zamrznuty iphone....

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

dolisos | čtv kvě 29, 2008 6:23 pm

zamrznuty iphone....

Potrebujem urgentne niaku radu...mam dva dni stary iphone ktory sa ma ako v bavlnke ...len dnes mi ten pako zamrzol...ani neviem preco ale hlavne uz vobec nereaguje.ked ho pripojim na usbkabel tak pipa asi v trojminutovom intervale ale na obrazovke je stale len ten kruzok co sa spusta ked pracuje ale tento sa ani netoci...a ked ho odpojim tak sa aasi po pol hodien vpne nereaguje ani na vypnutie a zapnutie proste nic som zufala neviem co mam robit...ze ci je uz definitivne v pi...mozno uz ma aj vybitu baterku ale ked ho napojim ani nenabija len ta obrazovka zmrznuta a nic .... prosim o aku kolvek radu...
kupeny bol v dubaji
 

fajnman | čtv kvě 29, 2008 6:30 pm

Re: zamrznuty iphone....

zkousela jsi restart home a sleep drzet, dokud se neobjevi jabko.
 

dolisos | čtv kvě 29, 2008 6:52 pm

Re: zamrznuty iphone....

aj to som skusala jablko sa objavilo ale zas zamrzloza nic sa nedeje
 

dolisos | čtv kvě 29, 2008 6:54 pm

Re: zamrznuty iphone....

ono je este dost moze co som vypozorovala ze je vymlatena baterka a cez usb mi nedobija moze byt?
 

Julek | čtv kvě 29, 2008 8:11 pm

Re: zamrznuty iphone....

ano pokud ho máš vybitý stát se to asi může, je x možností proč ti iPhone z USB nenabíjí... vraž ho do zásuvky ..

na PC můžeš mít slabý zdroj, vyzkoušej jiné USB, jiný PC popřípadě u někoho

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

dolisos | čtv kvě 29, 2008 8:18 pm

Re: zamrznuty iphone....

ja som zufala.....ani v zastrcke sa to nezmenilo zhruba po hodine
 

fajnman | čtv kvě 29, 2008 8:26 pm

Re: zamrznuty iphone....

A mas iPhone, nebo iPod? Pises o iPhone a je to v sekci iPod. To ze nenabiji je spise sw chyba a z ni je vychodisko reset, ale spise restore, vse tady je na vse mas navody. Pokud by se ti podarilo pristroj spojit s pc, jestli mas xp, staci vytvorit novy uzivatelsky ucet, tak si stahni ZiPhone a zkus normal mod. Instalovala jsi nejakou aplikaci v posledni dobe?
 

dolisos | čtv kvě 29, 2008 8:40 pm

Re: zamrznuty iphone....

iphone ...ani som si nevsimla kam to pisem....len ja som strasny amaterasi ako keby ste kupili iphone svojej babke tak nevie nic asi tak.... no
instalovala som nieco a myslim ze naposledy nieco pre vacsiu pamat na hudbu a este tam boli niake dve podobne ponuky..
xp mam ale nereaguje ked ho pripojim skusim stiahnut to co si pisal a uvidim ...
mno a ten reset ci restore to tiez skusim pohladat ako sa to robi.... dakujem ked sa mi nepodari tak uz neviem potom
 

fajnman | čtv kvě 29, 2008 8:51 pm

Re: zamrznuty iphone....

Ja vim v cem je problem, on se nechce nacist, ale ani ce nenacte. Nekdy to zpusobi nejaka aplikace, mne treba amaze! Jsou dve reseni, pokud tam mas ziphone ibrickr fix a prepnes iPhone do normal modu tak v TC muzes smazat tu urcitou aplikaci, ktera to zpusobila. Pokud ho tam nemas, mozna pujde nahrat pres pc suite. Ale pro tebe bude nejjednodussi restore, dej si obsah fora a navody a pak na iPhone.cz mas dalsi navody na odblok. Skoda, kdybych telefon videl, tak bych neco poodstranoval, z vice jak 60 procent ho opet rozjedu. :-)
 

dolisos | čtv kvě 29, 2008 9:08 pm

Re: zamrznuty iphone....

mhm no tak aj tak strasne moc dakujem ....dufam ze sa mi to podari ja som tam tusim davala aj to amaze...
cize vsetko musim robit cez pc...?
sorry ale ja som uplny debilek v tomto.... a keby som ho nedostala tak sama si ho urcite nekupim
 

fajnman | čtv kvě 29, 2008 9:23 pm

Re: zamrznuty iphone....

ano dnes jde udelat vse komletne pres pc. Tu amaze jsem vcera zrovna nekomu odmazaval, stejny pripad jako ty..
 

dolisos | čtv kvě 29, 2008 9:43 pm

Re: zamrznuty iphone....

no ten reset neuspesne...zas sa tam objavilo to co tam bolo pred tym...terazsi stahujem itunes do pc...a idem to skusit cez to ...uplna beznadej vomne
si zlaty....ze mi pomahas
 

dolisos | čtv kvě 29, 2008 9:45 pm

Re: zamrznuty iphone....

a najhorsie je on nejde niak vypnut stale svieti a aj to logo je tam stale...nemoze sa mu nic stat ked bude dorana svietit...?
 

dolisos | čtv kvě 29, 2008 9:49 pm

Re: zamrznuty iphone....

no a sem tam zapipne n
 

fajnman | pát kvě 30, 2008 7:04 am

Re: zamrznuty iphone....

ale vypnout jde tim home a sleep.. tak mas dve moznosti bud tu spatkou aplikaci odstranis a on se jako zazrakem rozjede, nebo udelas restore. Vsak uz jsem ti to psal vyse. Napis jak to dopadlo.
 

dolisos | pát kvě 30, 2008 11:42 am

Re: zamrznuty iphone....

mno....som rada ze to dopadlo ako dopadlo...cez niake itunes a ziphone bolo restore a uz ani neviem co presne ale ako zazrakom to ide....
akurat neviem co je app tapp inststaler a ze ci to mam apdejtnut :D
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPod touch

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé