Error v iTunes

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

kh21 | stř zář 03, 2008 2:56 am

Error v iTunes

Dobrý den,

tak jsem si sehnal 5GB mp3 a jsou tam i playlisty, které to dělí na různé styly.
Problém je, že v iTunes mi nejde synchronizovat. Napíše to během synchronizace nějaký nespecifikovaný error, nebo že na iPod nelze zapisovat.

Zvláštní je, že když dám přetáhnout ze složky ve windows myší písničky do iTunes sekce iPod, tak se mi tam všechny nahrajou v pohodě. Ale jakmile dám písničky importovat do knihovny iTunes a z knihovny chci do iPodu, tak mi to zase vyhodí ten error. To samý, když dám importovat playlist do iTunes a ten pak chci hodit do iPodu...Zase error.

Tak pokud by někdo věděl, co dělám špatně, tak mi prosím poraďte.

A moje další otázka. Mám tedy složku s 1000 mp3 a potřebuji je rozdělit do složek podle informací z těch playlistů. Přijde mi tedy dost nepraktické zkoumat každý název v playlistu a pak ho hledat v té složce a po jednom ukládat jinam. Takže když mi aspoň jde "click and drag" z windows do iPodu, tak mi aspoň poraďte, jestli lze nějak písničky v playlistu fyzicky přesunout do nějaké samostatné složky.

Děkuji!
 

Filec | pát zář 12, 2008 5:34 pm

Re: Error v iTunes

nevšiml sis že toto fórum patří ipod touch ???
Host
Host
 
Příspěvky: 38
Registrován:
pon zář 01, 2008 12:51 pm

Uživatelský avatar Domy007 | pát zář 12, 2008 7:21 pm

Re: Error v iTunes

Já si myslim, že to může dát sem, protože se to týká iPodu, takže nevim co řešíš
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 653
Registrován:
pát pro 28, 2007 4:36 pm
Bydliště: Říčany u Prahy

Uživatelský avatar Lukáš Petr | čtv zář 18, 2008 5:32 pm

Re: Error v iTunes

Tak se mi konecne povedlo dat na iPod Touch firmware 2.0.2, a ted mam zase jiny problem. iPod funguje v pohode, je jailbreaknuty a uz jsem taky stahnul par aplikaci z Cydie. Kdyz ho ale pripojim k iTunes, tak se sice ozve ten zvuk, jako ze jsem ho pripojil, ale nejde se do nej dostat pres PC Suite a v iTunes se pise tento error (dole). Budu opravdu rad za kazdou radu
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 843
Registrován:
sob bře 29, 2008 10:13 am
Bydliště: Praha 5

Filec | čtv zář 18, 2008 7:01 pm

Re: Error v iTunes

zkus to ty zkus udělat znovu jailbreak přes winpwn nebo pwnage odpovídající firmwaru a postupuj podle návodu pokud to zase ukáže chybu tak se asi nic nedá dělat a budeš ho zase muset dát do DFU a zase znovu restore jinak to nevidím a až se ti to povede tak se neboj to zkoušet znovu pokusů máš nekonečno, vždycky se to dá nějaik hodit do normálu pokud to je ve firmwaru
Host
Host
 
Příspěvky: 38
Registrován:
pon zář 01, 2008 12:51 pm

dzankou | úte říj 21, 2008 3:19 pm

Re: Error v iTunes

toto hlasi aj mne na iphone 16GB 1.1.4 otb
odkedy co som presiel na 2.x.x, mam len problemy s celistvostou a pouzivanim iphone-u

neviem kde presne je problem, ale synchronizaciou to zacina - nezosynchronizuje vsetky pesnicky, resp videa "Cannot be played" zrazu blikaju nahlady videi

niekedy spadne ipod aplikacia

Vzdy to konci tym ze skusim iphone vypnut a zapnut, po zapnuti sa iphone objavi v restore mode z ktoreho sa neda vymanit!!!
kolotoc itunes 7.5 nastastie na particii bootcamp, error 1015 nasledne pwnage alebo iliberty a nasledne itunes 8 na fw 2.1
a dokolecka

telefon uz nepouzivam ani ako telefon, ani ako ipod, ani uz ako ihracku
Rad by som ho spojazdnil, ale nedavam uz tomu ziadnu nadej, asi som jediny s tymto problemom, resp je nas malo, alebo o tom nik tak nehovori

skusal som aj vymazat a prida aplikaciu, toto nezmyselne a nelogicke riesenie obcas pomohlo napr s nezobrazenim contents v ipod
 

Filec | stř říj 22, 2008 2:17 pm

Re: Error v iTunes

dej ho do restore modu, pak si stáhni firmware 2.0.2 a nainstaluj pres restore+ shift a pak budeš mít originál 2.1 zdarma a už by to mělo jít :-)
Host
Host
 
Příspěvky: 38
Registrován:
pon zář 01, 2008 12:51 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPod touch

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé