i tunes nejde vypnut

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

millie | čtv lis 06, 2008 8:16 pm

i tunes nejde vypnut

mam taky divny problem, ktory som uz konzultovala s viacerymi ludmi, ale samozrejme nikomu nic take i tunes nerobi.. vypnem ho, on zas nabehne.. skusala som vypnut quicktime, nepomohlo, skusala som restart, nepomohlo, proste stale ked ho vypnem, znova sa zapne... prosim poradte...
 

Paly | čtv lis 06, 2008 9:42 pm

Re: i tunes nejde vypnut

Odinstaluj ho a zase nainstaluj.
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3976
Registrován:
pon říj 29, 2007 8:08 pm
Bydliště: Neďaleko od Košíc (SVK)

millie | pát lis 07, 2008 6:48 pm

Re: i tunes nejde vypnut

tak som to urobila, pri prvom spusteni a vypnuti bolo vsetko ok, ale bohuzial ked som to zapla a vypla znovu, tak je tu ten isty problem... jediny sposob ako sa vypne je ked ho vypnem cez spravcu uloh... instalacku som stiahla normalne z ich stranky, ziadny crack ani nic podobne
 

aa007 | sob lis 08, 2008 2:13 am

Re: i tunes nejde vypnut

Nepouzivas nahodou komunikacni klient Miranda? Me tohle dela, kdyz mam zaplou Mirandu .. kdyz ji vypnu, tak se v pohode vypne i iTunes .. pokud nechci vypinat Mirandu, tak musim iTunes ustrelit prez spravce uloh...
 

millie | sob lis 08, 2008 10:07 am

Re: i tunes nejde vypnut

no pouzivam....takze len cez spravcu uloh? no uzas.. :(
 

Mirra | sob lis 08, 2008 12:12 pm

Re: i tunes nejde vypnut

taky to tak mám a taky používám mirandu:/ takže mi nezbývá nic jiného než správce úloh nebo přejít na něco jiného než miranda:D
 

peter.nr | ned lis 09, 2008 12:04 am

Re: i tunes nejde vypnut

Ja Mirandu nepoužívam a nikdy som nepoužíval a robí mi to tiež. A to na troch PC!
iPhone 4S 64GB 6.1.3
iPad 2 16GB WiFi 6.1.3
Macbook Air 2011, i5 1.7GHz, 4GB, 128GB, Mac OS X Mountain Lion
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 174
Registrován:
čtv říj 02, 2008 1:05 pm
Bydliště: Nitra

kevin a perry | pon lis 10, 2008 9:05 am

Re: i tunes nejde vypnut

IMHO je to proste bug v iTunes, taky se mi to stává na dvouch PC a miranda tam naistalovana neni, nijak to neřešim-správce úloh
 

peter.nr | pon lis 10, 2008 5:48 pm

Re: i tunes nejde vypnut

Nie je to na reklamáciu? Pre plnohodnotné používanie iPhone je iTunes nutné. A ak toto robí, nie je niečo v poriadku.

Myslím, že to má nejaký problém s najnovšími aktualizáciami Windows XP - konkrétne SP3. Ale kvôli tomu to nebudem rušiť.

Budem to reklamovať - počkám si mesiac na riešenie a ak to nevyriešia novou verziou iTunes, tak vrátim iPHone, alebo mi PC vymenia za Mac. Nie je problém nainštalovať na holé PC Win XP SP3 a dokázať to priamo servisákovi, že to padá.
iPhone 4S 64GB 6.1.3
iPad 2 16GB WiFi 6.1.3
Macbook Air 2011, i5 1.7GHz, 4GB, 128GB, Mac OS X Mountain Lion
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 174
Registrován:
čtv říj 02, 2008 1:05 pm
Bydliště: Nitra

kevin a perry | stř lis 12, 2008 11:17 am

Re: i tunes nejde vypnut

Na reklamaci? :lol: :lol:
čeho prosimtě? Že ti po odpojení iphone nejde vypnout itunes? to je dobrej nesmysl :D
Vše, co si chtěl si udělal, ale program pak při vypínání zlobí no, to je obrovskej problem na reklamaci :D

Prosimtě Nokia pcsuit taky neni buhvi co, rozhodně to neni na reklamaci telefonu, lol

Lidi teda občas dokážou překvapit :D
Co bys chtěl? Kup si mac a mas po problemu, nikdo Tě nenutil si iP. kupovat a že si nevěděl to a to, nikoho nezajímá.(Jestli Tě přestal byvit, budeš ho muset prodat.
 

Uživatelský avatar vbruno | stř lis 12, 2008 12:51 pm

Re: i tunes nejde vypnut

Mne take nejdou doma iTunes vypnout klasicky, okno zamrzne a tento process mi zabere 100% procesoru. Musim ho vypnout pres spravce uloh. Po preinstallovani PC mi to chvilku chodilo dobre, ale po nejake dobe zas stejny problem. V podstate je to jedno, jen kdyz jsem si chtel zmenit Country v AppStore, tak pokazde kdy jsem natvrdo iTunes zavrekl se mi zmena neprojevila :-)
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1145
Registrován:
stř čer 11, 2008 7:52 am

peter.nr | stř lis 12, 2008 4:45 pm

Re: i tunes nejde vypnut

kevin a perry píše:Na reklamaci? :lol: :lol:
čeho prosimtě? Že ti po odpojení iphone nejde vypnout itunes? to je dobrej nesmysl :D
Vše, co si chtěl si udělal, ale program pak při vypínání zlobí no, to je obrovskej problem na reklamaci :D

Prosimtě Nokia pcsuit taky neni buhvi co, rozhodně to neni na reklamaci telefonu, lol

Lidi teda občas dokážou překvapit :D
Co bys chtěl? Kup si mac a mas po problemu, nikdo Tě nenutil si iP. kupovat a že si nevěděl to a to, nikoho nezajímá.(Jestli Tě přestal byvit, budeš ho muset prodat.


Prosím, menej smailíkov. Nie sme tu v škole.

iTunes je pre iPhone nenahraditeľná aplikácia. Apple vyvinul verziu pre Windows a je to aj v podmienkach - requirements.

Ak to korektne nechodí, je to zlé. Preto to musia riešiť. A ako inak sa o probléme dozvedia, keď nie od užívateľov? Možno v novej verzii to opravia. Každopádne na reklamáciu to je.

Ale nechápem, prečo by som sa mal iPhone zbavovať? Napr. taká synchronizácia s Exchange serverom funguje bez jedinej chybičky. Ak vieš, čo to je ...
iPhone 4S 64GB 6.1.3
iPad 2 16GB WiFi 6.1.3
Macbook Air 2011, i5 1.7GHz, 4GB, 128GB, Mac OS X Mountain Lion
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 174
Registrován:
čtv říj 02, 2008 1:05 pm
Bydliště: Nitra

kevin a perry | stř lis 12, 2008 5:21 pm

Re: i tunes nejde vypnut

iTunes používám snad od dob, co spatřilo světlo světa poprvý a nikdy na PC nechodil korektně, rozhodně to neni na reklamaci telefonu, to se Ti jen vysmějou.
Ano nenahraditelná-však taky funguje a uděláš vše co chceš, jen pak při vypnutí dělá chybu(a to né vždy!!!), co na tom chceš reklamovat?

Tak používej Exchange server a nestěžuj si na iTunes, co bys pak tedy chtěl vyreklamovat? Když seš s iPhonem spokojenej?iTunes?

smajli vyjadřují určité pocity(vtomto případě nekončící smích) jak jinak bych to asi vyjadřil? kilometrovým heheehe? :D
 

Uživatelský avatar Gekko gecko | stř lis 12, 2008 5:37 pm

Re: i tunes nejde vypnut

Konverze iTunes pro Windows je des a mohu to jen potvrdit,navic nekdy cele PC dokaze neprijemne zpomalit,o rychlosti spousteni aplikace ani nemluve,chtelo by to trochu vic optimalizovat kod.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2221
Registrován:
pon zář 22, 2008 3:20 pm
Bydliště: Praha

peter.nr | stř lis 12, 2008 10:55 pm

Re: i tunes nejde vypnut

kevin a perry píše:iTunes používám snad od dob, co spatřilo světlo světa poprvý a nikdy na PC nechodil korektně, rozhodně to neni na reklamaci telefonu, to se Ti jen vysmějou.
Ano nenahraditelná-však taky funguje a uděláš vše co chceš, jen pak při vypnutí dělá chybu(a to né vždy!!!), co na tom chceš reklamovat?

Tak používej Exchange server a nestěžuj si na iTunes, co bys pak tedy chtěl vyreklamovat? Když seš s iPhonem spokojenej?iTunes?

smajli vyjadřují určité pocity(vtomto případě nekončící smích) jak jinak bych to asi vyjadřil? kilometrovým heheehe? :D


To, že po vypnutí už iTunes nenabehne, to je OK? :D :D :D

Edit: No, páni, myslím, že som to (aj vďaka iným fóram) vyriešil.
Teda aspoň u mňa. iTunes kolidujú s antivírusom NOD32. Stačilo mi vypnúť AMON, spustiť iTunes, zatvoriť ich a potom spustiť znovu AMON (vypínať ho dlhodobo sa nevypláca). iTunes nabiehajú o čosi rýchlejšie a hlavne sa korektne zatvárajú.


_________________
iPhone 3G 8GB, FW2.1, JailBreak - bez neho je iPhone obyčajný "hlúpy" mobil, s ním je celkom COOL
Mimochodom, nechce niekto nový iPhone synchro kábel za 150 Sk?

Takto edituj svoje příspěvky. Pro příště. Jinak mažu. Beavers.
iPhone 4S 64GB 6.1.3
iPad 2 16GB WiFi 6.1.3
Macbook Air 2011, i5 1.7GHz, 4GB, 128GB, Mac OS X Mountain Lion
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 174
Registrován:
čtv říj 02, 2008 1:05 pm
Bydliště: Nitra

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iOS, iTunes, App Store, iCloud, Match

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé