iCloud

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar Manek49 | pon led 20, 2014 5:06 pm

Re: iCloud

Nejde mi se přihlásit na icloud.com. Jde vám to, nebo je chyba jen u mě?
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 573
Registrován:
čtv lis 14, 2013 6:23 pm
Bydliště: Horní Branná

Uživatelský avatar jackherrer | pon led 20, 2014 6:02 pm

Re: iCloud

ted sem se tam prihlasil
I will maintain an attitude of open-mindedness.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3736
Registrován:
ned úno 01, 2009 10:40 am
Bydliště: Pardubice

Uživatelský avatar Trivi | pon led 20, 2014 11:06 pm

Re: iCloud

Umna tiež v poriadku.
Host
Host
 
Příspěvky: 95
Registrován:
pon led 06, 2014 2:32 pm

Uživatelský avatar Manek49 | úte led 21, 2014 9:12 am

Re: iCloud

Už je to v pořádku, chyba byla mezi klávesnicí a židlí :-)
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 573
Registrován:
čtv lis 14, 2013 6:23 pm
Bydliště: Horní Branná

smyk17 | pát led 31, 2014 10:54 pm

Re: iCloud

Dobrý den,
mám problém...možná je to tady někde řešeno, ale nenašel jsem (kdyby jo, tak se omlouvám). Normálně jsem si vytvořil iCloud id a iP i iCloud se tváří vcelku normálně...ale normálně se nespárují...už jsem v koncích, jenom potřebuju kontakty... :O:
Předem díky za pomoc

EDIT: už ok, něco jsem našel a ono to fungovalo :D
Host
Host
 
Příspěvky: 1
Registrován:
čtv led 30, 2014 8:48 pm

Uživatelský avatar sonsamuelson | pon úno 10, 2014 1:23 pm

Re: iCloud

Zdravim,chtel jsem se jen optat,zda,kdyz mam v iPhone zalohu na Cloudu(dela se mi kazde nabijeni)je mozne udelat restore,nastavit jako novy iPh a kdyz se prihlasim svymi udaji,budu mit vse jako ted?Myslim tim kontakty a sms atd...?Diky
Host
Host
 
Příspěvky: 34
Registrován:
ned led 20, 2013 2:39 pm

Uživatelský avatar Slimák | pon úno 10, 2014 10:24 pm

iCloud

Pokud mas v Nastaveni-iCloud zaskrtnune kontakty, tak ano. Defakto pro prihlaseni se ti do zarizeni zesynchronizuje to, co mas zaskrtnute, tzn. zalozky, photostream, iCloud mail, kontakty, kalendar, poznamky, pripominky a pripadne dokumenty na iCloudu.

SMSky mit ale nebudes, ty se zalohuji do kompletni zalohy, ktera se ti dela kazdy den na nabijecce. Tim, ze nastavis iPhone jako novy a prihlasis se do iCloud, tak neobnovujes zalohu, ktera se denne provadi, ale pouze dostanes data, ktera mas zaskrtnute.

Abys tam dostal i SMS, musel bys po restore udelat obnovu z iCloud namisto nastaveni noveho zarizeni. Tzn. z iCloudu obnovis cele zarizeni.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 746
Registrován:
stř črc 02, 2008 1:28 pm
Bydliště: Praha východ

Uživatelský avatar sonsamuelson | pon úno 10, 2014 10:31 pm

Re: iCloud

Aha,dobre,dekuji,pomohlo.
Host
Host
 
Příspěvky: 34
Registrován:
ned led 20, 2013 2:39 pm

waloc | úte bře 04, 2014 8:23 pm

Re: iCloud

Dobrý den,

mám problém s iCloud, tedy jinými slovy, někdo mi vzal účet, nebo restartoval heslo. Netuším, jak restartovat heslo zpět. Když si nechám poslat mail s odkazem na restart hesla, link, nebo políčko, kde by měl být odkaz s restartováním, nebo s nějakým manuálem, jak heslo restartovat, nefunguje. Netuším jakto, ale nejde mi to. Mobil mi samozřejmě zešílel a chce po mě za každou cenu heslo od mého iCloud, i přes to, že jdem ho odstřihl od internetu, neboli od wifi a 3G sítě... Potřebuji pouze pomoct s tím, jak restartovat heslo, případně jak se odhlásit v mobilu z iCloud, protože sice se chci odhlásit, ale i tak to po mě chce heslo... :D Telefon je mi momentálně úplně na nic, protože se s ním nemůžu nikam dovolat, pokud jako magor neklikám super rychle na jednotlivé tlačítka a postupem času se dopracuji do nastavení, kde tápu a tápu a pořád se nemůžu dotápat k řešení a vzhledem k mé zoufalosti jsem musel hledat pomoc mezi Vámi, proto Vás velice prosím o pomoc.

Děkuji..

kdyžtak mi rady posílejte na mail a pokud jste líní, nevadí, stačí zareagovat na tento komentář/dotaz..
Host
Host
 
Příspěvky: 1
Registrován:
úte bře 04, 2014 8:15 pm

Smrdaky | ned bře 09, 2014 10:17 am

iCloud

Pokud vlastnis, mel jsi k tomu Apple ID, s nimz mas problem, i iPad (pokud mas jen iPhone, tak se jim to moc resit nechce, pry si to maji resit telco operatori - hahaha), tak problem se svym Apple ID vyresis asi nejsnaze pres bezplatnou linku ceskeho Applu.

Pokud mas ten svuj iCloud aktualne pripojen v nejakem dalsim iOS, tak reseni je na 5 minut po telefonu.
Tel: 800 701 391

Ps: pokud by ti nekdo prihlasil tve apple id do jineho zarizeni anebo zmenil heslo, myslim ze by ti o tom prisel mail (na puvodni apple id = mail)

Pss: pripadne upresni, proc jsi v telefonu neodebral svuj Apple ID (ze store, z imessage, z icloudu, z gamecenteru), pak by to podle me neobtezovalo :-) predem bych si ale vypnul find my phone...
Suspect
Suspect
 
Příspěvky: 1436
Registrován:
stř dub 24, 2013 3:59 pm

Uživatelský avatar Ronaldok | ned bře 09, 2014 6:16 pm

Re: iCloud

Mam iTunes učet a používam na stejném loginu iCloud. Chtěl bych tyto dvě věci od sebe oddělit, zvlašť účet iTunes a zvlášť iCloud. Pokud založím nový účet, je možné přenést veškeré věci (poznamky, kalendar, kontakty...) do nového iCloud účtu? Je mozné zrušit iCloud email? Děkuji za rady.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 199
Registrován:
ned úno 03, 2008 7:55 pm

HOFA | úte bře 11, 2014 1:58 pm

Re: iCloud

Já se v tomto vlákně z dovolením zeptám,jak často zálohujete v telefonu na iCloudu ?
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 479
Registrován:
úte srp 16, 2011 6:53 pm

ls8 | úte bře 11, 2014 2:00 pm

Re: iCloud

Telefon se automaticky zálohuje pokaždé, když je připojený na nabíječku a současně na WiFi.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Brblabrbla | sob bře 29, 2014 4:49 pm

Re: iCloud

Ahoj, mam vedle sebe dva IPhone a poslu si pozvánku na iCloud z iPhone 4 na iPhone 5. Mam v nem fotky. Kdyz pozvánku prijmu napíše to ze "tento fotostream již neni sdilen". Naopak zas nepřijde pozvánka vubec. Poraďte prosim. Diky
Host
Host
 
Příspěvky: 1
Registrován:
sob bře 29, 2014 4:39 pm

Uživatelský avatar Gekko gecko | pon dub 07, 2014 9:45 pm

Re: iCloud

Ctu tady o problemech se synchronizaci a mam to podobne.
V iPadu Mini mam v "Muj fotostream" 635 fotek, rozne postahovane fotky priroda,krajiny,zvirat neco z FB,ulozo se to do fotoaparatu a pak hned do streamu, v iPadu vse na jednicku ale v PC ac mam iCloud panel nainstalovan, jsem prihlasen a synch fotek povolenu bylo stale asi jen200 fotek, a ne a ne se nacist ty zbyvajici, tak jsem je smazal, je to asi ctvrt hodiny a cekam kdy se obejvi v PC to same co v ipadu ale marne....v iclouid panelu jsem synch fotek vypnul a zapnul ale bezvysledne vubec se to neobnovi, ma nekdo stejny problem? zkusim jeste logout a log in ale moc tomu neverim...

EDIT:
Takze jsem se odhlasil a znovu prihlasil, za tu ctvrthodinu do editu mi to natahlo vse sdilene ale v mem fotostreamu jen zatim 10 fotografii, pocitam ze je nutne aby byl iPad zapnuty nebo wifi bezelo i kdyz je uspany pokud se to necha nastavit, jinak nevim....ale ulozene by to melo byt na serverech iCloud apple a stahovani v PC mam 6-7Mbit...je fajn ze mam zdrama k dispozici 5GB ale spolehlivost zadna slava...google disk nebo one drive microsoftu tam je to daleko rychlejsi.

EDIT2:
Druhy edit a posledni,ponevadz to uz vazne vzdavam.
nekde zde drive jsem se docetl ze se zalohuje snad jen za poslednich tricet dni, ted jsem se znovu odhlasil, prihlasil pred tim jeste fotostream v ipadu kompelt vypnul, byl upozornen ze o vsechny fotky prijdu, zapnul tech pres 600 se v ipadu nastesti zobrazilo zpet ale na pc ve slozce iCloud se nahraje jen presne 10 fotek a konec.....uvidim jaka zmena bude zitra ale pochybuji ze by se nahraly i ostatni.
Pokud ma iCloud na fotky skutecne takto fungovat (ty porizene z fotoaparatu to snmad zalohuje jak ma) tak proste fotostream nebudu pouzivat a stazene fotky po pripojeni k PC ze slozky fotoaparat natahnu pres kabel rucne do PC jinak vazne nevim.

Dodam jen ze vse napsane se tyka jen a pouze slozky "Muj fotostream" kdy ta v iPadu preteka 635fotkami ale v PC se pres iCloud Panel v patricne slozce zobrazi jen 10 fotografii, jsou to postahovane fotky z webu a FB to jsem zminil, treba si stahuju uzasne fotky zvirat z Wildlife Nature,Fascination Places a dalsich.

Vubec prace v fotostreamu je trochu neprehledna tohle muzu tohle ne chtelo by to na tom, zapracovat snad v iOS8 to bude lepsi.
Nastesti ciste nahodou jsem prisel na to jak stavajici fotky dat zpet do slozky fotoaparat, krkolomne jsem oznacil vsech 635 fotek a pridal do noveho alba pricemz se pak objevily ve slozce fotoaparat, takze je stahnu do PC a bude klid, bud neco delam spatne a je zapotrebi prirucka jak fotostream spravne pouzivat nebo jej vypnu.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2221
Registrován:
pon zář 22, 2008 3:20 pm
Bydliště: Praha

mirmo80 | pon kvě 19, 2014 6:12 pm

Re: iCloud

Mám vytvorený fotostream, ktorý si moja rodina pozerá cez web. Do teraz bolo všetko OK a zrazu miesto všetkých fotiek a videí len trojuholníky s výkričníkmi. V mobile je všetko OK v iPade tak isto. Skúsil som vypnúť a zapnúť verejné zdieľanie, ale nepomohlo. Čo sa mohlo stať?
iPhone XS, iPhone 8, iPhone SE, iPad mini 4, iPad Air, iPad 2, AW 3 42/38mm, ATV 4K 64 GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2893
Registrován:
stř srp 08, 2012 1:00 pm
Bydliště: Poprad

Clon | úte kvě 20, 2014 5:10 pm

Re: iCloud

Tak bych si tipnul, že u Apple asi straší :-(
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2670
Registrován:
stř črc 11, 2012 4:29 pm

mirmo80 | úte kvě 20, 2014 7:31 pm

Re: iCloud

Tak chyba je v mozille, IE so zobrazením nemá problém. Čím by to mohlo byť?
iPhone XS, iPhone 8, iPhone SE, iPad mini 4, iPad Air, iPad 2, AW 3 42/38mm, ATV 4K 64 GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2893
Registrován:
stř srp 08, 2012 1:00 pm
Bydliště: Poprad

Uživatelský avatar Manek49 | pon čer 30, 2014 6:47 pm

Re: iCloud

Zdravim, nedaří se mi zapnout zálohování na iCloud, Nastavení při pokusu o zapnutí spadne, restart jsem zkoušel, poradíte někdo něco krom restoru?
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 573
Registrován:
čtv lis 14, 2013 6:23 pm
Bydliště: Horní Branná

trigger737 | úte črc 01, 2014 6:43 pm

Re: iCloud

To samé dělá i mně. Když ho zapnu, tak to pokaždé spadne...
Host
Host
 
Příspěvky: 5
Registrován:
úte dub 30, 2013 10:47 am

kotelník | sob srp 16, 2014 9:01 pm

iCloud

taky mi to teď dělá...přišli jste na to?
Zapnout jde pred itunes, ale stejne nefunguje!
Obrázek
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2935
Registrován:
úte čer 30, 2009 3:00 pm

kotelník | pon srp 18, 2014 7:46 pm

Re: iCloud

Reseni: smazani puvodni zalohy!
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2935
Registrován:
úte čer 30, 2009 3:00 pm

Uživatelský avatar next751 | úte zář 09, 2014 6:06 am

Re: iCloud

Ked robim zalohu a mam Jb, zalohuju sa tam aj veci z Jb?
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 743
Registrován:
ned kvě 26, 2013 1:57 pm
Bydliště: Ano

Uživatelský avatar Metalgirl | úte zář 09, 2014 4:27 pm

Re: iCloud

Jo, některé appky ze Cydie si ukládají nastavení i na iCloud.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Venume | pát zář 26, 2014 7:51 pm

Re: iCloud

Zdravím možná to tu už bylo každopádně jsem to nenašel.

Mám takový problém .. zakoupil jsem si Ipad mini 16gb 4G před necelým rokem
a půl z čeho jsem ho asi rok měl ležet ve skříni , protože jsem ho
nepoužíval.
Ale ted se mi stal velký problém dal jsem ho do továrního nastavení,
protože jsem s zablokoval Ipad kvůli heslu ( zámku ) a po továrním
nastavení to po mě chce logicky iCloud email + heslo , které samozdřejmě
nevím .. bylo mi řečeno, že ipad má cenu 500kč a je k ničemu ( od technika
) ..

Zajímá mě tedy jestli , když mám záruční list krabici jestli nejde doject
do applu třeba do Prahy a nějak to zkusit vyřešit ..
Neskutečně mě to mrzí za ipad jsem dával 12 tisíc korun. :sorry: :cry:
Host
Host
 
Příspěvky: 2
Registrován:
pát úno 07, 2014 2:48 am

jiriczek | sob zář 27, 2014 4:24 pm

Re: iCloud

Ahoj všichni, nemáte někdo návod, jak odstranit tu otravnou ikonku iCLoud obrázku ve finderu Windows? http://www.overclockers.sk/attachments/ ... cffa9a.png Skutečně nepotřebuju mít ještě před SSD ikonku iCloud obrázků... A myslím, že nejsem sám, koho to štve... Takže kdyby jsme někdo věděl, prosím napište mi návod, návod.

Děkuji. :)
Mac Pro - 512 GB SSD - Windows 10
iPhone 6S - 16 GB
iPad 2 - 16 GB
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 752
Registrován:
čtv led 27, 2011 7:10 pm
Bydliště: Liberec

Smrdaky | sob zář 27, 2014 8:09 pm

Re: iCloud

To je Pruzkumnik a ne Finder :-)

Odinstaluj ten doplnek fotostream, to nepomuze?
Suspect
Suspect
 
Příspěvky: 1436
Registrován:
stř dub 24, 2013 3:59 pm

Uživatelský avatar mike-biker | sob zář 27, 2014 8:31 pm

Re: iCloud

Venume píše:Zdravím možná to tu už bylo každopádně jsem to nenašel.

Mám takový problém .. zakoupil jsem si Ipad mini 16gb 4G před necelým rokem
a půl z čeho jsem ho asi rok měl ležet ve skříni , protože jsem ho
nepoužíval.
Ale ted se mi stal velký problém dal jsem ho do továrního nastavení,
protože jsem s zablokoval Ipad kvůli heslu ( zámku ) a po továrním
nastavení to po mě chce logicky iCloud email + heslo , které samozdřejmě
nevím .. bylo mi řečeno, že ipad má cenu 500kč a je k ničemu ( od technika
) ..

Zajímá mě tedy jestli , když mám záruční list krabici jestli nejde doject
do applu třeba do Prahy a nějak to zkusit vyřešit ..
Neskutečně mě to mrzí za ipad jsem dával 12 tisíc korun. :sorry: :cry:


No ani se mi nechce věřit, že bys zapomněl email, kterým jsi se přihlásil do iCloudu?
To jich máš tolik? Přece jich nemáš 200?
Heslo lze vyresetovat, ale pokud si nevzpomeneš na email, tak máš smůlu. :(
iPhone 11 Pro Max Space Grey
iPhone 6 16GB Silver as reserve
MacBook Pro Retina 15" Mid 2014, i7 4x2,5GHz 16GB RAM 256GB SSD + 256GB Jet Drive.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3352
Registrován:
ned říj 09, 2011 12:39 pm
Bydliště: Jesenice

jiriczek | sob zář 27, 2014 10:26 pm

Re: iCloud

Smrdaky: Odinstaloval jsem celý iCloud a už to tam není... Tak hold budu bez synchronizace záložek no, co se dá dělat... :D
Mac Pro - 512 GB SSD - Windows 10
iPhone 6S - 16 GB
iPad 2 - 16 GB
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 752
Registrován:
čtv led 27, 2011 7:10 pm
Bydliště: Liberec

Uživatelský avatar deeeeeed | sob říj 18, 2014 5:09 pm

Re: iCloud

Tak dnes som chcel zalohovat icloud... problem nastal, ked mi icloud pri zalohe zahlasil, ze nedostatok miesta na zalohu.
Tak som vypol zalohovanie fotiek a skusil zalohovat znova. Nejako to neslo a tak som zmazal celu zalohu a odhlasil sa. Nanovo som sa prihlasil nastavil zalohovanie, len tam teraz nemam tlacitko "zalohovat" a pri policku posledna zaloha, stale pise NEDOKONCENE.

NEJAKE RADY?????

... a este nejaky tip na nejake online uloziste fotiek, cim jednoduhsie a spolahlivejsie :)

Dakujem
iPhone X 256 GB
SOLD ► iPhone 6 plus 128GB, iPhone 5 64 GB, iPhone 4 16GB, iPhone 3GS 16GB
Host
Host
 
Příspěvky: 75
Registrován:
sob úno 06, 2010 8:57 pm

mirmo80 | sob říj 18, 2014 6:22 pm

Re: iCloud

iPhone XS, iPhone 8, iPhone SE, iPad mini 4, iPad Air, iPad 2, AW 3 42/38mm, ATV 4K 64 GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2893
Registrován:
stř srp 08, 2012 1:00 pm
Bydliště: Poprad

Uživatelský avatar havlbrod | úte led 20, 2015 8:45 pm

Re: iCloud

Ahoj, vždy kdyžmam nafocene na ip 5c new fotky tak se mi to nahraje na icloud, ale proč tam ty fotky nezustanou uložene ? a když je v mobilu smažu tak zmizej i z icloudu ? mam jen 8gb a docela by se mi ten icloud hodil na pozdejší prohlížení.. takhle musím do pc pořád propojovat kabelem :-(
ip 5c
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 170
Registrován:
čtv črc 03, 2008 6:11 pm
Bydliště: Havlíčkův Brod,Vysočina

Clon | úte led 20, 2015 10:45 pm

Re: iCloud

iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2670
Registrován:
stř črc 11, 2012 4:29 pm

ROOOM | pon led 26, 2015 8:36 pm

Re: iCloud

Ahoj,

prosim o radu s nasledujicim k tematu ...

iPhone a iPad oba 16GB ... na obou 8.1.2 a zapnuta knihova fotografii na iCloud (beta) a "optimalizovat uloziste ipad/iphone" a "Odeslat do meho fotostreamu".

Dlouho to hrnulo na cloud a vysledek je ze na:
- iCloudu mam ve fotkach 3,81 GB fotek
- iPhone mam ve fotkach 3,7 GB fotek
- iPadu mam ve fotkach 1,9 GB fotek

Nevim jak dosahnout toho aby v telefonu byly take jen ty komprimovane. 95% vseho bylo foceno telefonem.

Precetl jsem toho za dnesek dost, ale myslenkove pochody Apple mi porad unikaji :oops: z web rozhranni nestahnu nebo nezazalohuju vse najednou apod.

Diky moc za napovedu ...

EDIT: po dvou tydnech se objem fotek v iPhone sam zmensil ... takze staci počkat. :roll:
Host
Host
 
Příspěvky: 16
Registrován:
stř čer 12, 2013 7:32 am

vinchenzo | čtv kvě 28, 2015 10:17 pm

Re: iCloud

Zdravim. Jsem novacke ve svete iphonu. Mam ip5 a rad bych vedel jak zmazu z cloudu aplikace ktere uz nemam v telefonu. Zde je obrazek. U tech aplikaci se zobrazuje cloud na stahnuti.
Obrázek
Host
Host
 
Příspěvky: 7
Registrován:
čtv kvě 28, 2015 10:09 pm

lemon84sky | pát kvě 29, 2015 6:55 am

Re: iCloud

Aplikacie nemas v cloude, ten oblak ti indikuje, ze dane aplikacie si uz v minulosti stiahol na svoje apple ID. Mas tu vlastne historiu stiahnutych aplikacii. Pocet mozes mat neobmedzeny, nezapocitava sa to objemu dat v cloude. Ak nechces, aby sa ti niektora aplikacia zobrazovala v tomto zozname, tak svihni palcom na danej aplikacie dolava a daj HIDE, takto sa ti uz nebude zobrazovat v tomto zozname.
Inak tuto ikonu oblaku ti uz bude zobrazovat u stiahnutej/zakupenej aplikacie aj vo vyhladavaci.
Ja osobne vyuzivam tento zoznam ked sa chcem vratit k aplikacii, ktoru som davnejsie stiahnol a neviem si spomenut na jej nazov. Preto nema moc vyznam cistit tento zoznam, maximalne tak od vysloveneho braku o ktorom vies, ze danu app uz nestiahnes.
 iPhone 7 32GB, vzdy aktualny OS, nonJB
 iPad Air Wi-Fi 64 GB, vzdy aktualny OS nonJB
 Mac Mini late 2012, vzdy aktualny OS
 Airport extreme 4.gen
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 155
Registrován:
čtv říj 06, 2011 10:59 am
Bydliště: Žilina / SR

vinchenzo | pát kvě 29, 2015 9:50 am

Re: iCloud

Praveze potiahnutim do lava to nejde. Ja viem na co to sluzi ale praveze tieto apky nechcem aby sa mi ukazovali pretoze nefungovali ako som si myslel :-(
jeste sem to skusil cez itunes ale tu to HIDE nevidim.
Obrázek
Host
Host
 
Příspěvky: 7
Registrován:
čtv kvě 28, 2015 10:09 pm

lemon84sky | pát kvě 29, 2015 11:09 am

Re: iCloud

Pre iphone: standardne sa tlacitko Hide v ios 8.4 ( mozno aj 8.3 ) nezobrazi. Musis v nastaveniach/icloud nastavit rodinne zdielanie na ON, potom ked prejdes do zakupenych aplikacii a swipnnes dolava uz sa tlacitko HIDE zobrazi. Na ipade ios 8.4 mi to ide aj bez rodinneho zdielania.
Edit: skusal som potom vypnutna iphone rodinne zdielanie a moznost hide ostala
 iPhone 7 32GB, vzdy aktualny OS, nonJB
 iPad Air Wi-Fi 64 GB, vzdy aktualny OS nonJB
 Mac Mini late 2012, vzdy aktualny OS
 Airport extreme 4.gen
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 155
Registrován:
čtv říj 06, 2011 10:59 am
Bydliště: Žilina / SR

vinchenzo | pát kvě 29, 2015 11:26 am

Re: iCloud

Skusil som to tak a ked to dam skryt a znova rozkliknem zakupene apps tak to tam je odkryte zas.
Host
Host
 
Příspěvky: 7
Registrován:
čtv kvě 28, 2015 10:09 pm

lemon84sky | pát kvě 29, 2015 12:44 pm

Re: iCloud

Vyskusal som a aj mne to robi, takze to bude asi bug v appstore.
 iPhone 7 32GB, vzdy aktualny OS, nonJB
 iPad Air Wi-Fi 64 GB, vzdy aktualny OS nonJB
 Mac Mini late 2012, vzdy aktualny OS
 Airport extreme 4.gen
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 155
Registrován:
čtv říj 06, 2011 10:59 am
Bydliště: Žilina / SR

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na iOS, iTunes, App Store, iCloud, Match

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron