Dotazy k IPod Touch

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Phill17 | pát kvě 23, 2008 3:01 pm

Dotazy k IPod Touch

Ahoj,
Hodlám si koupit do prázdnin Ipod Touch, asi šáhnu po 32 gb - mohl bych toho časem litovat kdybych si vzal menši "kvůli" 2 tisicovkam. Měl bych pár dotazů, jelikož máte určitě dost zkušeností tak doufám že mi poradíte:
1) Věčně omýláné téma - zvuk.Jaký je? ( zatím poslouchám hudbu jen s Pc, takže není s čím srovnávat), sluchátka už mám vybrané a volba padla na KOSS porta pro ( co jim říkate?)
2) titulky u filmů a texty u písní? Jak toho dosáhnout ( jestli to vůbec jde)
3)Wi-fi internet, je možné zpouštět přes Safari videa např. na tn.cz , nebo je na videa specialně jen youtube?
4)když Touch jailbreaknu jde potom znovu vratít do puvodniho stavu ( kvůli zaruce)
5)Má tenhle zázrak vubec naké chybičky?

Díky za odpověd, věřím že mi pomůžete.Hezkej den.
 

Uživatelský avatar schmiedy | pát kvě 23, 2008 9:13 pm

Re: Dotazy k IPod Touch

1) sice mam iphone ale se zvukem jsem spokojen, pouzivam koss spark plug, myslim ze ipod bude na tom podobne mozna lip.. Nekdo nadava, nekdo chvali,...
2) titulky si das k filmu pomoci napr iphone media converter center, tady se to resi dokola, dej hledej, ale neni to problem a vse pak funguje
3) videa ti nepojedou na netu, jedine po pridani jednoho programku, myslim ze je to hammster, nejsem si jisty, ale nepocitej ze to podporuje vsechny stranky s flash videama,...ale youtube ti pojede bez problemu... A taky videa na apple.com, sekce iphone:-)
4) zaruku ztracis po jailbreaku a ziskavas installer po pristup k aplikacim ze tretich stran...
5) chyby?? No mam iphone a ten je pro me dokonaly,... Nejdriv jsem si chtel koupit taky jen ipod ale kdyz uz clovek do ttoho vrazi tolik penez tak proc by z toho nemohl i volat?? Takze iphone pro me byla pak jasna volba:-))
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 744
Registrován:
čtv úno 28, 2008 4:29 pm
Bydliště: Čeké Budějovice

Diablo | pát kvě 23, 2008 11:07 pm

Re: Dotazy k IPod Touch

Vicemene souhlasim se vsim co napsal Schmiedy takze se nebudu opakovat ...

Jen doplnim ty Sluchatka KOSS Porta Pro jsou opravdu perfektni , a zatim rozhodne nejlepsi co jsem mel a jeste dlouho mit budu diky jejich dozivotni zaruce kdy ti za manipulacni poplatek 50 KC v pripade nejake poruchy sluchatka vymeni bez nejakych otazek. Takze na ty jen sama chvala ......
 

Uživatelský avatar Reyn | sob kvě 24, 2008 7:27 pm

Re: Dotazy k IPod Touch

schmiedy píše:4) zaruku ztracis po jailbreaku a ziskavas installer po pristup k aplikacim ze tretich stran...


Zaruku neztratis, kdykoliv muze dat restore do puvodniho stavu.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 269
Registrován:
čtv lis 29, 2007 5:50 pm

Uživatelský avatar terry | sob kvě 24, 2008 7:31 pm

Re: Dotazy k IPod Touch

Jenomze v servisu na to prijdou - pokud budou chtit. Restore totiz telefon vymaze jen "povrchove". V systemu to bude zapsany.
iPhone 4 16GB iOS 5 beta | MacBook Air 13" C2D 1.86 GHz, , 4GB RAM, 128GB SSD
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1943
Registrován:
úte bře 04, 2008 11:11 am
Bydliště: Čelákovice

Uživatelský avatar schmiedy | sob kvě 24, 2008 9:21 pm

Re: Dotazy k IPod Touch

presne tak... To co terry napsal se tu uz resilo i s iphonama...
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 744
Registrován:
čtv úno 28, 2008 4:29 pm
Bydliště: Čeké Budějovice

Uživatelský avatar terry | sob kvě 24, 2008 9:57 pm

Re: Dotazy k IPod Touch

Presne. Uz to tady hlavne nereste a radsi hledejte ;) Proste jen restore nepomuze, i kdyz vam to muze projit..
iPhone 4 16GB iOS 5 beta | MacBook Air 13" C2D 1.86 GHz, , 4GB RAM, 128GB SSD
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1943
Registrován:
úte bře 04, 2008 11:11 am
Bydliště: Čelákovice

jaruso1 | stř črc 02, 2008 4:31 pm

Re: Dotazy k IPod Touch

Ked chcu, tak si vzdy nieco najdu......ja som kupil IPOD Itouch 16Gb a hned som ho vecer jailbrakol, najskor to neslo, zaseklo sa to a nadaval som si naco som vymyslal ale po hodinach namahy som to rozbehol a vydychol si. Odporucam vsetkym.
 

Uživatelský avatar terry | stř črc 02, 2008 4:33 pm

Re: Dotazy k IPod Touch

Co doporucujes vsem?
iPhone 4 16GB iOS 5 beta | MacBook Air 13" C2D 1.86 GHz, , 4GB RAM, 128GB SSD
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1943
Registrován:
úte bře 04, 2008 11:11 am
Bydliště: Čelákovice

jaruso1 | stř črc 02, 2008 4:36 pm

Re: Dotazy k IPod Touch

asi som sa zle vyjadril, odporucam braiknut IPOD bez ohladu na teoreticku a mozno aj prakticku stratu zaruky....
 

pospEc | úte črc 08, 2008 10:56 am

Re: Dotazy k IPod Touch

Ještě, jak tu padla diskuze o sluchátkách...já měl Koss Spark Plug také (ještě na byvalém iPodu 30GB). A byl jsem taky spokojenej - ikdyž na můj vkus mají moc silný basy, ale po dvou reklamacích jsem přesedlal na Sennheiser CX 300 a zatím fakt paráda :D ... Mám totoiž takovou smůlu ( možná to je každodenním používáním), že mi vždycky sluchátka po několika měsících přestanou hrat, celkem jsem za dobu, co jsem začal častěji poslouchat, reklamoval různá sluchátka asi 9x ( a to nejsem žádný prase, který se knim neumí chovat). Ale Sennheiserky se zatím držej :mrgreen:
 

Diablo | úte črc 08, 2008 9:50 pm

Re: Dotazy k IPod Touch

Tak to ti muzu doporucit Koss Porta Pro :D :D ty maji dozivotni zaruku a muzes je reklamovat kolikrat chces , platis jen postovny + 50 KC a dostanes v 95% pripadu uplne novy sluchatka ( samozrejme stejnyho typu ) , ja uz je jednou reklamoval ( prejelo je auto ) a naprosta spokojenost dali mi uplne novy a na nic se neptali :D , takovahle zaruka se mi libi.
 

pospEc | pát črc 11, 2008 1:10 pm

Re: Dotazy k IPod Touch

Jasný, vím o doživotní záruce u Koss, ale nechtělo se mi tam pořád chodit, tak jsem zvolil jinou značku a zatím si nestěžuju :) . Co se týče reklamace, tak je opravdu pravda, že se na nic neptají, já dostal bez mrknutí oka (narozdíl od Philipsu) dvakrát nové, takže to byl taky luxus . . . :mrgreen: a to že ti je přejelo auto a ty jsi reklamací dostal nové, tak to je opravdu kuriozní :mrgreen: :mrgreen:
 

eFkoOo | úte črc 22, 2008 5:32 pm

Re: Dotazy k IPod Touch

Almi: citát zmazaný. prečítaj si FAQ, ako správne citovať príspevky.


nebude to tym ze si sluchadla plugnute v ipode vzdy ked dopocuvas omotas okolo ipodu strcis do vrecka a potom sa cudujes preco ti nehra jedno sluchatko? :P

k veci:nechcel som zakladat novu temu,tak sa pytam rovno tu:je mozne iTouch jailbreaknut iba v ziphone,alebo je mozne aj cez winpwn spravit fw a nahadzat tam aplikacie a cez restore dat do ipodu ?(zlozvyk z iphonu :P)
 

Ic3m4N | stř črc 23, 2008 5:57 pm

Re: Dotazy k IPod Touch

eFkoOo píše:k veci:nechcel som zakladat novu temu,tak sa pytam rovno tu:je mozne iTouch jailbreaknut iba v ziphone,alebo je mozne aj cez winpwn spravit fw a nahadzat tam aplikacie a cez restore dat do ipodu ?(zlozvyk z iphonu :P)


Yop, iPod Touch je možné jailbreaknout i v ZiPhone, kámoš to tak udělal a šlape mu na 1.1.4. úpe v pohodě. Dokonce si myslim že to je asi nejjednodušší způsob jak to udělat. :wink:
 

eFkoOo | stř črc 23, 2008 6:13 pm

Re: Dotazy k IPod Touch

Almi: citát zmazaný. prečítaj si FAQ, ako správne citovať príspevky. nabudúce už naozaj zmažem takýto tvoj post.


Yop, iPod Touch je možné jailbreaknout i v ZiPhone, kámoš to tak udělal a šlape mu na 1.1.4. úpe v pohodě. Dokonce si myslim že to je asi nejjednodušší způsob jak to udělat. :wink:[/quote]

to mi je jasne,mne ide o to ci ide aj winpwn metoda
 

Filec | pon zář 01, 2008 5:28 pm

Re: Dotazy k IPod Touch

měl bych ještě něco k tý záruce když si necháte udělat jailbreak v nějaký prodejně která je na to specializovaná tak záruku neztrácíte
Host
Host
 
Příspěvky: 38
Registrován:
pon zář 01, 2008 12:51 pm

Uživatelský avatar Almi | pon zář 01, 2008 6:39 pm

Re: Dotazy k IPod Touch

specializovaná prodejna na Jailbreak...čo to je človeče?
jailbreak je neoficiálny zásah, takže si si to zrejme asi s niečim pomýlil.
takže neverím že je nejaká predajňa "špecializovaná" na jailbreak...to som potom aj ja :wink:
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1052
Registrován:
pon pro 10, 2007 7:12 pm
Bydliště: Košice, Slovensko

Uživatelský avatar Reyn | pon zář 01, 2008 8:25 pm

Re: Dotazy k IPod Touch

No jeden uzivatel tu nedavno psal, ze mu iPod jailbreaknuli rovnou v prodejne Apple :D
Ja bych tu zaruku zase tak moc neresil, nekde jsem cetl, ze nove Pwnovaci programy nenechavaji stopu na iPodu jako to delal ZiPhone, takze nikdo nic nepozna. A i kdyby to slo urcitym zkusobem poznat, pochybuju, ze tohle delaji u kazdeho iPodu ktery reklamujete s HW poruchou.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 269
Registrován:
čtv lis 29, 2007 5:50 pm

Uživatelský avatar Gekko gecko | sob zář 27, 2008 9:34 pm

Re: Dotazy k IPod Touch

Prosím před rokem jsem v prodejně na andělu zkoušel ze zvědavosti iPodTOUCH a byly tam nádhwrná videa s tematikou poříroda/zvířata,supr kvalita i obsah,jestli v něm jsou defaultně je možný jejich upload ?
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2221
Registrován:
pon zář 22, 2008 3:20 pm
Bydliště: Praha

pacholek | sob zář 27, 2008 11:00 pm

Re: Dotazy k IPod Touch

defaultne je ipod cistej ;) alespon ten co mi prisel byl:)
 

Uživatelský avatar terry | ned zář 28, 2008 11:35 am

Re: Dotazy k IPod Touch

Defaultně tam nejsou určitě. Musíš si je někde najít nebo se poptat v prodejně.
iPhone 4 16GB iOS 5 beta | MacBook Air 13" C2D 1.86 GHz, , 4GB RAM, 128GB SSD
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1943
Registrován:
úte bře 04, 2008 11:11 am
Bydliště: Čelákovice

Uživatelský avatar Gekko gecko | ned zář 28, 2008 9:37 pm

Re: Dotazy k IPod Touch

Dík...asi je tam nahráli v X Store z "Macka",škoda....asi si nějaká DVDčka zkonvertuji sám (Převážně z produkce BBC a National Geographic)
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2221
Registrován:
pon zář 22, 2008 3:20 pm
Bydliště: Praha

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPod touch

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé