Itouch a videa /problem :(

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Xfire | pát kvě 09, 2008 2:08 am

Itouch a videa /problem :(

zdravim vas, prosim vas v com si konvertujete videa do ipodu? ja pouzivam xilisoft dvd ripper z dvd na mp4, a neviete preco ked kukam na ipode videa cca do 5 min sa vypne video.. :( nemate stym skusenost?
moze to byt preto ze davam vysoky bitrate + audio kvalitu?
bitrate cca 1300-1500 a audio 128 + boost
 

fajnman | pát kvě 09, 2008 7:16 am

Re: Itouch a videa /problem :(

nebud liny a hledej, programu je hodne, jen ty asi nevis co je to video a co je to google. duplicitni tema, jestli te to jeste netrklo!!

mediacoder iphone
 

Xfire | pát kvě 09, 2008 11:04 am

Re: Itouch a videa /problem :(

len keby si CITAL DALEJ!!! ze preco mi to automaticky vypina videa.. a druha otazka bola na to aky program.. ach.. :roll:
 

fajnman | pát kvě 09, 2008 11:07 am

Re: Itouch a videa /problem :(

no a kterym to konvertujes??
 

Xfire | pát kvě 09, 2008 12:42 pm

Re: Itouch a videa /problem :(

delam to xilosoftem, ci dvd decrypter to tiez uz robi, ja potrebuju vediet koli comu to moze robit, zle kodovanie?, ci velky bitrate... a tak, ked to skonvertuju v itunes tak to ide ale ta kvalita je horsia trosku aj zvuk..
 

fajnman | pát kvě 09, 2008 12:44 pm

Re: Itouch a videa /problem :(

je to program primo do iPhone? xilisoft iPhone/iTouch, jo? bitrate je rozhodne prilis vysoky, ale jet by to melo.. porid si program, ktery je na videa primo pro iPhone, na co ti je 1,5 mega bitrate na 320x480, moc nechapu. kdyz si ten program poridis, vidis tam vse moznosti nastaveni, tak na ne se musis omezit, to se ti snazim rici jiz od zacatku..
 

Xfire | ned kvě 11, 2008 6:21 pm

Re: Itouch a videa /problem :(

tak aj cez mediacoder iphone do pada, video ma 30min po 10min sa automaticky vypne a vojde do menu.. skusal som to skonvetrovat s itunesom stym to ide pohode.. ja uz nevim co stym je :( a itunes nekonvertuje tak to dobrej kvality..
 

Uživatelský avatar spachal_tmp | ned kvě 11, 2008 6:38 pm

Re: Itouch a videa /problem :(

Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1443
Registrován:
úte pro 11, 2007 4:54 pm

Xfire | ned kvě 11, 2008 8:10 pm

Re: Itouch a videa /problem :(

tak nasiel som problem:

http://discussions.apple.com/message.js ... ID=6934723

tu je prosblen je v USBcka na zakladnej doste itunes a SUB s chipsetom intel x38 sa nemaju radi + ktomu vista...
 

Uživatelský avatar Reyn | úte kvě 13, 2008 10:23 pm

Re: Itouch a videa /problem :(

Uz jsme to tu jednou resili a take jsme dosli k zaveru, ze to je kopirovanim pres USB a ze pres wifi jedou videa normalne.
Mam stejny problem, Vista 64bit, zakladni desku s chipsetem Intel P35.
Tu diskuzi jsem cetl jen zbezne, pokud se nemylim, neprisli na zadne reseni, ze ? Jedine reseni, ktere jsem nasel je koupeni pridavneho radice USB do PCI.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 269
Registrován:
čtv lis 29, 2007 5:50 pm

Raccroc | čtv kvě 22, 2008 5:54 pm

Re: Itouch a videa /problem :(

čau...taky ho používám...a funguje skvěle...to, že ti převede jen 5 minut je kvůli tomu, že máš ZKUŠEBNÍ TRIAL verzi!!!....musíš si za několik desítek euro koupit licenci.........nebo zadat do googlu "Xilisoft Video Converter serials (nebo keys)".... :wink: stačí pět minut hledat
Host
Host
 
Příspěvky: 3
Registrován:
sob kvě 17, 2008 6:40 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPod touch

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé