Nejde kupovať s AppStore-nejde overiť kreditka

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar Barberry.pha | ned říj 03, 2010 8:53 am

Nejde kupovať s AppStore-nejde overiť kreditka

Tu juramac: odkdy se za placeni kartou pres internet plati poplatky? Normalne nakupuji na cz uctu s mastercard a jedine co mi banka odecte je cena app.
A mi se uprimne treba nechce platit za gift card 25$ platit pres 30$ jak jsem koukal, tak se nedivim ze do mcdog resi kdyz mu to predtim asi slo.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

Uživatelský avatar Skyro | úte říj 05, 2010 2:41 pm

Re: Nejde kupovať s AppStore-nejde overiť kreditka

Cital som to tu asi do polky, skus si zadat nanovo security code, malo by to byt trojmiestne cislo na zadnej strane kreditky napravo od podpisu. (Nezverejnuj ho)

A nie s kazdou kartou sa da nakupovat on-line, myslim ze s embosovanymi zaplatite vsade.
iPhone 6 Gold 16 GB
MacBook Pro 13'' 2015
Magic Mouse 2
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 162
Registrován:
čtv zář 02, 2010 9:43 pm

Uživatelský avatar jind | stř říj 05, 2011 8:22 pm

Re: Nejde kupovať s AppStore-nejde overiť kreditka

Tak mel jsem uplne stejny problem tedkom a prisel jsem na tu udajnou zahadu :) A to je ta, ze na karte musi byt minmalne 50Kc(pri pridavani karty do itunes) ktere si apple strhne a nasledne vrati jako overeni ze ta karta je funkcni.

To je pro ty kteri maji hlasku: "your payment method was declined .... "
Leap motion
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 631
Registrován:
pát srp 13, 2010 10:03 am

Harny | stř říj 05, 2011 8:25 pm

Re: Nejde kupovať s AppStore-nejde overiť kreditka

Necital som, moc dlhe vlakno, ale
@OP: chapem to spravne ze kreditka konci tento mesiac? Mozno uz je na ceste nova a z nejakeho divneho dovodu stara nefunguje pre internetove platby

@jind: pise ze ma dostatek prostredku na ucte/karte
 

PaulDiamond | pát říj 07, 2011 5:41 am

Re: Nejde kupovať s AppStore-nejde overiť kreditka

vcera som si kupil svoj prvy macbook pro, chcel som si z mac app storu nainstalovat liona no aj ja dostavam tu istu hlasku za kazdym... editoval som billing info niekolkokrat, googlil som asi hodinu a skusil som zmenit moje udaje (pridal som diakritiu) odstranil a znovu som pridal udaje o kreditnej karte nic nezabralo :(

mam Visu Electron cez CSOB platnu do roku 2014 v iTunes mi vsetko vezme aj ked kupujem apps cez iPhone 3GS a iPad 2

ak by niekto vedel o nejakom rieseni prosim napiste

thx
 

ls8 | pát říj 07, 2011 6:26 am

Nejde kupovať s AppStore-nejde overiť kreditka

V Mac Apple Store se hlásíš stejným účtem, jako v iTunes, kde ti platby fungují? Jakou přesně chybu ti to píše?
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

PaulDiamond | pát říj 07, 2011 6:32 am

Re: Nejde kupovať s AppStore-nejde overiť kreditka

Your payment method was declined.

a potom, ze mam editovat billing info... proste ten isty problem ako sa riesil uz na zaciatku threadu. V iTunes sa prihlasujem tym istym uctom
 

ls8 | pát říj 07, 2011 7:11 am

Re: Nejde kupovať s AppStore-nejde overiť kreditka

Blbý dotaz - máš na tý kartě ještě dost peněz?

Zkus ještě toto:

Okay everyone, I had the same problem for 5 days but after emailing Apple, they promptly emailed back with a solution. This worked perfectly for me.. It seemed the problem was that I had an outstanding order wich had not been paid for some reason, which stops you from downloading more apps until it is paid off. Follow the steps below.. This is the exact email i received from Apple.

1) Visit the Apple Store online:

2) Click Account in the upper-right corner, then click "Change account information" and sign in using the same Apple ID and password you use for the iTunes Store.

3) You should see your account-profile page. Under Method of Payment, remove all of the characters from the Card Number field. Do not change the expiration date or credit card type.

4) If you haven't already, select where you primarily use your purchases from the pop-up menu near the bottom of the page.

5) Click Continue. If you are asked to enter any other information, be sure to click Continue after making the updates so that your changes will be saved.

6) Make sure you're using the latest version of iTunes. It can be downloaded free of charge: http://www.itunes.com/download Note: Installing the latest version of iTunes will not affect your library or any items in your account that you haven't downloaded.

7) Click this link to open iTunes and access the Apple Account Information page: http://phobos.apple.com/accountSummary

8) Sign in to the iTunes Store using your account name and password.

9) On the Apple Account Information page, click the Edit Payment Information button.

10) Enter your payment information and click Done to save your changes.

*To ensure your account is functioning, you need to download a free item from the iTunes Store. To do this, navigate to the iTunes Store main page by clicking the Home icon near the upper-left corner of the window. Scroll down and click the "FREE ON iTunes" link near the bottom of the main page, then select an item to download.

Hope this helps everyone, worked for me!!


https://discussions.apple.com/message/13266690#13266690
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

PaulDiamond | pát říj 07, 2011 7:24 am

Re: Nejde kupovať s AppStore-nejde overiť kreditka

presne tento navod som si cital no kedze na store.apple.com je hlaska We'll be back soon nemozem sa tam teraz nalogovat a navod som vlastne skusil az bodu 6.

nefungoval no hned ako bude online store opat fungovat skusim to cele videl som totiz dalsie posty par userov, ktorym to potom fungovalo :)

dam potom vediet a btw na karte peniaze su (za tu dobu som sa naucil, ze tu istu hlasku iTunes vyhadzuje ak som nieco este neuhradil) ale toto nie je ten pripad :)

anyway dik za pomoc! napisem potom ci to pomohlo :)


EDIT


museli to trochu na webe zmenit... ked si otvoris account home page "Method of Payment" tam nemas a namiesto toho je tam "Change your default shipping or billing info" nic ine sa k tomu co potrebujem ani len nepriblizuje, lebo sa jedna vacsinou o nastavenia suvisiace s objednavkami z apple storu (baliky etc.) takze ked si otvorim to billing & shipping info mam tam vsetko uplne prazdne... ani meno ani udaje o karte + som tam ako United States logicky sa jedna o US online store. Change country mi taktiez nepomoze lebo slovensko este store nema :-/
 

ls8 | pát říj 07, 2011 9:18 am

Re: Nejde kupovať s AppStore-nejde overiť kreditka

Slovensko má Mac App Store. A pokud jsi se snažil slovenskou kartou platit na US App Store, tak se nediv, že ti jí to odmítlo.

Obrázek
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

PaulDiamond | pát říj 07, 2011 9:23 am

Re: Nejde kupovať s AppStore-nejde overiť kreditka

tak siel som podla navodu

1) Visit the Apple Store online

takze som bol na linku store.apple.com neviem aky je link na mac app store mam len aplikaciu...

sorry fakt mam macbook druhy den :D


edit:/ samozrejme ze v aplikacii som niekolkokrat skusal zvolit typ kreditky NONE a tak sa odhlasit, prihlasit a nanovo nahodit kreditku so vsetkymi udajmi... nefungovalo to
 

ls8 | pát říj 07, 2011 9:28 am

Re: Nejde kupovať s AppStore-nejde overiť kreditka

V aplikaci Mac App Store (v Mac OS X Lion 10.6.6 nebo novějším ji máš na liště, druhá zleva vedle Finderu) nastav jako zemi Slovensko. To je všechno, teď už budeš moct nakupovat, přímo v aplikaci Mac App Store.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

PaulDiamond | pát říj 07, 2011 9:32 am

Re: Nejde kupovať s AppStore-nejde overiť kreditka

no tam samozrejme Slovensko nastavene mam v pravom dolnom rohu uplne dole je SK vlajocka... anyway... Your payment method was declined.
 

ls8 | pát říj 07, 2011 10:29 am

Re: Nejde kupovať s AppStore-nejde overiť kreditka

Takže jsi si jistý, že ze slovenského iTunes Store můžeš nakupovat, ale se stejným účtem nemůžeš nakupovat ze slovenského Mac App Store?

V tom případě asi budeš muset napsat nebo zavolat na Apple Support, kde je problém...
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

PaulDiamond | pát říj 07, 2011 10:34 am

Re: Nejde kupovať s AppStore-nejde overiť kreditka

ja si myslim, ze problem bude v tej karte... Visa Electron

no len nechapem tomu preco mi to iTunes berie bez problemov :(

EDIT
len taky maly update... kupil som si dnes bez problemov RAR-extractor z toho isteho uctu v mac app store... nasledne nato som skusil Lion a o5 nic :( zufalstvo... peniaze na ucte su no nechapem...
 

ls8 | sob říj 08, 2011 12:35 am

Re: Nejde kupovať s AppStore-nejde overiť kreditka

Jakou verzi Snow Leoparda tam máš? Nevyžaduje Lion, aby tam byla 10.6.8? Nemáš náhodou nějakou starší? Jinak už mě fakt nic nenapadá...
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

PaulDiamond | sob říj 08, 2011 12:40 am

Re: Nejde kupovať s AppStore-nejde overiť kreditka

mam 10.6.8 to, ze musim mat tuto verziu, ked chcem upgrade na Lion som si precital uz davnejsie... nechapem to... skusim napisat na support?
 

ls8 | sob říj 08, 2011 12:44 am

Re: Nejde kupovať s AppStore-nejde overiť kreditka

Zkus.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

PaulDiamond | úte říj 11, 2011 8:18 am

Re: Nejde kupovať s AppStore-nejde overiť kreditka

Zdravim, problem s kartou som uz vyriesil :) islo o novu sluzbu 3D secure od CSOB, kde sa defaultne nastavil limit pre transakciu cez internet 20e tj. preco mi poslednu dobu nic nefungovalo a preco som zaplaveny emailmi, ze karta bola zamietnuta :D
 

Uživatelský avatar Speed | pon bře 26, 2012 11:31 pm

Re: Nejde kupovať s AppStore-nejde overiť kreditka

Ted jsem koupil novy ipad a appstore fungoval, pak jsem udelal backup ze stareho ipadu, a vyplnil jsem udaje, ale odmita mi to kartu. Je to Mastercard na internetove platby, penize tam jsou a dva roky to slapalo bez problemu. Z niceho nic to proste nejede, netusite?
Apple, co je to...?
Host
Host
 
Příspěvky: 99
Registrován:
sob črc 24, 2010 3:22 pm

lafore | úte bře 27, 2012 12:51 am

Re: Nejde kupovať s AppStore-nejde overiť kreditka

Vsak s kartou si nic robit nemusel nie, v appstore si sa prihlasil pod svojim pouzivanym appleID a malo by to ist. Kartu si nemusel znova zadavat. Alebo som ta nepochopil?
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 760
Registrován:
čtv říj 07, 2010 11:19 pm
Bydliště: Kysucké Nové Mesto / Praha

Uživatelský avatar Speed | úte bře 27, 2012 8:23 am

Re: Nejde kupovať s AppStore-nejde overiť kreditka

Chtělo to po mě vyplnit bezpečností kód. Už to jde, byl problém u Applu.
Apple, co je to...?
Host
Host
 
Příspěvky: 99
Registrován:
sob črc 24, 2010 3:22 pm

Uživatelský avatar Metalgirl | úte bře 27, 2012 10:58 am

Re: Nejde kupovať s AppStore-nejde overiť kreditka

No ono je to tak, pokud to je nove zarizeni ci pocitac, ktery pridavas ke svemu apple ID, tak vyzaduje bezpecnostni kod, nebo kdyz to na appstoru preskoci a mysli si, ze je to nove zarizeni ci pocitac, proste si nejak nepamatuje, ze uz bylo pridano a z nej placeno v minulosti, tak vyzaduje bezpecnostni kod. Neni to chyba, ale typ zabezpeceni, aby si jen tak nekdo cizi nemohl na tve apple ID pridat sve zarizeni a vesele platit za tvoje penize. I kdyby znal tve apple ID a heslo, tak pro pridani noveho zarizeni k tvemu apple ID by musel znat jeste i ten bezpecnostni kod ze zadu karty. Je to jasne? Neni to chyba, ale ochrana.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Shewy | ned úno 10, 2013 5:29 pm

Re: Nejde kupovať s AppStore-nejde overiť kreditka

Taky mam stejný problém :D
Dokonce mi i volali z banky,že někdo používá mojí kartu a chce jí poškodit. Přitom jsem to já :D
I love Apple !
iPhone 3G 16 GB :)
Host
Host
 
Příspěvky: 27
Registrován:
úte říj 16, 2012 4:35 pm

Uživatelský avatar Tonda512 | úte bře 10, 2015 11:04 am

Re: Nejde kupovať s AppStore-nejde overiť kreditka

Našlo se nějaké schopné řešení?


Já musel změnit platební kartu z běžného účtu(VISA - do teď funkční) na spořící u Airbank(Mastercard).

VISA nechápu proč přestala fungovat, používaná léta(většinou na Androidu, ale několik měsíců s ní placeno i na App Store). Momentálně Mastercard funguje.
Host
Host
 
Příspěvky: 102
Registrován:
sob dub 19, 2014 12:49 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Předchozí

Zpět na iOS, iTunes, App Store, iCloud, Match

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé