aplikace a mail

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

TOMBERMAN | pon črc 14, 2008 5:59 pm

aplikace a mail

Ahoj lidi,mam na ipod touch firmware 2.0 a zajímalo by mne zda-li pod možnosti mail - others lze nastavit poštu ze seznamu.cz + zda-li jste někdo nenašel nějakou stránku s hrama do ipodu (blackjack atd.) aby to bylo zdarma...ja koukal,ze na apple.com se za všecno platí...díky
 

pacholek | pon črc 14, 2008 6:01 pm

Re: aplikace a mail

boha! vsechno tu je, hledej.... i jak nastavit mail i ty hry btw nauc se za aplikace platit taky nechces makat zadarmo
 

Uživatelský avatar Reyn | úte črc 15, 2008 8:38 pm

Re: aplikace a mail

Kvalitni hry zadarmo do ipodu 2.0 ted moc nesezenes, vsichni za ne chteji platit (ja bych to resil stejne). Ale par jich je, napriklad Aurora Feint, Jirbo Break nebo Morroco. Jinak musis bud downgradovat na 1.1.4, jailbreaknout a instalovat aplikace z installeru (hledat je muzes nejlepe na nejakem agregatoru zdroju, napriklad drsny, nebo iappcat). Nebo muzes pockat az se objevi installer pro 2.0 a jailbreaknout potom.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 269
Registrován:
čtv lis 29, 2007 5:50 pm

pospEc | čtv črc 17, 2008 2:35 pm

Re: aplikace a mail

Nato čekám já :mrgreen:
A co se týče pošty,(mám Seznam.cz) a sem si vytvořil učet ještě na Yahoo.com a
poštu ze Seznamu si nechávám přeposílat na Yahoo, takže můžu i z iPodu :wink:
 

silencer | čtv črc 17, 2008 2:47 pm

Re: aplikace a mail

pospEc: Kdyby sis misto Yahoo zalozil gmail, tak mas ve fw2.0 aj synchro kontaktu. :wink:
 

pospEc | čtv črc 17, 2008 6:07 pm

Re: aplikace a mail

Gmail sem si zakládal jako první, ale zapomněl jsem přihlašovací jméno, tak sem se nato prděl :roll:
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPod touch

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé