iPod Touch 2G 8G spadl do vody

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

spinE. | čtv zář 08, 2011 4:53 pm

iPod Touch 2G 8G spadl do vody

Zdravím,mám dost nepříjemný problém..dneska,asi před dvouma hodinama +- mi máma vzala batoh,že ho vyklepe nebo co.. jenže ho asi chtěla rovnou vyprat a přišla do pokoje s tím že jí spadl do vody můj iTouch a sušila ho ručníkem a taky do něj foukala a tak.. to asi nebyl dobrej nápad,co..? Tak sem ho vzal,home button a power button taky fungoval .. nenapadlo mě jej pomocí těch dvou čudliku vypnout .. bohužel , no a ona to odnesla to mobilky,tam jí řekli že se pokusí to fixnout,jestli se povede tak za 500 .. a bude to asi zhruba do pondělí..kdyby ne,co mám dělat? existuje alespoň záchrana dat nebo způsob to opravit? reklamaci mi neuznají to vím.. tak aspon nějákou naději? :(
 

Uživatelský avatar rony | čtv zář 08, 2011 5:16 pm

Re: iPod Touch 2G 8G spadl do vody

ved si ho syncujes s pocitacom, tak sa nic nedeje predsa. je mozne, ze ti odide na vecnost, to uz je asi fakt.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

spinE. | čtv zář 08, 2011 5:22 pm

Re: iPod Touch 2G 8G spadl do vody

no jo , jenže já si hudbu co si dával do ipodu nedával prvně do knihovny ale rovnou.. kratší čas,moje chyba..dobře..uvidí se ..
 

Uživatelský avatar rony | čtv zář 08, 2011 5:54 pm

iPod Touch 2G 8G spadl do vody

huudba je najmensi problem a znovu: syncujes s pocitacom, nemas problem. carovne slovo, ktore itunes na pocitaci pise sa vola backup. niekedy nechapem, preco sa tomu prepajaniu vyhybate. ale vasa skoda, nie moja :)))
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

spinE. | sob říj 01, 2011 1:06 pm

Re: iPod Touch 2G 8G spadl do vody

takže iPod jede.. sice blbne hlasitost a někdy si dělá co chce ale jede,akorát mi nejede jedna část displaye .. asi třetí sloup ikonek.. nevíte co s tím?
 

Uživatelský avatar Dodo | sob říj 01, 2011 2:05 pm

Re: iPod Touch 2G 8G spadl do vody

Neviem, ci sa hodi teraz menit display, ked ti mozno za mesiac Touch prestane ist.
iPhone 5S
iPod Shuffle
MacBook White
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1362
Registrován:
pon zář 14, 2009 5:32 pm
Bydliště: Žilina

spinE. | sob říj 01, 2011 6:34 pm

Re: iPod Touch 2G 8G spadl do vody

i to se může stát? sem myslel že tak týden,dva maximálně..achjo :(
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPod touch

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé