gelaskins

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Phill17 | ned srp 17, 2008 9:06 am

gelaskins

ahoj, mate nake zkusenosti s gelaskins na itouch? je v baleni i pruhlena folie na display nebo jen s potiskem na zadni stranu?.
 

Wexter | ned srp 17, 2008 9:31 am

Re: gelaskins

co to vůbec je ? :) protože na ebay tohle slovo nelze nalézt ....

edit: tak jsem hledal a snad to pomůže link na eshop smazán. julek
 

Phill17 | ned srp 17, 2008 9:40 am

Re: gelaskins

Jo tady jsem taky byl ale nikde nevidim jestli k touchi dav i folii na predek
 

Uživatelský avatar whisky96 | ned srp 17, 2008 9:43 am

Re: gelaskins

ja som si nejake (aj na iphone aj na notebook) objednal, momentalne su na ceste, ked dorazia tak dam vediet ...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 980
Registrován:
stř úno 13, 2008 9:47 pm
Bydliště: Bratislava

Phill17 | ned srp 17, 2008 10:06 am

Re: gelaskins

hj, vypada pekne..
Je nakej rozdil mezi gelaskinem na touch a iphone, nebo je to stejny a na boky uz to nesaha? 300 kc je celkem dost, to je jen jeden kus? Co kvalita, neodlepuje se to? co bys poradil na display? rekl bych ze s folii by to bylo pohodlbejsi na ovladani( lepe to klouze) .. momentalne mam polykarbonatovej obal , neni spatnej ale ta predni strana se odlepila a ja to prilepil sekundakem.. Pak ja blbec upustil kapesnik kde bylo otreny lepidlo primo na tu predni stranu obalu.. Ted tu mam flek o velikosti mince.. Dost me to sere, touch je nastesti vpohode, nevim co bych delal kdybych ho posral sekundakem:))

P.S; neslo by to nak vycistit ??:)
 

Uživatelský avatar couplu | ned srp 17, 2008 2:52 pm

Re: gelaskins

Zdravim vsechny... Ja mam gelaskin: link na eshop smazán. Julek a funguje fakt skvele... Je to folie je na zadni stranu na predni vubec. Nic se neodlepuje, zkousel sem uz parkrat odlepit a ikdyz clovek folii odlepi, stejne suprove drzi...
Mohu jen a jen doporucit

Phill17: zkus nitroredidlo nebo-li aceton ci technickej benzin, ale nevim
iPhone 4S 16GB
iPod Shuffle 1 512MB
iPod Nano 6 8GB -> iWatch
MacBook Air 11,6" 64GB, model 2010
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 545
Registrován:
ned čer 29, 2008 6:24 pm
Bydliště: iBrno

Wexter | pon srp 18, 2008 11:46 am

Re: gelaskins

rozdíl mezi gelaskinem pro iphone a itouch bude asi v tom že v zadní folii pro itouch nebude kolečko vystřižené pro foťák
 

Razer | pon srp 18, 2008 2:56 pm

Re: gelaskins

Pokud shanite dobrou folii na predek, tak doporucuju TUFFSHIELD od XtremeMacu, jedinej problem je to ze je podavaj po trech kusech asi za 300kc. No investoval jsem a jsem moc spokojenej. Prstem se jezdi po folii daleko lip nez po samotnem displayi a navic to nevypada tak opatlany po delsim necisteni. Mam uz ji tam asi 3 mesice a je furt super, neni s ni zadnej problem. Rozhodne doporucuju

edit: jo jeste jsem zapomel napsat, ze k tomu dostanete super hadricek na cisteni:)
 

Phill17 | úte srp 19, 2008 4:45 pm

Re: gelaskins

razere, diky celkem si mi pomohl.. je si nemužu vybrat gelaskin, žadnej me extra nezaujal,dá mi nekdo web kde je nej výbeěr?dik
 

Uživatelský avatar whisky96 | úte srp 19, 2008 5:05 pm

Re: gelaskins

skus http://www.gelaskins.com

mne prave dnes dorazil moj objednany, v skutocnosti vyzera este lepsie akona obrazku

https://www.gelaskins.com/skins.php?Category=25&Skin=204

v baleni som dostal aj 3 folie na displej
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 980
Registrován:
stř úno 13, 2008 9:47 pm
Bydliště: Bratislava

Phill17 | úte srp 19, 2008 6:50 pm

Re: gelaskins

tak ten meda je hodne drsnej, ja se pak na pc mrknu jakej bych vybral, ale bude to tezky, ... Co ty folie , jsou kvalitni.. Klouze to po nich dobre...?
 

Razer | čtv srp 21, 2008 1:22 pm

Re: gelaskins

whisky: tys to objednaval primo nejak z ameriky??? pac ty cesky stranky fakt maj mensi vyber:(
 

Uživatelský avatar whisky96 | čtv srp 21, 2008 3:42 pm

Re: gelaskins

ano, prislo to kurierom z Toronta, asi za 5 dni ...

maximalna spokojnost ... kupoval som zaroven aj skin na notebook, takze mam Gummi Bear Anatomy aj na notebooku aj na iPhone ...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 980
Registrován:
stř úno 13, 2008 9:47 pm
Bydliště: Bratislava

Razer | čtv srp 21, 2008 4:48 pm

Re: gelaskins

a na kolik te prislo postovny?? jen tech necelejch 6 dolaru co tam inzerujou nebo to bylo jinak??? pac tim padem se to pri dnesnim kurzu vyplati snad i vic nez to kupovat v cechah:) bylo by to 21 dolacu, to je asi 350, na xstoru to je 300 kc plus 90 kc postovny:)
 

sevo | sob zář 06, 2008 9:16 pm

Re: gelaskins

Nedoplaca sa nahodou za tu foli na display dalsich $7 a nieco? A ja uz som si objednal folie od Zagg. Dalo by sa to nejak skombinovat s tymi gelaskins? Ci to nebude sediet
 

Janička | pon zář 08, 2008 1:13 pm

Re: gelaskins

Pokud by si někdo chtěl objednat gelaskins na iPhone 3g, objednala bych si taky 1 kus. Ten třetí by byl zdarma....
Host
Host
 
Příspěvky: 35
Registrován:
pon črc 28, 2008 8:40 pm
Bydliště: Domažlice

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPod touch

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé