Poškozený soubor po synchronizaci

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Slim | sob zář 13, 2008 7:16 am

Poškozený soubor po synchronizaci

Mám IPod Touch 32GB, po přidání mp3 nebo mp4 bývá nepravidělně synchronizovaný soubor v IPodu poškozený. Video se někdy samo zastaví, mp3 někdy přeskočí. Je to tak u alba v mp3 tak 1 - 2x za celé album. Problém je vždy ve stejném místě při přehrávání. Původně jsem myslel, že je poškozený zdrojový mp3 soubor. Ale v počítači v iTunes jede soubor OK a pokud soubor v ipodu smažu a pak znova přidám a synchronizuji, pak je to OK, v krajním případě dělá problémy v jiném místě. Takže vylučovací metodou jsem dospěl ke dvou možným příčinám, chyba při přenosu (buď softwarová nebo hardwarová), popřípadě varianta nejméně příjemná, chybná paměť. Nesetkal se někdo s tímto problémem, popřípadě nemá někdo nápad jak tento problém řešit ? Firmware v IPodu je 1.1.5 (4B1). Za jakékoliv nápady či rady předem děkuji.
 

pacholek | sob zář 13, 2008 8:24 am

Re: Poškozený soubor po synchronizaci

co se tyce videi tak se me uprimne stava docela casto ze se film sekne a skoci to do menu.. u mp3 jsem to nespozoroval
 

Slim | ned zář 14, 2008 9:44 am

Re: Poškozený soubor po synchronizaci

Zkusil jsem soubor synchronizovat ze staršího počítače, kde je USB 1.1 a vše vypadá prozatím normálně bez poškození. Takže Apple nemá viditelně problémy s USB na jedné platformně Intel jak jsem četl v jedné diskuzi, ale má problémy s USB i na AMD (deska ASUS M3A32-MVP Deluxe, chipset AMD 790FX/SB600).
 

Uživatelský avatar indigo | pon zář 15, 2008 6:20 am

Re: Poškozený soubor po synchronizaci

vyzkoušej jiné USB, popř. všechny ...
iPhone 4 8GB a iPad air 16GB
Host
Host
 
Příspěvky: 52
Registrován:
čtv čer 12, 2008 4:10 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPod touch

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé