Uz mi to "others" leze na nervy

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar Gekko gecko | pát pro 28, 2012 5:55 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Po čistém restore iOS6.0.1 z DFU modu, což beru jako nejlepší, mám "Others" hned 460 MB :(
Neobnovoval jsem ze zálohy,nastavil jsem přístroj jako nový iPhone, pouze se aktivoval, stáhla aktualizace nastavení operátora (mám T-Mobile) a provedla počáteční synchronizace, nic víc.
Stejně jako iOS časem od první verze která měla okolo 100MB narůstal, až po současný 1GB viz. zde: http://aapl.cz/velikost-ios-od-prvni-verze-do-posledni/ tak ruku v ruce s ním i po čistém restore s novějšími verzemi, jde others.

EDIT:
Pro info, udělal jsem JB6.0.1ky (kvůli SBSetting a pár utilitek z cydie upravující systém) není tedy dokonalý (Untethered iOS 6 asi jen tak nebude), každé bootování dělám přes iBooty a po něm a první sync. bez jakýchkoliv přenesených souborů, má others 900,7 MB

EDIT2:
Před chvílí jsem do iPhone 4 synchronizoval rovných 2,45GB hudby a mluveného slova, bez konverze je to zhruba 3-minuty, USB2ka jede naplno a others má teď 9016MB proč, proboha??? že by těch téměř 16MB pokud správně počítám byly seznamy a adresářová struktura? nebo obrázky alb, to se nenačítají z ID tagů?
Pro zajímavost a je to OT tak se omlouvám,synchronizoval jsem 2,3GB 85 aplikací a her, schválně si to stopnul a trvalo to přesně 20min - 33sec celkem dost ne?
Nevím prč ale přenos MP3jekt rval podstatně méně a to jich bylo GB, skoro jednou tolik...

Celkem bych uvítal něco z cydie (na store to bude sotva) co mi přesně zjistí,co v others zabírá kolik místa.

Mimochodem, zvuky tedy vyzvánění v iTunes se do others počítají také ne? ted jsem jich 7synchronizoval, jsou vytvořené v iRinger a zabírají asi 10MB.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2221
Registrován:
pon zář 22, 2008 3:20 pm
Bydliště: Praha

airmt | úte led 01, 2013 9:52 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

A teď tu vykládejte o nějakých datech aplikací... Apple tohle prostě nedořešil a navíc na to dlouhodobě kašle.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 327
Registrován:
ned lis 06, 2011 10:28 pm
Bydliště: MS kraj

Uživatelský avatar Alek13 | úte led 01, 2013 10:33 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

taky mam 1,3Gb restore delat nechci
iPhone 3GS
iPad 2
iPhone 4S
Macbook / 2010 / SSD / OS X 10.9.
iPhone 5
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 303
Registrován:
pát říj 02, 2009 1:15 pm

Uživatelský avatar Tea Racer | úte led 01, 2013 10:34 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Je jasně videt ze kdo udělá JB tam ma others daleko více no. Zkus resetovat telefon, me pak others uplne zmizlo. Na cistem telefonu jsem mel vzdy nula, i pak. Jen nekdy se zborti hudba no. Zkus ji odninstalovat a pak mrkni.
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...

Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4024
Registrován:
pon bře 30, 2009 10:25 am
Bydliště: Tea-Earth.net

Uživatelský avatar toma_t | stř led 02, 2013 8:02 pm

iPhone, plna pamet, ozn. v itunes jako

Dobry den, mam zaplneny iPhone, i po promazani aplikaci mam stale oznaceno v iTunes kolem 7GB z 16GB jako jine. Hudbu mam pres iTunes Match, takze v telefonu defakto nic krome par aplikaci nemam. To same se mi zacina delat u iPadu, mate nekdo typ? Nechce se mi delat restore.

Dik


Taky tady http://spravodaj.madaj.net/ HD

přesunuto do existujícího tématu o tom stejném... iTukan
Host
Host
 
Příspěvky: 19
Registrován:
sob bře 14, 2009 1:32 pm

Uživatelský avatar Alek13 | stř led 02, 2013 8:21 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Power button + home - nepomaha?
iPhone 3GS
iPad 2
iPhone 4S
Macbook / 2010 / SSD / OS X 10.9.
iPhone 5
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 303
Registrován:
pát říj 02, 2009 1:15 pm

Uživatelský avatar toma_t | stř led 02, 2013 8:30 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Bohuzel nepomaha, iphone vyuzivam celkem dost ale na ipadu ktery mam cca mesic uz ma polozka "jine" temer 6GB, zda se jakoby se aplikace pri upgradu nabalovali nez obnovovali, ani na jednom zarizeni nemam JB, ipad pouzivam jen ke konzumaci webu, knih obcas hra, takze ten narust se zda dost rychly, iphone mam uz z 50% zaplnen, doufal jsem ze iOS je jiz na tolik vyspeli aby si s temito veci dokazal poradit



Taky tady http://spravodaj.madaj.net/ HD
Host
Host
 
Příspěvky: 19
Registrován:
sob bře 14, 2009 1:32 pm

Uživatelský avatar Tea Racer | stř led 02, 2013 8:32 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Tak se ti zblaznil file system, to se mi taky jednou stalo. Jedine restore.
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...

Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4024
Registrován:
pon bře 30, 2009 10:25 am
Bydliště: Tea-Earth.net

Uživatelský avatar toma_t | stř led 02, 2013 8:34 pm

Re: Uz mi to

Alek13 jestli mate power buttun + home namysli restore zarizeni tak se mi to nezda mc zabavne u zarizeni ktere mam par mesicu, s vyhledem ze me to za par mesic ceka znova, to mi napadne pripomina pravidelne ctvrtletni formatovani windows :-)


Taky tady http://spravodaj.madaj.net/ HD

EDIT:
Prave ze mam z pulky iphone a ipad uz 6 z 32 gb to mi je na to
m nejdivnejsi, a to tam zadny hovadiny necpu a jb nemam

Nedělej doubleposty! Sloučeno... iTukan
Host
Host
 
Příspěvky: 19
Registrován:
sob bře 14, 2009 1:32 pm

Jadro | stř led 02, 2013 8:48 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Power + home neni restore, ale hard reset. Zresetuje se nastaveni, ale nesmazou se obrazky, hudba, sms nic...

A nedelej double posty, staci editovat svuj puvodni prispevek a doplnit potrebne informace
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
pát bře 30, 2012 5:37 pm

Uživatelský avatar toma_t | stř led 02, 2013 9:19 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Power + home jsem zkusil ale po nabehnuti je situace stale stejna, zkusim hledat dal


Taky tady http://spravodaj.madaj.net/ HD
Host
Host
 
Příspěvky: 19
Registrován:
sob bře 14, 2009 1:32 pm

airmt | čtv led 03, 2013 3:39 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Me se others o neco snizilo pri synchronizaci s iTunes. Jinak bez JB je tohle opravdu poradna sada.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 327
Registrován:
ned lis 06, 2011 10:28 pm
Bydliště: MS kraj

Uživatelský avatar rony | čtv led 03, 2013 3:48 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Neinstalovat nic priamo v telefone. Ved to citite, ze take veci musia nechavat v temp zlozkach kopec bordelu.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

bedo. | čtv led 03, 2013 6:36 pm

Re: Uz mi to

toma_t píše:Bohuzel nepomaha, iphone vyuzivam celkem dost ale na ipadu ktery mam cca mesic uz ma polozka "jine" temer 6GB, zda se jakoby se aplikace pri upgradu nabalovali nez obnovovali, ani na jednom zarizeni nemam JB, ipad pouzivam jen ke konzumaci webu, knih obcas hra, takze ten narust se zda dost rychly, iphone mam uz z 50% zaplnen, doufal jsem ze iOS je jiz na tolik vyspeli aby si s temito veci dokazal poradit

Čo je rozumnejšie - ukladať si dočasné súbory lokálne s tým, že keď budú potrebné, nebude ich treba znova ťahať z internetu, alebo ich neustále mazať a ťahať stále znova?

Čo vám vlastne na "others" vadí? Že zaberá miesto, ktoré by bolo aj tak nevyužité?
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 609
Registrován:
sob kvě 29, 2010 11:04 am

airmt | pát led 04, 2013 10:58 am

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Na telefonu s 13 GB dostupného místa po vybalení (nejprodávanější verze 16 GB iP) budu radši tahat vše znovu. Nedostatek místa řeším často. Mě telefon posledně hlásil nulovou kapacitu (nemohl jsem nahrát novou hudbu) a others dělalo kolem 1,3 GB což je 10 % draze zaplacené nerozšiřitelné paměti v telefonu. Telefon pak není ani schopen funkce "Update all" a musím tupě updatovat každou aplikaci zvlášť.
Jaktože odsuzovaný Android to zvládne bez "others"? iOS se roztahuje hůř jak Windows, na které Apple udělal asi 50 zesměšňujících reklam.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 327
Registrován:
ned lis 06, 2011 10:28 pm
Bydliště: MS kraj

Uživatelský avatar Barberry.pha | pát led 04, 2013 11:08 am

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Tohle uz vazne nepochopim, uz tady bylo x-krat napsano co je ta slozka others a nekteri stejne porad melou dokola tu svoji.
Takove "others" ma kazdy OS, kazda app krome sve velikosti zabira se pameti i cast pro data co pouziva nebo nacita,pripadne co se do ni nahravaji .. A TO JE TO OTHERS. Akorat se jim nikde nezobrazuje a je to soucasti app.
Kdyby apple v itunes misto others tuto velikost pridal k app, kolik zabiraji teda app i s temito daty tak to tady nikdo neresi. Nebo vy snad mate v iphone najakou polozku Others? nesouhlasi vam snad volna pamet z iphonu z volnou ukazanou v itunes?

Pokud resite kazde MB tak si holt kupte iphone s vetsi pameti.

Pokud bude iphone pouzivat, pouzivat app ktere tahaji data z netu, budete do app nahravat dokumenty, mapy, videa atd tak zkratka to Others mit budete.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

bedo. | pát led 04, 2013 12:27 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Každá aplikácia v iOS má v rámci sandboxu k dispozícii niekoľko adresárov, medzi nimi "Documents", ktorý slúži na uschovanie dokumentov vytvorených užívateľom (a ktorý je zálohovaný do iCloudu/iTunes) a potom niekoľko ďalších, kde si ukladá dočasné súbory - tie už zálohované nie sú, keďže ide o dáta, ktoré sa dajú v prípade potreby znova stiahnuť ("Others"). V prípade nedostatku miesta sa potom dá pozorovať nasledovné správanie - iOS zahlási, že miesto došlo, avšak o pár minút sa zrazu miesto nájde, keďže prebehne automatické čistenie týchto dočasných adresárov (a napr. články do Pocketu, či Reedera, prípadne podcasty do Podcastera si môžem ťahať znova :)). Z hľadiska mobilných zariadení je to rozumné chovanie (odložiť mazanie až kým to nie je nevyhnutné), ktoré šetrí batériu aj dátové prenosy.

airmt píše:Jaktože odsuzovaný Android to zvládne bez "others"?

okej, to beriem ako vtip. Stačí sa pozrieť, koľko bordelu ostáva na SD karte po odinštalovaní niektorých aplikácií, dočasné súbory fungujú rovnako, akurát chýba to automatické čistenie v prípade potreby.
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 609
Registrován:
sob kvě 29, 2010 11:04 am

Uživatelský avatar Alek13 | pát led 04, 2013 1:15 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Takze vyresime to tak, ze 1-2Gb je normalni, 3 a vice - NE ( delat restore atd )

16Gb je fakt malo, kdyz telefon vyuzivas na 100%, taky mam sestanactku, a priste bych urcite chtel aspon 32.
iPhone 3GS
iPad 2
iPhone 4S
Macbook / 2010 / SSD / OS X 10.9.
iPhone 5
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 303
Registrován:
pát říj 02, 2009 1:15 pm

airmt | pát led 04, 2013 3:12 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Taky už si 16ku nekoupím, ale to jsem zjistil až po koupi a postupném rozrůstání velikosti aplikací, např. po uvedení Retina ipadu.

To, co píšete tady už sice bylo vícekrát zopakováno, ale to co píše Toma_t a Gekko jasně ukazuje, že to nejsou jen dokumenty, mapy, videa atd., když se others rozrůstá hned po instalaci, příp. jen nahrání hudby. Já krom hudby, běžných malých apps a fotek nic v tel. nemám a others se rozrůstá. Ten systém si navíc místo nijak neuvolnil, když bylo třeba místo na pár fotek navíc a musel jsem mazat hudbu nebo appky, abych udělal pár výcvaků, přestože mi tam vězelo 1,3 GB others... A znovu opakuju, nikdy jsem do telefonu nenahrával žádné zvláštní data, ani nepoužívám appky, které by si vytvářely větší uživatelská data. Proto mi to nepřipadá u takového uzavřeného systému OK.
Howgh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 327
Registrován:
ned lis 06, 2011 10:28 pm
Bydliště: MS kraj

bedo. | pát led 04, 2013 4:08 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Gekko gecko píše:Po čistém restore iOS6.0.1 z DFU modu, což beru jako nejlepší, mám "Others" hned 460 MB :(
Neobnovoval jsem ze zálohy,nastavil jsem přístroj jako nový iPhone, pouze se aktivoval, stáhla aktualizace nastavení operátora (mám T-Mobile) a provedla počáteční synchronizace, nic víc.

samotný iOS tiež potrebuje nejaké pracovné miesto, 460MB vyzerá byť dosť, ale stalo sa mi ešte na Mac OSX, že napr. CRL databáza mala viac ako 1GB, takže bez toho, aby som sa pozrel do filesystému sa ťažko k tomu vyjadrovať. Veď pokiaľ máš JB, tak sa pripoj cez ssh a pozri, ktoré súbory sa zmenili za posledných x minút - niečo ako "find / -mmin -x", potom aspoň budeš vedieť, ktorým smerom sa zamerať. iOS je vo svojej podstate unix, tak prečo nevyužiť možnosti, ktoré ponúka...

Gekko gecko píše:EDIT2:
Před chvílí jsem do iPhone 4 synchronizoval rovných 2,45GB hudby a mluveného slova, bez konverze je to zhruba 3-minuty, USB2ka jede naplno a others má teď 9016MB proč, proboha??? že by těch téměř 16MB pokud správně počítám byly seznamy a adresářová struktura? nebo obrázky alb, to se nenačítají z ID tagů?

tomuto nerozumiem - 9016MB je zhruba 9GB, takže Tebe po nahratí 2,45GB hudby narástlo "Others" na 9GB? :shock:
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 609
Registrován:
sob kvě 29, 2010 11:04 am

Uživatelský avatar Gekko gecko | pát led 04, 2013 6:34 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Samo překlep, bylo to okolo 900MB, promiň :)
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2221
Registrován:
pon zář 22, 2008 3:20 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar toma_t | sob led 05, 2013 10:20 am

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Zarazi me predevsim ten nepomer.
Audio 2,7GB
Obrazky 0,9GB
Aplikace 2,51GB
Jine 7,35 !!!

Pri tom temer zadna externi data do aplikaci nestrkam, pouze vetsinu aplikaci upgraduju primo v iphone tak jestli to narusta timto....


Taky tady http://spravodaj.madaj.net/ HD
Host
Host
 
Příspěvky: 19
Registrován:
sob bře 14, 2009 1:32 pm

Uživatelský avatar toma_t | sob led 05, 2013 11:58 am

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Tak jsem zazalohoval a obnovil a jine ma 650MB takze asi tak :-)


Taky tady http://spravodaj.madaj.net/ HD
Host
Host
 
Příspěvky: 19
Registrován:
sob bře 14, 2009 1:32 pm

Uživatelský avatar phaeton_esc | pon led 07, 2013 6:35 am

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

barberry.pha píše:viz prispevky vyse ...

to phaeton- a tobe vypnuti nebo hard reset pomaha od zbaveni se others? max si polepsi o nejake MB ale 100% se ho nezbavi celeho ...


něco málo to smaže, ale je pravda že že ne všechno. v podstatě jsem si na to zvykl a těch pár set MB neřeším..
Hack Pro, 10.9.x
iPad 3 WiFi 32GB (iOS 7)
iPhone 4 32GB (iOS 7)

na PM odpovídám podle nálady
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 520
Registrován:
úte srp 05, 2008 1:43 pm

Uživatelský avatar nviper | úte úno 05, 2013 9:50 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Tak som vyskusal iCleaner. Others mi narastlo na 3,25GB, standardne mavam okolo 1GB a iCleaner mi vycistil 2GB :D
Obrázek iPhone 6S 64GB (iOS 9.2) | Obrázek Waze 4.0.1.1 | Obrázek Sygic Europe 15.5.0
Host
Host
 
Příspěvky: 116
Registrován:
čtv říj 28, 2010 6:59 pm

VeLikej_ToMik11 | úte úno 12, 2013 7:05 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Mě složka jiné dělala 3,8GB takže jsem si řikal a dost. Udělal jsem restore a po restore jsem měl Jiné 715MB. Je to mnohem lepší!! doporučuji ještě prográmek PhoneClean :)
Host
Host
 
Příspěvky: 3
Registrován:
úte úno 12, 2013 7:00 pm

Uživatelský avatar rony | úte úno 12, 2013 9:32 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

a pritom staci urobit to, co hovorime neustale... a len o kusok vyssie mas jediny rozumny ukon co urobi toma_t :-) (zosyncovat s itunes)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Jorgas | pon bře 25, 2013 11:50 pm

Re: Uz mi to

Tea Racer píše:Je jasně videt ze kdo udělá JB tam ma others daleko více no. Zkus resetovat telefon, me pak others uplne zmizlo. Na cistem telefonu jsem mel vzdy nula, i pak. Jen nekdy se zborti hudba no. Zkus ji odninstalovat a pak mrkni.

ja zadny JB v telefonu nemam a Others mam skoro 6GB po restartu

Docela by me zajimalo, co se do Others vlastne zapocitava. PhoneClean mi nepracuje

EDIT:

bedo. píše:Každá aplikácia v iOS má v rámci sandboxu k dispozícii niekoľko adresárov, medzi nimi "Documents", ktorý slúži na uschovanie dokumentov vytvorených užívateľom (a ktorý je zálohovaný do iCloudu/iTunes) a potom niekoľko ďalších, kde si ukladá dočasné súbory - tie už zálohované nie sú, keďže ide o dáta, ktoré sa dajú v prípade potreby znova stiahnuť ("Others"). V prípade nedostatku miesta sa potom dá pozorovať nasledovné správanie - iOS zahlási, že miesto došlo, avšak o pár minút sa zrazu miesto nájde, keďže prebehne automatické čistenie týchto dočasných adresárov (a napr. články do Pocketu, či Reedera, prípadne podcasty do Podcastera si môžem....


Kde se dozvim vic?

Udelal jsem pokus, 2 aplikace jsem si zazalohoval do iTunes a pohrabal se v nich a NIKDE jsem nenasel jejich konfiguraci.
Jednu app - hru - jsem obnovil pres iTunes do jineho zarizeni a jelo se od zacatku, v ramci zalohy do Itunes se zkratka NEULOZILA konfigurace - progres. Pritom mam tuseni, ze pres zalohu pres iCloud se konf. prenesla, jenze to je jedine zaloha celeho zarizeni!!!

To aplikace nechavaji svou konf. v nejakem spolecnem TEMPu nebo kde!? Vzdyt prece neni mozne aby ji ios smazal pri nedostatku uloziste!!!

Urcite se do itunes uklada slozka Documents? Tusim ze je nekde pod /var a ze app. Ktera ji ma, tak v iTunes se daji z ni data stahnout ale JB se m delat vazne nechce abych se v tom hrabal. Opravte nebo doplnte me diky...
Naposledy upravil Metalgirl dne úte bře 26, 2013 1:08 am, celkově upraveno 1
Důvod: To si tady z nás už ale děláš srandu ne? Přečti si řádně pravidla fóra a nepiš více příspěvků pod sebou, tentokrát sloučeno, příště mažu.
 

aleskla02 | čtv čer 20, 2013 12:09 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

mám others 2,6GB a chci udělat komplet restore a jde mi o to když zálohuju do počítače, udělám restore a pak zálohuju z počítače jestli se mi tam načtou všechny kontakty které mám v iphonu nebo se to bude synchronizovat s outlookem express? Jde mi o to vrátit do telefonu kontakty které tam mám a né které mám v outlooku!!

Díky za radu
Host
Host
 
Příspěvky: 16
Registrován:
pát črc 16, 2010 6:21 pm

orlov | čtv čer 20, 2013 12:32 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Zálohuj si kontakty na iCloud a máš po probléme.
Host
Host
 
Příspěvky: 107
Registrován:
stř úno 23, 2011 12:22 pm

VeLikej_ToMik11 | čtv čer 20, 2013 1:53 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

aleskla02 píše:mám others 2,6GB a chci udělat komplet restore a jde mi o to když zálohuju do počítače, udělám restore a pak zálohuju z počítače jestli se mi tam načtou všechny kontakty které mám v iphonu nebo se to bude synchronizovat s outlookem express? Jde mi o to vrátit do telefonu kontakty které tam mám a né které mám v outlooku!!

Díky za radu



Hele kdyz udelas zalohu v itunes, tak se ti telefon hodi komplet do puvodniho stavu, kontakty, zpravy, i tapeta mi zustala, ale polud chces mit jistotu, udelej zalohu na icloud a mas to 100%. Sam to pouzivam..
Host
Host
 
Příspěvky: 3
Registrován:
úte úno 12, 2013 7:00 pm

aleskla02 | stř čer 26, 2013 1:56 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Tak jsem zálohoval přes ICloud a vše proběhlo spolehlivě. Others po restore z 2,6GB na 460Mb. Krása. Díky za radu.
Host
Host
 
Příspěvky: 16
Registrován:
pát črc 16, 2010 6:21 pm

Anndy | stř čer 26, 2013 8:45 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Nedavno som na cisty ip4 s others cca 400mb, po pripojeni k itunes v PC, nahral cez to PC par (mozno aj 40) aplikacii a hned others narastlo na 1,5 GB.
Takze to neriesim. :-)
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1933
Registrován:
úte lis 09, 2010 1:04 pm
Bydliště: Bratislava

Smrdaky | čtv čer 27, 2013 3:19 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Tak me napadlo, posilate si v imessage videa a fotky? Neskladuji se tyhle data v others a nafurt?
Suspect
Suspect
 
Příspěvky: 1436
Registrován:
stř dub 24, 2013 3:59 pm

Raiton10 | sob srp 10, 2013 9:06 pm

velká složka others

ahoj mám na svém 32gb ipadu 3 složku others, která je velká 7,8 gb a jelikož tam mám jailbreak, nechce se mi ipad moc restorovat, není nějaká jiná možnost, jak se zbavit této otravné složky díky moc.
Naposledy upravil Metalgirl dne ned srp 11, 2013 1:02 pm, celkově upraveno 1
Důvod: Přesunuto do již existujícího tématu.
Host
Host
 
Příspěvky: 123
Registrován:
sob dub 16, 2011 5:18 pm

Uživatelský avatar Sphyn0x | sob srp 10, 2013 9:55 pm

Re: velká složka others

Už tu je o tom téma
Uz mi to "others" leze na nervy
///M
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2637
Registrován:
čtv dub 22, 2010 10:55 am

PeterKiss | sob srp 10, 2013 10:35 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Mam JB a dlho som googlil a prisiel som len na tento sposob.

1- obmedzovat mnozstvo nainstalovanych app (cydia, appstore).
* po dohrani hry ju odstranit ( cez itunes v pc) restartovat izariadenie.

2- pravidelne cistit (icleaner- cydia).
* da sa nastavit vlastny zoznam suborov k zmazaniu pridal som si tam nejake pomohol google.

3- vypnut v ifile funkciu ( kos)
* vy z JB si ho skontrolujte ( ak pouzivat ifile samozrejme)

4- pravidelny synch z itunes v pc
* denne aspon 1 krat

5- nestahovat cez izariadenie z internetu filmy, subory...atd
* radsej to nehajte na pc (data z internetu neutecu a pokial za tu hodinu co sa domov k pc dostanete tam uz nebudu ide o warez :-) a tak mate smolika ).

6- raz za tyzden restartovat izariadenie.

7- ja mam others 800 mb a nerestoroval som odkedy mam JB teda nieco okolo roka.
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2349
Registrován:
úte lis 11, 2008 7:49 pm
Bydliště: Brno, Lišen

Smrdaky | čtv srp 15, 2013 3:00 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

JB nevedu.
Tak jsem dnes zalohoval a obnovil a Others se mi zmensilo o 6GB :-)
Suspect
Suspect
 
Příspěvky: 1436
Registrován:
stř dub 24, 2013 3:59 pm

Uživatelský avatar Tea Racer | čtv srp 15, 2013 8:33 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Nekterých " others " se nelze zbavit. Jsou to cache aplikací...
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...

Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4024
Registrován:
pon bře 30, 2009 10:25 am
Bydliště: Tea-Earth.net

Smrdaky | čtv srp 15, 2013 9:02 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Neni v nich i fotostream?
Fotky a videa iZprav a Mms tam nejspise budou
Suspect
Suspect
 
Příspěvky: 1436
Registrován:
stř dub 24, 2013 3:59 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na iOS, iTunes, App Store, iCloud, Match

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé