presun ikon ipod touch

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

brave | pon srp 25, 2008 7:33 am

presun ikon ipod touch

Zdravím Vás
Nevie niekto ako sa v ipode touch dajú presúvať ikony na úvodnej obrazovke? Všetky ikony sa najprv začnú pohybovať a potom sa dajú presúvať. ĎAKUJEM
Host
Host
 
Příspěvky: 17
Registrován:
pon srp 25, 2008 7:20 am

sad69 | pon srp 25, 2008 7:45 am

Re: presun ikon ipod touch

je to stejne jako u iPhone. Stačí na nějaké ikoně podržet prst, oni se začnou jakoby třást a pak je lze přesouvat. Znovu je zamkneš stisknutím tlačítka Home pod displayem.
 

brave | pon srp 25, 2008 10:51 am

Re: presun ikon ipod touch

Neviem prečo ale mne to tak nejde
Host
Host
 
Příspěvky: 17
Registrován:
pon srp 25, 2008 7:20 am

mikro | pon srp 25, 2008 12:13 pm

Re: presun ikon ipod touch

Trochu nechápu proč se na to ptáš, když si to do toho příspěvku rovnou dopsal. Nebo jsi jen konstatoval, že se musí začít třást, ale nevíš jak to udělat? Jakou verzi FW máš nahranou na iTouche? Protože aspoň co já vim, tak tohle s těma "klepajícíma" se ikonama jde na FW2.0+, ale na FW1.1.x to nešlo tam jsem to dělal přes starou verzi programu Customize.
 

brave | pon srp 25, 2008 12:30 pm

Re: presun ikon ipod touch

Mám ipod touch verzia 1.1.5 Mohol by si bližšie popísať ako si to urobil? Lebo ma to dosť otravuje keď musím ísť na page 2 napr. pre Installer
Ďakujem
Host
Host
 
Příspěvky: 17
Registrován:
pon srp 25, 2008 7:20 am

mikro | pon srp 25, 2008 12:59 pm

Re: presun ikon ipod touch

Upřímně nevim jestli tohle fungovalo už ve verzi 1.1.x, ale celý se to dělá tak, že stiskneš prstem jakoukoli ikonu na ploše a několik vteřin na ní ten prst podržíš. Za těch několik vteřin by se měli všechny ikony co jsou na ploše začít klepat. Tak dáš prst dolu. Potom si vybereš, kterou ikonu chceš přesunout, položíš na ní prst a táhneš až tam, kde jí chceš mít, takhle si zorganizuješ ikony jak chceš. V případě, že ikona co chceš přesunout je na druhý straně plochy, tak se na ní přesuneš klasicky jako to děláš teďka, když chceš spustit nějakou aplikaci (chytneš prstem plochu někde mimo ikony a přetáhneš). Vezmeš tu ikonu co chceš z druhý strany přesunout a zatáhneš jí co nejvíc ke kraji displeje, strana se ti přesune na vedlejší, ale ikonu pořád držíš.

Pokud si to nepochopil z mého teoreticky praktického rozboru, tak se podívej na tohle video.

http://www.youtube.com/watch?v=uTmzfEMv ... re=related

Ty pouze udělej to co tam v tom videu dělá cca od 15 vteřiny.
 

brave | pon srp 25, 2008 3:16 pm

Re: presun ikon ipod touch

Ja to všetko chápem nesom debil.a videa som take videl X! Ale to som nevedel prečo to mne neide. A skúšal som to asi pred týždňom keď som ešte nemal ipod v datarte a tam to išlo a neverím,že v obchode bol na ňom FW 2.0 Keď je platený. A tam to šlo ani neviem ako sa mi to podarilo A MNE TO NEJDÉÉÉÉ... A tam bola verzia určite taká istá ako mám ja lebo ja som to teraz kúpil!
Host
Host
 
Příspěvky: 17
Registrován:
pon srp 25, 2008 7:20 am

sad69 | pon srp 25, 2008 3:21 pm

Re: presun ikon ipod touch

1. FW 2.0 není placený :shock:
2. měl jsem v ruce touch FW 1.1.4 a ikony přesouvat šlo :roll:
3. Podle mě buď něco děláš blbě nebo je problém v ipodu. Možná bych zkusil restore. Nebo rovnou update na FW 2.0. :wink:
 

brave | pon srp 25, 2008 3:41 pm

Re: presun ikon ipod touch

Almi: ak potrebuješ k svojmu príspevku niečo doplniť, použi tlačidlo "upravit,a nepostuj viac krát za sebou. urob to nabudúce tak, ako som to teraz ja urobil za teba.

Ale ja mam iPOD a na neho je platený

EDIT: Je tu niekto kto má IPOD TOUCH verzia 1.1.5 a dajú sa mu presúvať ikony na ploche???? Ozvite sa!
Host
Host
 
Příspěvky: 17
Registrován:
pon srp 25, 2008 7:20 am

pospEc | úte srp 26, 2008 10:35 am

Re: presun ikon ipod touch

Stručně a jasně, musíš mít FW 2.0 a novější, aby si mohl přhazovat ikonky - Firmware je ke stažený např. zde
http://www.felixbruns.de/iPod/firmware/
:wink:
 

nowzman | pát srp 29, 2008 3:14 pm

Re: presun ikon ipod touch

Ano FW na iPod Touch 2.x je plateny.
Avsak ak budes postupovat podla mojho navodu, tak tam dostanes raz dva novy FW a ziskas aj ine veci.
http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?f=13&t=7646
 

Mutman | ned zář 07, 2008 8:25 pm

Re: presun ikon ipod touch

já mam fw 1.1.5 a ikonky mi přesouvat dou a šlo mi to i na 1.1.4
Host
Host
 
Příspěvky: 7
Registrován:
ned črc 13, 2008 10:16 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPod touch

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé