Zasek v sources 1.1.4

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

viki_ca | čtv čer 26, 2008 7:35 pm

Zasek v sources 1.1.4

Mám problem s Ipod touch a vubec si nevim rady. Po instalaci nejake aplikace se mi ipod zasekl, tak jsem ho vypnul a uz nechtel nabehnout. Tak jsem ho restoroval a nainstaloval JailBreak FW 1.1.4. Vse je v pohode, jen to ze kdyz najedu do sources a chci napsat novou adresu, tak se zasekne a vubec neraguje, vypnu ho, zkusim znova a furt to sami. Restoroval jsem ho uz asi 4krat a nic. Dokonce mi zmizela v installeru i moznost hledani(search). Nevite, poradite. Diky
 

Uživatelský avatar Dave | čtv čer 26, 2008 7:45 pm

Re: Zasek v sources 1.1.4

tak skus dát refresh sources a ono ti to rekne jestli chceš update installeru, protože máš starou verzi.
iPhone XS Max // watch // mac
Moje heslo - nikdy to nevzdávej, restore pomůže vždy!
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob dub 19, 2008 2:57 pm
Bydliště: praha

viki_ca | čtv čer 26, 2008 7:58 pm

Re: Zasek v sources 1.1.4

Tak se mi to podarilo updatovat, ale ted uz nefunguje celej installer. Zasekne se hned jak tam najedu. To abych zase zalozil novi tema
 

Uživatelský avatar Dave | čtv čer 26, 2008 8:29 pm

Re: Zasek v sources 1.1.4

tak udělej restore. a prez ziphone 2.5 ho odblokuj. mělo by pak vše jít bez problémů
iPhone XS Max // watch // mac
Moje heslo - nikdy to nevzdávej, restore pomůže vždy!
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob dub 19, 2008 2:57 pm
Bydliště: praha

viki_ca | čtv čer 26, 2008 10:52 pm

Re: Zasek v sources 1.1.4

Sem fakt uz zoufalej. Restoroval jsem ho uz asi 12krat. A at to odblokuju jakou koli verzi, tak furt to sami a kdyz uz nakym zpusobeb se mi to podari refreshovat, tak mi to zacne nabizet update installeru 3.11, kdyz nainstaluje updat, tak pak pokazdy kdyz najedu do installatoru, tak zamrzne uplne celej. Nemuze to bejt nakym softwarem? Treba sem ho omylem vymazal... Fakt nevim
 

Uživatelský avatar Almi | pát čer 27, 2008 9:40 am

Re: Zasek v sources 1.1.4

Nedávaš náhodou po restore obnovu dát z iTunes ? (čiže ho synchronizuješ zo zálohou)
Ak áno, tak tu môže byť tvoj problém.
Po restore je najbezpečnejšie pridať iPhone (Touch) do iTunes ako nový (nie obnova zálohy)
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1052
Registrován:
pon pro 10, 2007 7:12 pm
Bydliště: Košice, Slovensko

viki_ca | pát čer 27, 2008 1:00 pm

Re: Zasek v sources 1.1.4

Ne-e, vzdycky jako novej uzivatel. Nemuze to bejt treba tim ze jsem si verzi 1.1.4 stahnul oficialne pres itunes?
 

Uživatelský avatar Almi | pát čer 27, 2008 1:35 pm

Re: Zasek v sources 1.1.4

tým to určite nebude.
len tak pre zaujímavosť, koľko source máš v Installeri?
ak ich máš veľa, tak je to jasné.
V tomto prípade je najlepšie používať dsrneho zdroje.
Máš to všetko pod jedným a sám si menežuješ ktoré source tam chceš mať.
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1052
Registrován:
pon pro 10, 2007 7:12 pm
Bydliště: Košice, Slovensko

mikro | pon čer 30, 2008 9:09 pm

Re: Zasek v sources 1.1.4

Neodpustím si poznámku ohledně stažení verze 1.1.4 přímo přes iTunes, mam jí tam, pak Ziphone 3.0 a lítato jak raketa, takže tim to opravdu fakt neni. Installer akorát jelikož tam mam trochu víc zdrojů, tak o něco dýl trvá než se to refreshne, ale refreshne se to. A největší spomalení je vidět, když chci otevřít složku all packages, abych si něco nainstalil, tak to čekám asi tak 10 vteřin. Ale žádný zátuh, takže asi tak ode mě vše.
 

JayJay17 | pon črc 21, 2008 12:18 pm

Re: Zasek v sources 1.1.4

Mě to dělá to samé třeba viz. http://www.eufotbal.hwf.cz/iTouch.avi ...ale když mám prostě iPod bez jailbreaku tak jede dobře jde to nějak jailbreaknout jinak než přes ZiPhone? Mám Windows
Host
Host
 
Příspěvky: 11
Registrován:
pon črc 21, 2008 12:16 pm

mikro | sob črc 26, 2008 5:17 pm

Re: Zasek v sources 1.1.4

Jde, dej si hledat Pwnage nebo XPwn nebo tak nějak.
 

Diablo | sob črc 26, 2008 5:24 pm

Re: Zasek v sources 1.1.4

xPwn bych nedoporucoval to je spis pro zkusenejsi uzivatele ty prikazy se tam museji psat rucne pres Command Line .

Misto Ziphone tedy WinPWN ( pokud mas Windows ) a nebo Pwnage Tool ( pokud mas Mac ) , kazdopadne Ziphone je z techto programu nejjednodussi na ovladani a jedna se tam prakticky jen o zmacknuti 1 tlacitka.
 

Uživatelský avatar Beavers | sob črc 26, 2008 5:36 pm

Re: Zasek v sources 1.1.4

Almi píše:Nedávaš náhodou po restore obnovu dát z iTunes ? (čiže ho synchronizuješ zo zálohou)
Ak áno, tak tu môže byť tvoj problém.

Moje zkušenost s iTunes a ZiPhone tak, jak tady čtu vlastní poznámky, které jsem si při tom dělal: po dokončení operace v ZiPhone jsem provedl synchronizaci ze zálohy, nikoli, jako nový (netušil jsem, co by to provedlo a chtěl jsem tam mít nějaké původní věci, což se povedlo). Telefon se pak sám restartoval, ale na monitoru PC stále probíhal Syncing a trvalo to dlouhé minuty. Nakonec jsem iPhona odpojil od PC a na dokončení jsem nečekal. iTunes jsem musel vypnout ve Správci souborů. Pak jsem nainstaloval BSD Subsystem, ZiPhone iBrickr Fix, CZ lokalizaci, Mobile Enhancer před instalací CZ klávesnice, BossTools, BossPrefs a pak už i ostatní aplikace. Telefon od té doby chodí zcela bezchybně. Bylo to ovšem v době, kdy se teprve schylovalo k vydání FW 2.0.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPod touch

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé