Nákup na App Store a vrátenie peňazí (Money Back Guarantee)

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

peter.nr | úte říj 14, 2008 7:18 am

Nákup na App Store a vrátenie peňazí (Money Back Guarantee)

Pokiaľ viem, na nákup cez internet sa vzťahuje pravidlo, že do 30 dní môžem výrobok vrátiť, pokiaľ nie som s ním spokojný. Ide o to, že si ho nemôžem otestovať ako v obchode. Preto všetci seriózni výrobcovia softvéru ponúkajú software na stiahnutie a až následné zaplatenie (7 dní, 14 dní, 30 dní, ...). Takto to funguje pri programoch pre Windows, WM, Symbian.
Avšak mám pocit, že v App Store musíme kupovať mačku vo vreci. Nejaké screen-shoty nehovoria veľa o funkčnosti, takže zákazníkovi veľmi nepomôžu pri výbere. Ak potom kúpim aplikáciu, ktorá nesplnila moje očakávania (čo je dosť bežné), je logické, že by som ju mal vrátiť a požadovať vrátenie peňazí.

Umožní mi to Apple???

P.S.: Viem, že Cydia a Installer mi to umožnia, ale to nie je oficiálny Apple predaj.
iPhone 4S 64GB 6.1.3
iPad 2 16GB WiFi 6.1.3
Macbook Air 2011, i5 1.7GHz, 4GB, 128GB, Mac OS X Mountain Lion
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 174
Registrován:
čtv říj 02, 2008 1:05 pm
Bydliště: Nitra

Uživatelský avatar Apache23 | stř říj 15, 2008 3:56 am

Re: Nákup na App Store a vrátenie peňazí (Money Back Guarantee)

Ano plne stebou súhlasím. Ono vďaka youtube si veľa aplikácii môžeš pozrieť na videu ale je to iné ako sa stým osobne pozabávať.
Bolo tu veľa dišputácií o etickosti a iných veciach ale myslím že apple prestáva myslieť na zákazníkov! To je ale môj názor. A ako sa správajú ku mne budem sa aj ja k nim! :wink:
iPhone 4 32GB JB by GP
iPhone 3GS 32GB JB / druhý bol úžasný
iPhone 2G 16GB US JB / na prvý sa nezabúda :)
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1181
Registrován:
ned dub 27, 2008 1:58 am
Bydliště: BBzoo

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iOS, iTunes, App Store, iCloud, Match

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé