Pomozte mi please, iPod vidim v PC ale iTunes ho nevidi :(

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

ViRPo | úte zář 16, 2008 4:27 pm

Pomozte mi please, iPod vidim v PC ale iTunes ho nevidi :(

Ahojte
Mam iPod Touch 8GB kupovany v decembri minuleho roka v agem.sk , ziadne problemy som nemal ....

Mam v nom 1.1.4 jailbreaknuty ale som sa rozhodol, ze chcem 2.1 za 10dolarov, a teraz ho nevidim... a saliem z toho, nemal som tam instalnutych vela aplikaci

Tak som dal v iTunes: Help > Run diagnostics a vypisalo mi toto:

-------------------------------------------------

Microsoft Windows XP Professional Service Pack 2 (Build 2600)
INTEL_ DP35DP__
iTunes 8.0.0.35
QuickTime 7.5.5
FairPlay 1.0.15
CD Driver 2.0.7.5
CD Driver DLL 2.1.1.1
Apple Mobile Device 2.1.0.25
Bonjour 1.0.5.11 (118.5)

iTunes Serial Number xxxxxxxxxxxxxxxx

Current user is an administrator.
The current local date and time is 2008-09-16 06:42:22.
iTunes is not running in safe mode.

Video Display Information

NVIDIA GeForce 9600 GT


**** External Plug-ins Information ****

No external plug-ins installed.

**** iPod/iPhone Connectivity Tests ****

iPodService 8.0.0.35 is currently running.
iTunesHelper 8.0.0.35 is currently running.
Apple Mobile Device service 2.10.31.0 is currently running.

Universal Serial Bus Controllers:

Intel(R) ICH9 Family USB Universal Host Controller - 2934. Device is working properly.
Intel(R) ICH9 Family USB Universal Host Controller - 2935. Device is working properly.
Intel(R) ICH9 Family USB Universal Host Controller - 2936. Device is working properly.
Intel(R) ICH9 Family USB Universal Host Controller - 2937. Device is working properly.
Intel(R) ICH9 Family USB Universal Host Controller - 2938. Device is working properly.
Intel(R) ICH9 Family USB Universal Host Controller - 2939. Device is working properly.
Intel(R) ICH9 Family USB2 Enhanced Host Controller - 293A. Device is working properly.
Intel(R) ICH9 Family USB2 Enhanced Host Controller - 293C. Device is working properly.

FireWire (IEEE 1394) Host Controllers:

Texas Instruments OHCI Compliant IEEE 1394 Host Controller. Device is working properly.

Most Recent Device Not Currently Connected:

iPod touch running firmware version 1.1.4
Serial Number: xxxxxxxxxxx

**** iPhone/iPod Touch Sync Tests ****

No iPhone or iPod found.

---------------------------------------


Pls poradte co mam robit...... ked som dal inac ipod do pc, vyskocil mi word a nejake inportovanie obarzkov.... a potom ze sa nasiel novy hardware.... ale neviem co mam robit :(

poradte, dakujem



este jedna otazka, mam ucet v tb, mam aj paypal, aj ucet v itunes store, ako mozem zaplatit za firmware ?

Edit: prispevok upraveny roztahoval layout fora (dodo)
 

pacholek | úte zář 16, 2008 4:42 pm

Re: Pomozte mi please, iPod vidim v PC ale iTunes ho nevidi :(

no nas spis zajima co ti dela ipod, blika ? je vyplej? jde zapnout ? neraguje na nic ?
zkousel jsi jine USB porty? preinstalovat itunes na novejsi verzi ?
 

Filec | úte zář 16, 2008 5:08 pm

Re: Pomozte mi please, iPod vidim v PC ale iTunes ho nevidi :(

je to jednoduchý připoj ho k PC pak ho vypni a podrž 5 vteřin vypínací pak přidej home a to celý budeš držet ještě deset vteřin pak pustíš vypínací a budeš držet tak dlouho home dokud ti ho nenajde iTunes a až ho najde tak si znovu updatuj firmware
Host
Host
 
Příspěvky: 38
Registrován:
pon zář 01, 2008 12:51 pm

alien8_Yamma | stř říj 08, 2008 8:57 pm

Re: Pomozte mi please, iPod vidim v PC ale iTunes ho nevidi :(

možná bych vyzkoušel resetnout ipod buď restore nebo... .. takhle. Zmáčkni na tlačítko vypnutí a home a furt je drž až se ipod vypne furt to drž furt a on se ti znovu zapne pak bude chtít připojit k itunes tak to napojíš a potom se ti stáhne fw myslím 1.1.5 (nejnovější free) a pak by ti to mělo bylit mě to taky dělalo něco opdobného a takhle jsem to zpravil ;)
 

T-pek | stř pro 24, 2008 11:21 am

Re: Pomozte mi please, iPod vidim v PC ale iTunes ho nevidi :(

PLs pomozte mi. Kdyz zapojim Ipod touch do pocitace tak mi nic nenabehne. V iTunes mi nic neukaze. Tak newim cim to je. Pls pomocte mi. Kdyztak muj mail je P.Lausch@seznam.cz
 

pacholek | stř pro 24, 2008 11:27 am

Re: Pomozte mi please, iPod vidim v PC ale iTunes ho nevidi :(

jak bylo jiz nekolikrat avizovano... zkus jiny usb port... zkus preinstalovat iTunes, zkus to na jinem PC at vyloucis chybu pristroje...
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPod touch

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé