ipod touch 1.gen problem s wi-fi

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar _shimi_ | ned led 30, 2011 3:34 pm

ipod touch 1.gen problem s wi-fi

zdravim,
chtel bych se zeptat,jestli nekdo vite,jak bych mohl vlozit do ipodu touch 1.gen. nejake aplikace tretich stran,myslim tim napr. ty ,co nejsou v appstore,upravu fontu,apod...jelikoz na ipodu nejde wi-fi(pise to v nastaveni,ze ´´neni wi-fi´´ ) takze jsem udelal jailbreak,mam cydiu,jenze mi to moc platne neni,kdyz nemuzu do ipodu nic vlozit bez nainstalovani potrebnych veci z cydie a ma otazka je,jestli jde obejit nejak cydiu a davat si do ipodu jine aplikace,upravy pisma,cestiny do her,apliakci bez toho,aniz bych neco potreboval delat s cydii,napadl me diskaid,jenze tam se musi zase na cydiu pro OPENSSH myslim,takze jsem v koncich..predem diky za kazdou RADU
Host
Host
 
Příspěvky: 108
Registrován:
čtv pro 10, 2009 6:30 pm

adiooo | ned led 30, 2011 3:37 pm

Re: ipod touch 1.gen problem s wi-fi

No podvodem se dá vše, ale podvodníky tu neřešíme
 

Kubec19 | ned led 30, 2011 4:03 pm

ipod touch 1.gen problem s wi-fi

Da sa existuje program kde mozes zo appky zo cydie stahovat na pc a potom ich syncnut
 

Uživatelský avatar _shimi_ | sob úno 12, 2011 12:56 am

Re: ipod touch 1.gen problem s wi-fi

ja nejsem zadny podvodnik,na to pozor ! jde mi jen o to,odemcit cydiu,abych tam mohl davat programy,ktere treba nejsou v appstoru,je to pro moji pritelkyni,sam mam ipod touch 4G 32Gb a iphone 4 32Gb..myslis,ze me zajima nejaka padestaikoruna na hre? hmm..chci jen vedet nazor a pripadnou radu na muj problem ,ktery jsem tu psal a ne odpovedi typu : toto tu neresime,jsi podvodnik,na to se te nikdo nepta,tak si prosim sve nazory setri pro sebe,dekuju...slusne jsem zadal o radu a ne o kritiku.

EDIT : jaky myslis program? ono je problem to,ze kdyz chces na cydiu,musi mit wi-fi,jinak se tam nedostanes a kdyz mi to Wi- Fi nenajde,nemuzu na cydiu,to bych se jinak tady neptal,jde mi rpave o to,jak dostat ipod pod uplnou kontrolu,co se tyka zmeny fontu,ikon,pozadi,hry a aplikace,ktere nejsou v appstoru..nevim,jak na to,nekdo mi radil provest nejaky HACK a tam neni treba Wi-Fi,jenze sjem o tom nenasel zadny navod :-/
Host
Host
 
Příspěvky: 108
Registrován:
čtv pro 10, 2009 6:30 pm

Fanuš | sob úno 12, 2011 12:10 pm

Re: ipod touch 1.gen problem s wi-fi

Napada me redsn0w, pres nej se daji do pristroje doinstalovat SSH, ale mozna budes muset mit i udelanej jailbreak pres redsn0w.
 

Uživatelský avatar _shimi_ | sob úno 12, 2011 1:46 pm

Re: ipod touch 1.gen problem s wi-fi

no ja jailbreak mam pres redsn0w,cydia tam je též,jenze je problem to,ze ja na cydiu nemuzu,protoze v ipodu nejde wi-fi,takze se to cele zamotava jeste vic :-/
Host
Host
 
Příspěvky: 108
Registrován:
čtv pro 10, 2009 6:30 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPod touch

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé