iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar cuting | pát lis 18, 2011 10:35 am

iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Všimli jste si, že od dnešního dne v posledním updatu iTunes je očekávaný iTunes Match ? Jen nevím, jestli v v českém iTunes, mám jen US iTunes účet. Jdete do něho za 25 USD za rok ? Váhám, většinu muziky mám koupené z iTunes, takže nemám potřebu "legalizovat" moc muziky, ale jinak ta služba nevypadá špatně.
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

Lincoln Six Echo | pát lis 18, 2011 11:07 am

Re: iTunes Match

Český účet zatím iTunes Match nenabízí. Jakmile ale začne, 100% jdu do něj.
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3739
Registrován:
pát čer 25, 2010 8:53 pm

Uživatelský avatar SteveJSF | pát lis 18, 2011 7:23 pm

iTunes Match

US ucet mam a sel bych do toho, ale bez US platebni karty to nejde, coz me stve. Na iTunes uctu mam cca $100, ale proste to chce platebni kartu.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

Uživatelský avatar Barberry.pha | pát pro 16, 2011 7:35 am

Re: iTunes Match

Tak itunes Match je uz i mozno pouzit v CR.

Muze mi nekdo nejak polopaticky vysvetlit k cemu je to dobre? :)
Songy se ukladaji nekam do icloudu? to znamena ze se to uklada do tech mych 5GB co mam k apple id? nebo je na to jinaci cast icloudu? hudbu ktera se mi tam nahraje tak muzu pak znova stahnout treba do iphonu nebo je poslech online? co kdyz za rok nezaplatim? hudba se s cloudu smaze?
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

pita_pita | pát pro 16, 2011 8:46 am

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Do 5GB iCloudu se to nepočítá, je to podobné jako photo stream - omezení je "jen" 25.000 písniček. V podstatě jde o zpřístupnění celé tvé hudební kolekce v cloudu, takže nemusíš jednotlivá iZařízení synchronizovat s macem/PC, ale můžeš si písničky stáhnout kdykoliv budeš online z cloudu (ale jde opravdu o download, nelze streamovat). A funguje to tak, že porovná tvé skladby s těmi co mají v iTunes a ty co nenajdou, tak se nahrají na jejich server (netuším jaká je úspěšnost tohoto porovnání, jak úplně musíš mít vyplněné ID tagy atd.).
Pokud další rok nezaplatíš, tak přijdeš o možnost stahování skladeb z cloudu - tedy určitě se ti nic nesmaže v tvé knihovně.

Podle mě to není až tak výhodné pro lidi, kteří mají většinu hudby nakoupené v iTunes, protože tu mají možnost stahovat již nyní (položka purchased). A to lze jak v macu/PC, tak v iPhone.
Host
Host
 
Příspěvky: 36
Registrován:
pon dub 05, 2010 6:19 pm

jeenik | pát pro 16, 2011 10:24 am

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

snad informace nezneužijí k tomu aby obvinili člověka z nelegálního stažení hudby... jinak asi do toho půjdu též, např. při cestě do USA by teoreticky mohla proběhnout kontrola iZařízení a když by se zjistil např. nelegální software a asi i hudba, mohl by být problém, legalizací hudby nemusím mít s non JB zařízením strach
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1109
Registrován:
ned úno 08, 2009 5:20 am

Uživatelský avatar ScorpionSX | pát pro 16, 2011 10:26 am

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

A ako presne chceš zistiť že som si tú hudbu (ne)legálne stiahol a nie len ripol z môjho kúpeného originál CD? ;)
    ObrázekObrázekObrázek

    Obrázek iPhone 4S 16GB White [iOS 6.1.2]
    Obrázek iPad (2012) WiFi 16GB White [iOS 6.1.2]

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 368
Registrován:
stř říj 14, 2009 8:27 pm
Bydliště: Trenčín, SR

Lincoln Six Echo | pát pro 16, 2011 11:17 am

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Nijak.

Nic, jdu to koupit :)
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3739
Registrován:
pát čer 25, 2010 8:53 pm

Uživatelský avatar DD_ | pát pro 16, 2011 11:41 am

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Tusite jestli jde pak ta hudba stahnout do zarizeni kde mate iOS 4.3.x nebo musite mit iOS5 na iPhonu aby sla stahnout hudba, matchnuta pres iTunes match?
---
iPhone 7
iPad Mini Retina / iPad Pro 9.7" + Apple Pencil
Macbook Pro 13" 2017
iMac 21.5" late 2012
Apple Watch 3 Sport 42mm
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1321
Registrován:
čtv srp 12, 2010 12:48 pm

Haveja | pát pro 16, 2011 11:57 am

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

a kdyz budu mit vic nez 25000 souboru pisnicek? co s tim bude? jinak taky koupim sluzbu a jsem zvedav jak s tim popere s moji sbirkou od CD. zna i cesky zpevaky ci skupiny?
R.I.P. Steve Jobs
Host
Host
 
Příspěvky: 126
Registrován:
pon srp 11, 2008 1:25 pm

Lincoln Six Echo | pát pro 16, 2011 12:21 pm

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Zná jen to, co je v iTunes Music Store.
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3739
Registrován:
pát čer 25, 2010 8:53 pm

jeenik | pát pro 16, 2011 1:00 pm

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

A co v itunes store není, tak to si stahne a pak to tam bude?
iPhone X 256GB - T-Mobile (iOS 12.x), iPad Pro 10.5 cellular 512GB (iOS 12.x), Apple TV 4, AW 4
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1109
Registrován:
ned úno 08, 2009 5:20 am

Harny | pát pro 16, 2011 3:16 pm

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

ano
 

Uživatelský avatar francesca | pát pro 16, 2011 4:09 pm

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

nebude to v itunes store, bude to v cloudu a budes si to moc stahnout jenom ty
APPLE MacBook CZ white unibody spring 2010/ C2D 2.4GHz/ 13.3" 1280x800/ 8GB RAM/ GF 320M/ 250GB 5.4k/ DVD/ WF/ BT/ CAM/ MAC OS Maverics

iMessage: vecne.zamilovana[at]gmail.com
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 284
Registrován:
čtv bře 31, 2011 7:13 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar Lemmy | pát pro 16, 2011 5:50 pm

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Tak jsem to cvičně koupil, teď jsem u kroku 3, kdy se uploaduje muzika, jsem na to zvědav. Schválně jsem tak zkusil dát MP3 v hrozné 128k kvalitě, jsem zvědav jak se to vylepší.
Iphone 6 64GB, iOS 8.1.3.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 161
Registrován:
čtv zář 23, 2010 10:01 pm

stikyworld | pát pro 16, 2011 6:00 pm

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Co je na službě zajimavé pro mne je zlegalizovani muziky za par korun.
:)
 iPhone 5 64GB iOS7 White  iPad mini 64GB White  iPhone 4 16GB Black  iMac 21,5"  Apple Developer
Host
Host
 
Příspěvky: 106
Registrován:
čtv úno 18, 2010 9:35 am

Uživatelský avatar marekgen | pát pro 16, 2011 6:06 pm

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

takže jestli to dobře chápu...teď co mám v knihovně muziku (nelegální) se mi převede do vyšší kvality a ještě k tomu se zlegalizuje?
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 223
Registrován:
sob úno 26, 2011 6:41 pm

Uživatelský avatar SteveJSF | pát pro 16, 2011 6:07 pm

iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Myslis, ze timhle ji budes mit najednou legalni? Na zaklade ceho? Ziskas snad nejaky doklad o jejim nakoupeni? Ja si myslim, ze tady neplatis za legalizaci. Sluzba sama o sobe predpoklada, ze tu hudbu mas legalne - ze sis koupil treba CD a nahral ho do sve iTunes knihovny. Tady platis za nejakou sluzbu od Applu, ne za hudbu.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

stikyworld | pát pro 16, 2011 7:36 pm

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

 iPhone 5 64GB iOS7 White  iPad mini 64GB White  iPhone 4 16GB Black  iMac 21,5"  Apple Developer
Host
Host
 
Příspěvky: 106
Registrován:
čtv úno 18, 2010 9:35 am

Uživatelský avatar vbruno | pát pro 16, 2011 9:12 pm

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Nevite nekdo co presne se stane s hudbou ve vasem iPhonu? Tu co mate se nahradi tou z iTunes? Takze se cela hudebni knihovna refreshne? U nejakych alb mi zmizely Artworky. No nejak jsem vubec nepochopil co probehlo. Poznam jaka hudba byla uploadnuta a jaka je z iTunes? Zda se mi ze z iTunes je minimum. No, vazne nevim co se stalo. :-D
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1145
Registrován:
stř čer 11, 2008 7:52 am

Uživatelský avatar marekgen | pát pro 16, 2011 9:28 pm

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

marekgen píše:takže jestli to dobře chápu...teď co mám v knihovně muziku (nelegální) se mi převede do vyšší kvality a ještě k tomu se zlegalizuje?

A jak myslíš že to asi itunes pozná jestli je to legální nebo ne....to podle mě nepozná...
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 223
Registrován:
sob úno 26, 2011 6:41 pm

kalich5 | sob pro 17, 2011 12:26 am

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Nemá asi šanci poznat co je legální a co ne. Spíš jde o to, jak je na tom Apple s datábází českých písniček. Pro mě například, když to mám půl na půl, tak to asi pořád ještě nemá cenu, dokud nezlepší množství naší domácí české hudby na iTunes
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 49
Registrován:
pon lis 14, 2011 9:38 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar vbruno | sob pro 17, 2011 9:53 am

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Jde o to co ty chceš. Mně je celkem jedno jestli písnička v Cloudu je má nebo původem z iTunes. Na téhle službě je zajímavé to, že si hudbu mohu už kdekoli na wi-fi libovolně stahovat, nemusím jak debil připojovat PC. Koupil jsem si 4s, vše se mi nahrálo z icloud zálohy, fungovalo to fakt super. Jediné co bylo fakt relativně nepohodlné, bylo nahrát hudbu kterou jsem měl v předchozím iPhonu. V iTunes match vidím veškerou hudbu kterou mám v knihovně a stajuji co zrovna chci. Takže prostě sěcteno, podtřzeno, no PC needed anymore.
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1145
Registrován:
stř čer 11, 2008 7:52 am

kamjatko | sob pro 17, 2011 11:11 am

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Ahoj!
A když to tak pročítám není mi jasné jestli "vložená" skladba musí být již otegována či nikoliv. Tedy vložím "nahatou-neotegovanou" a stáhnu otegovanou?
iPhone 3G 4.2.1 CZ NonJB, 8Gb, T-Mobile CZ
NtB Win7(64bit), iTunes 10.6.3.
Host
Host
 
Příspěvky: 78
Registrován:
ned říj 05, 2008 2:38 pm

Gorash | sob pro 17, 2011 11:13 am

iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Takze to trosku zhrnu.
V kazdem pripade pokud mate jakoukoliv mp3 stahnutou z internetu, diky itunes match prohleda svou databazi a pokud najde zhodu (myslim ze se nezjistuje podle tagu a nazvu mp3 ale odesle se kus mp3 funguje to na principu soundhoundu) a pokud je mp3 v lepsi kvalite tak nabidne jeji stazeni.
Pokud nic nenajde tak se do match knihovny nahraje vas soubor takze co se tyce ceskych pisnicek a o zaplneni knihovny jde predevsim jak tuto sluzbu budou vyuzivat cesi.
Co se tyce zlegalizovani mp3, nikdy to nebude legalni i kdyz nekdo do match knihovny uploaduje mp3 z koupeneho CD uz to je kopie :)
Proste tahle sluzba je jen pro to, ze pokud stahujete z internetu mp3 a chcete je mit v dobre kvalite, otagovane, dobre popsane, obal tak je to sluzba pro vas.
Pokud mate vse z origo nebo neorigo cd,dvd ale grabujete aspon do 320 datoveho toku, a nakupujete hudbu z itunes tak vam tato sluzba nenabidne opravdu nic.

Apple ale vi ze je vice lidi co stahuje mp3 z netu kde ne vzdy sou ty mp3 v dobre kvalite, dobre otagovane atd takze pro ne se vyplatí tuto sluzbu zavest protoze je pro lidi jednoduzsi si nekde stahnou shit mp3 a prevezt si ji do kvality za rocni poplatek bez zbytecneho hledani jedne mp3 po netu v perfektni kvalite.


Iphone 4S, 16 Giga Black, T-Mobile, používám Tapatalk
 

manasek-cze | sob pro 17, 2011 12:03 pm

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Tak jsem to otestoval a nemam porad paru jak na to.

Stahnul jsem si pisnicku co je prokazatelne v iTunes: Adele - Someone Like You. Stazeno z netu v MP3 ve kvalite 192 kbps. ID tag jen zakladni, jmeno pisnicky a interpreta. Pak jsem pisnicku pres Soubor - Pridat soubor do knihovny natahl do iTunes. Objevila se v seznamu skladeb s oblackem na danem radku s pisniskou. Tak jsem levym tlacitkem dal pridat do iCloud.
Pisnicka se ulozila ve slozce s iTunes, ale stale je ve stejne kvalite, bez tagu, bez coveru a nikde mne nic nenabizi, ze by nabidl lepsi verzi.
iPhone 8 Plus 64 White
iPad Pro 64 GB White
Apple Watch 3
Apple TV 4k
HomePod
Host
Host
 
Příspěvky: 149
Registrován:
pát led 28, 2011 7:57 pm

malex | sob pro 17, 2011 12:18 pm

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

manasek- co jsem tak cetl, tak to ze to uploadujes je prvni cast. aby probehly zmeny, musis tuhle svou mp3 vymazat z sveho zarizeni a pote opetovne stahnout z cloudu. Pak by jiz mela mit veskere nalezitosti.
Host
Host
 
Příspěvky: 128
Registrován:
stř lis 18, 2009 9:27 am

manasek-cze | sob pro 17, 2011 1:11 pm

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

malex: tak jsem udelal jak pises, nahral svou skladbu v MP3 a 128kbps. Pote nahral na iCloud, pak hned smazal skladbu v iTunes a pote znovu stahnul z iCloud.

Stahla se skladba v M4A a v 256 kbps. Ovsem co se tyce tagu, tak tech si ani nevsiml a zadne chybejici vcetne coveru nepridal :(. KDyz jsem smazal z mp3 vsechny tagy, tak sice stahnul pote m4a ve 256kbps, ale zase nedoplnil zhola nic do tagu.
iPhone 8 Plus 64 White
iPad Pro 64 GB White
Apple Watch 3
Apple TV 4k
HomePod
Host
Host
 
Příspěvky: 149
Registrován:
pát led 28, 2011 7:57 pm

malex | sob pro 17, 2011 1:27 pm

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Asi blba otazka, ale koukal jsi do vsech zalozek info a skladbe? je mi to divny, ze by ti vsechno neotagovalo, kdyz je to ofiko od nich. posli kdyztak screen kdyz otevres zalozku informace o skladbe.
Host
Host
 
Příspěvky: 128
Registrován:
stř lis 18, 2009 9:27 am

manasek-cze | sob pro 17, 2011 1:48 pm

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Jj koukal jsem a nic tam neni. Resp je tam jen to, co bylo v original puvodnim MP3 souboru. Zkouknul jsem to i ve winampu.
Naposledy upravil manasek-cze dne sob pro 17, 2011 6:56 pm, celkově upraveno 1
iPhone 8 Plus 64 White
iPad Pro 64 GB White
Apple Watch 3
Apple TV 4k
HomePod
Host
Host
 
Příspěvky: 149
Registrován:
pát led 28, 2011 7:57 pm

branok | sob pro 17, 2011 5:46 pm

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Moznoze "nesaha" do tvojej lokalnej databazy tagov v iTunes, ked si nazvy pesniciek poupravujes, aby ti ich "nedobabral". Tu piesen si zmazal len z disku, alebo aj odstranil z iTunes? A ked ju stiahnes do ineho zariadenia - iPhone, iPad priamo?
MacBook Pro, iPhone 5S, iPhone 4 FW 7.0.3 NonJB, iPhone 2G FW 3.1.3 JB
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 228
Registrován:
úte říj 14, 2008 10:33 am
Bydliště: Bratislava

manasek-cze | sob pro 17, 2011 7:04 pm

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Vezmu MP3 nekde na disku, dejme tomu C:\MP3\pisnicka.mp3. Tu vlozim do iTunes. Je v iTunes s ikonkou oblacku a zaroven s tim se prekopirovala do slozky iTunes na C:\Users\mujucet\Music\iTunes\iTunes Media\Music\ a tam je slozka Umelec\Album a v nem dana mp3, s tou dale pracuji.
V iTunes pres prave tlacitko zvolim Nahrat do iCloud, to se provede. Pote danou pisnicku pres iTUnes smazu, tim se na danem radku objevi znovu ikonka s mrackem a soucasne se smaze mp3 soubor a dane slozky ve slozce iTunes. Takze po pisnicce neni na disku ani pamatky.
Pote dam znovu stahnout z i Cloud, pomoci itunes (pres prave tlacitko). Pisnicka se stahne v m4a a kvalite 256 kbps. Vidim ji v iTunes opet bez mracku a ve slozce iTunes na disku. Ovsem stale jsou tagy jen ty co jsem mel v puvodni MP3.
Kontroluju to jak v iTunes, tak napriklad ve Winampu.
iPhone 8 Plus 64 White
iPad Pro 64 GB White
Apple Watch 3
Apple TV 4k
HomePod
Host
Host
 
Příspěvky: 149
Registrován:
pát led 28, 2011 7:57 pm

jakub.cermak | sob pro 17, 2011 9:29 pm

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Dejte prosím vědět, jestli se to někomu po zakoupení této služby vše otaguje, jak má. Ke všem skladbám (většinou stažených z různých serverů nebo z originálních CD) mám totiž pracně udělaná veškerá označení (artworky, texty...) a nerad bych o to přišel...
 

Spokie | sob pro 17, 2011 10:08 pm

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

No info a artwork ostane ale fakt nechapem preco niektore mp3 mi uploadlu a neurobilo match. Napr. album Michael Jackson King of Pop mam len z casti matchute :-(
 

manasek-cze | sob pro 17, 2011 10:23 pm

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Tak koukam ze nejsem sam. Opravdu to najde jen pripadne lepsi kvalitu, ale tagy zustavaji stejne jako u puvodniho souboru.
Mel jsem za to, ze kdyz to nahradi souborem z iTunes, tak se vsim vsudy.
Mam sice vetsinu hudby z ripnutou z CD, popripade zakoupenou na iTunes, ale neco malo mam ruzne potahane a nekde schazi tagy ci artwork a mel jsem za to, ze se diky tomuto doplni....
iPhone 8 Plus 64 White
iPad Pro 64 GB White
Apple Watch 3
Apple TV 4k
HomePod
Host
Host
 
Příspěvky: 149
Registrován:
pát led 28, 2011 7:57 pm

grog | ned pro 18, 2011 1:37 am

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

2Jakub.cermak :
1.zalohovat :)
2.na knihovnu ti to nesahne, pokud to znova nestahnes, pokud skladba neni v itunes tak zustane stejna, jak jsi ji nahral
3. pokud je ve storu, tak se ti updatne na aac, vcetne tagu, artworku (odzkouseno, funguje - 42 GB hudby)
4.pracne vytvareni tagu ? doporucuju program TuneUp, nejlepsi nastroj ever!! http://www.tuneupmedia.com/



Tady jsou docela sofistikovane informace tak si to prectete nez se zacnete ptat
http://www.macworld.com/article/163658/ ... _know.html

nespolehejte na ceske "weby-prekladace"
 

Uživatelský avatar vbruno | ned pro 18, 2011 9:36 am

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Ja mam dost alb kde mam match, a presto se mi do iPhonu nestahnul artwork. Spoustu alb mam bez artworku ktere na PC mam :-(
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1145
Registrován:
stř čer 11, 2008 7:52 am

Uživatelský avatar Design | ned pro 18, 2011 1:01 pm

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

To stejné i u mě.
Practice makes perfect
Twitter @Gabrieluss
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 416
Registrován:
úte zář 23, 2008 5:11 pm

Uživatelský avatar caesar | ned pro 18, 2011 9:43 pm

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

U me zase par alb "visi" v nejakem vzduchoprazdnu. Je u nich ikona perforovaneho mracku, jako ze ceka na nahrani. Na iOS zarizenich je vidim, ale pouze zasedivele, tudiz si je nemohu pustit. Toto trva uz od prvotniho spusteni matche a i po jeho updatech
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 777
Registrován:
pon úno 11, 2008 5:37 pm

Spokie | ned pro 18, 2011 10:01 pm

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Tipy a triky po vikende :
1. Ak vam nesparuje tak treba zkratit/predlzit mp3jku na dlzku uvedeny v itunes (store)
2. Mne to artwork ani popis neprida. Na to pouzivam vyssie spomenuty TuneUp
3. Niekdy aj ked sedi dlzka a vsetko tak to proste nesparuje. Dnes som tak stratil nervy a Beyonce - Halo som proste kupil :-)
4. v iPade aj iPhone sa mi artworky zobrazuju ale chce to par minut kym vsetko nataha.
5. Na zmenu kvality pouzivam MP3QualityModifier
6. Na zmenu dlzky zase mp3DirectCut - funguje bez rekompresie.

Mam osobne pocit, ze Apple nezlepsi ten match algoritmus a automaticke tagovanie resp. ak by to islo vsetko hladko tak by si asi nikto nekupoval hudbu. Len by stiahol hocico z netu a ono by mu to nahradilo za kvalinejsiu verziu bez namahy. Takto sa clovek s tym musi pohrat : stahnut najlepsie cely album -> zmena bitrate -> pridanie do iTunes (osobne pouzivam ten automaticky folder) a modlenie ze to prejde. Ak nie tak sa s problematickou mp3 treba pohrat a v pripade ze vacsinu to nerozozna tak stiahnut z ineho zdroja mp3.
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Další

Zpět na iOS, iTunes, App Store, iCloud, Match

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé