volna ram na ipod touch 4g

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Zino177 | pát led 07, 2011 5:19 pm

volna ram na ipod touch 4g

hosi na kolko sa viete dostat cez free ram softy s vasou volnou RAM na ipod touch 4g?

ja na cca 115-120mb.. a vy?
 

Uživatelský avatar MiroSVK | pát led 07, 2011 7:52 pm

Re: volna ram na ipod touch 4g

Najviac som mal asi 130 mb po reboote
iPod Touch 4G 32 GB 5.0.1 JB - predane
new iPad 16GB 5.1.1 JB vlastnim :)
Pridajte si ma do gamecentru ! Rad si s vami zahram :)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 372
Registrován:
sob dub 10, 2010 10:26 pm

Uživatelský avatar Black Storm | pát led 07, 2011 10:24 pm

Re: volna ram na ipod touch 4g

Ja mam maximalne 135MB,ale to tesne po uvolneni RAM.Inac okolo 110-125.A to mam plno programov na upravu springboardu a inych veci.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 156
Registrován:
pát čer 25, 2010 11:36 pm
Bydliště: Spišská Belá

Zino177 | sob led 08, 2011 12:15 am

Re: volna ram na ipod touch 4g

tak to potom odporucam nechat pusteny chvilu FREE MEMORY 2 a dostanem sa aj nad 150-160mb volnej RAM!!!
potom napr GoF2 alebo RR2 je oooovela ovela rychlejsie naloudovany a napr. GoF2 ked je tam vela lodi tak vooobec nelaguje

ten soft by mal byt povinnostou pre kazdeho
 

Hnykda | sob led 08, 2011 12:20 am

Re: volna ram na ipod touch 4g

Ti Zino: To je úplně k ničemu. Jen tam máš vyšší číslo. Nemá cenu si čistit paměť pokuď ti nespadne pod 50 MB (což ne...) . I když se to nemusí jevit, iOS to má moc dobře ošetřené. Kord na dnešních strojích. (Porovnání free MB: 3G-60MB, iP 4-360 MB).
 

Zino177 | sob led 08, 2011 8:59 am

Re: volna ram na ipod touch 4g

praveze to vobec nema az tak dobre osetrene a je rozdiel pri hrani 3d hier v tom ci hru pustam na 90mb free ram alebo na 130 a rozdiel je naozaj obrovsky

az tak dobre to iOS nema vymyslene
 

Hnykda | sob led 08, 2011 10:10 am

Re: volna ram na ipod touch 4g

Tak to se mi teda nezdá :P . Pokud nemáš JB, tak to hraní neovlivní. Navíc se zapíná grafickej chip a ne klasickej procesor. Ale pokud máš vlastní zkušenosti, nebudu se s tebou hádat ;) .
 

Uživatelský avatar MiroSVK | sob led 08, 2011 11:28 am

Re: volna ram na ipod touch 4g

Zino177 píše:tak to potom odporucam nechat pusteny chvilu FREE MEMORY 2 a dostanem sa aj nad 150-160mb volnej RAM!!!
potom napr GoF2 alebo RR2 je oooovela ovela rychlejsie naloudovany a napr. GoF2 ked je tam vela lodi tak vooobec nelaguje

ten soft by mal byt povinnostou pre kazdeho


A das mi pls link na itunes kde si nasiel to free memory 2 ? pretoze ja ho nikde neviem najst, iba memory doctor, dik.
iPod Touch 4G 32 GB 5.0.1 JB - predane
new iPad 16GB 5.1.1 JB vlastnim :)
Pridajte si ma do gamecentru ! Rad si s vami zahram :)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 372
Registrován:
sob dub 10, 2010 10:26 pm

Uživatelský avatar Black Storm | sob led 08, 2011 12:45 pm

Re: volna ram na ipod touch 4g

Ja mam len Free Memory a fakt tam nieje,cize preklep?
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 156
Registrován:
pát čer 25, 2010 11:36 pm
Bydliště: Spišská Belá

Zino177 | pon led 10, 2011 8:52 pm

Re: volna ram na ipod touch 4g

Kód: Vybrat vše
http://www.filecluster.com/iPhone/Free-Memory-23283.html

a stoji dolar

napr. GoF2 pri nazhromazdeni sa viacej lodi zacne trhat trochu.. s touto app ide vsetko stale pekne plynule!!!

a to je rozdiel za ktory to stoji

je tam o nej aj popisane- to naj som dal tucnym:

THE ORIGINAL FREE MEMORY (TM) that works on iPhone 4! The app NOW FREES MEMORY AUTOMATICALLY ON START and when brought to the front from the multi-task bar.
"I really must say, this is a pretty useful app....I would rate this app a 4 1/2 because it really is a useful application to have on your iPod. It is well worth the the dollar and anyone who wants to free up some memory on your device, this is an app that you should check out."
- http://igodipodreviews.blogspot.com/201 ... ry-99.html
Users LOVE the app:
- "I love this app and use it all of the time. It works perfectly. Without it I would have to turn off my Itouch and restart it to free up the memory and that uses a lot of battery resources"
- ?I have an iTouch and have had your very helpful app, ?Free Memory? for ages and love it.?
- ?I've had your Free Memory app since it came out, and I use it quite often?
- ?My all-time favorite app, Free Memory?
- ?FreeMemory is one of my favorite apps, I use it all the time?
- ?I've been a very satisfied user of this app for a long time, on an iPhone 2G, a 3Gs, and now an iPad?
- ?I'm using Free Memory 2.0 on iOS4 on iPhone 3GS, That's simple and cool app and I love it. One of my favorite app :)?
- ?Thank you, thank you, thank you for this app!?
- ?I LOVE my Free Memory application and recommended it to several friends?
Free Memory (TM) displays the amount of runtime free memory (RAM) currently available on your iPhone or iPod Touch. This is different from the storage capacity used for storing music, videos or apps.
The iPhone and iPod Touch comes with 128-512MB of runtime memory. The iPhone and iPod Touch does not use the storage memory as virtual memory, so the memory available for applications is limited to the 128-512MB of runtime memory.
 

Juaxoo | úte led 11, 2011 7:52 pm

Re: volna ram na ipod touch 4g

Na "hov**" tahle app respring+free up memora dá +-155mb todle 138mb vyhozenej dolar.
 

Zino177 | úte led 11, 2011 10:28 pm

Re: volna ram na ipod touch 4g

na hov no si akurat ty

pretoze tuto app staci mat pustenu na pozadi a o vsetko sa stara sama a to nedokaze ta tvoja
 

Juaxoo | stř led 12, 2011 3:08 pm

Re: volna ram na ipod touch 4g

Víš stačí mít vypnutou věc zvanou MT která je ti úplně na nic :!:
Bohužel ji apple udělal pod nátlakem zákazníků
 

Uživatelský avatar MiroSVK | stř led 12, 2011 6:34 pm

Re: volna ram na ipod touch 4g

Ta app free memory 2.0.1 mi na pozadi v MT na ipt 4G fakt pomaha, je to super
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 372
Registrován:
sob dub 10, 2010 10:26 pm

Uživatelský avatar split | stř led 12, 2011 6:56 pm

Re: volna ram na ipod touch 4g

Zino177 píše:praveze to vobec nema az tak dobre osetrene a je rozdiel pri hrani 3d hier v tom ci hru pustam na 90mb free ram alebo na 130 a rozdiel je naozaj obrovsky

az tak dobre to iOS nema vymyslene


Mozno by si mohol ist do applu pracovat a vysvetlit im ako sa to vlastne robi ;)

Kazdopadne tu pisete uplne somariny a vobec netusite ako ten MT funguje.
99.9% aplikacii z appstoru na pozadi nebezi len sedia v ramke. Aj to bezanie na pozadi je uplne onicom, pretoze vobec nefunguje ako v klasickych OS. Ak je pamete malo tak sa jednoducho odtial vymazu a hotovo. Samozrejme tato akcia moze na chvilocku spomalit nejaku hru. Dobre naprogramovane hry pre iOS ale prilis vela pamete pocas realneho hrania nealokuju, vsetko sa nahrava uz pri loadingu, takze no problem.
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 471
Registrován:
pát zář 12, 2008 3:58 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPod touch

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé