit musim? mi to totiz pise chybu,kdyz chci dat restore na ten samy FW,co tam ted mam...celkem me to se*e..clovek da pomalu 6 tisic do ipodu a pak se objevi takovy problem..no kazdopadne se to nestalo jen me,videl jsem to i na youtube a i u iPhone 4,jak jim to blblo,takze problem se tyka i u iphone 4,nekomu se to stalo,dkyz si updatoval FW nekomu jen tak z niceho nic....me treba gyroskop funguje ve hrach je nahoru a dolu,kdyz dam pohyb doprava..katastrofa,nepohne se to a nebo se to nehorazne seka,ze je to neovladatelne...kazdopadne je to divne,ne ze bych byl na gyroskopu zavisly,ale kdyz uz to mam,tak to chci mit funkcni,pac se to hodi mimo hry i na 360 panorama a dalsi skvele aplikace a hry ;-)
Host
Host
 
Příspěvky: 108
Registrován:
čtv pro 10, 2009 6:30 pm

ipod touch 8gb | ned led 02, 2011 12:49 pm

Re: Gyroskop - problem

shsh musis mat zalohovane,stiahni si tinyumbrellu a cez to si zalohujes shsh,,,potom si stiahni softwear 4,1 a drz shift a klikni na restore,,vyber ten soft. co si stiahol a uz by to malo ist
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 170
Registrován:
stř pro 30, 2009 2:15 pm

ipod touch 8gb | ned led 02, 2011 12:50 pm

Re: Gyroskop - problem

shsh musis mat zalohovane,stiahni si tinyumbrellu a cez to si zalohujes shsh,,,potom si stiahni softwear 4,1 a drz shift a klikni na restore,,vyber ten soft. co si stiahol a uz by to malo ist
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 170
Registrován:
stř pro 30, 2009 2:15 pm

Uživatelský avatar _shimi_ | ned led 02, 2011 1:42 pm

Re: Gyroskop - problem

ok,diky,az bude trochu casu pristi tyden,hned to pozkousim ;-)
Host
Host
 
Příspěvky: 108
Registrován:
čtv pro 10, 2009 6:30 pm

brano03 | pon led 03, 2011 12:06 pm

Re: Gyroskop - problem

sry ak offtopic: neviem síce ako je to možné, ale asi pred 2 týždňami mi kompletne zblbol celý iPod (mal som 4.1 ale apple uz mal 4.2.1).. som bol zmierený že stratím možnosť JB a dal som restore.. na moje prekvapenie prebehol restore v poriadku a zostal mi tam 4.1.. pritom žiadne bloby ani nič som nemal.. :D
 

Jelen50 | úte led 04, 2011 12:23 am

Re: Gyroskop - problem

To nejspíš Apple ještě podporoval 4.1. Když výjde nový FW, tak ještě jde nějakou dobu nahrát ten starší.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 266
Registrován:
čtv kvě 07, 2009 9:23 pm

brano03 | úte led 04, 2011 2:44 pm

Re: Gyroskop - problem

aha.. tak to som mal dosť veľké šťastie :D.. inak by som ostal asi bez JB :?
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPod touch

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé