iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

kotelník | pon pro 19, 2011 9:55 am

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

je někde návod v češtině? díky
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2935
Registrován:
úte čer 30, 2009 3:00 pm

shkenny | pon pro 19, 2011 7:11 pm

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Takový blbý dotaz... když si koupím službu, jde o to, že mi to jenom porovná stávající skladby a "zlegalizuje" nebo můžu i neomezeně stahovat hudbu z iTunes v rámci toho ročního paušálu?
 

Uživatelský avatar caesar | pon pro 19, 2011 7:20 pm

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

:))))) tak to je vazne dobrej dotaz. Stahovat neomezene za 25 babek by se mi taky libilo.
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 777
Registrován:
pon úno 11, 2008 5:37 pm

mefistos | pon pro 19, 2011 7:40 pm

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

:D ne nemuzes stahovat zadarmo z iTunes:D to by se jim nevyplatilo:D
 

Pan Klobouk | sob pro 24, 2011 1:50 pm

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

máte také někdo problém na itunes match uploadovat tracky?? Koupil sem si službu ihned první den co byla dostupná v ČR,ze všeho co na jaře apple představil okolo iOS5 je toto pro mě zdaleka nejlákavější. Zredukoval jsem zatím library ve svých itunes na cca 9000songů které všechny jsou dobře otagované. Zapnul jsem tedy itunes Match,proběhlo asi hodinové porovnávani po kterém mi oznámil že 5200 songů je už na store k dispozici a zbyvajícich cca 3800 začíná uploadovat. Počítám s tím,že na mojí lince od UPC kde je upload 1,5Mb bude takové množství trvat třeba týden,to by nevadilo. Ovšem když po první noci stále psal,že uploaduje ten první track,tak jsem předpokládal,že mají třeba problém se serverem,ovšem včera jsem celou věc opakoval naprosto totožným výsledkem. Koukal jsem i na konektivitu sítě,a není vůbec vidět že by mi z PC něco odcházelo. Firewall jsem zkusil úplně vypnout,nepomohlo. Jinak pokusný upload na sharerapid naprosto v pohodě,tedy u UPC asi problém nebude. Nemáte někdo podobný problém,případně rovnou řešení? Jinak se jedná o PC s Win7 Profesional 64bit. Předem díky za každý nápad.
 

Uživatelský avatar Design | sob pro 24, 2011 7:30 pm

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Měl jsem stejný problém s enormě dlouhými sety (2 hodiny Armin van Buuren). Upload se mi nepovedl. Smazal jsem a nahral zbytek.
Practice makes perfect
Twitter @Gabrieluss
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 416
Registrován:
úte zář 23, 2008 5:11 pm

Pan Klobouk | pon pro 26, 2011 3:54 pm

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

no s takovouhle chybou sem tak nějak počátil už dopředu,takže proto jsem nechal v library jen normalni alba a kompilace,takže žádné velké soubory nenahrávám. No nic,vezmu teda zejtra PC do práce kde máme o něco lepší upload a uvidím jestli se něco změní
 

joelmade | úte led 03, 2012 4:13 pm

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Potřeboval bych poradit.
Chci si zaplatit iTunes Match. Ale pořád jsem nepochopil možnost té synchronizace.
Když se aktivuje iTunes Match tak je vypne synchroniace hudby s PC.
Jde mi o to, jestli jde tuto synchronizaci zapnout, ikdyž bude aktivován iTunes Match.

Jinak jestli jsem to pochopil správně tak se např z iPhonu vymaže veškerá hudební knihovna a hudba se bude streamovat?
Nepochopil jsem, jak dostat do iphonu hudbu aby tam byla fyzicky, prostě abych mohl poslouchat, když budu mimo internetovou síť.
 

Uživatelský avatar SteveJSF | úte led 03, 2012 5:29 pm

iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Hudba se ti do iPhonu streamovat nebude, ty si ji do iPhonu stahnes OTA - tim ji tam tedy dostanes.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

joelmade | úte led 03, 2012 8:04 pm

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

A stáhnu jí přes wifi synchronizací s PC, nebo jak je to jde mi o to odkud se mi natáhne ta hudba, a jestli jí bude možno synchronizovat i Z PC a nahrát všechnu hudbu z PC
 

Uživatelský avatar SteveJSF | úte led 03, 2012 8:14 pm

iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Nemam to vyzkousene, takze je to jen muj pohled na vec, tak jak jsem to pochopil. Hudba se ti prestane synchronizovat s pocitacem (iTunes) a budes si ji stahovat pouze ze serveru Applu (ze sve iTunes in the Cloud knihovny). Vidim to tak, ze napr. driv se mi synchronizovaly kontakty mezi pocitacem a iPhonem prostrednictvim iTunes, ale po zrizeni MobileMe uctu a nyni iCloud uctu se tak jiz nedeje - volba Sync Address Book Contacts v iTunes jiz neni zaskrtnuta a synchronizace probiha vzduchem pres server. Podobne to bude s tou hudbou, pokud si zridis iTunes Match.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

joelmade | úte led 03, 2012 9:53 pm

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Super díky moc.
Jen bych měl strach do budoucna, když to člověk bude chtít zrušit, aby tu hudbu dostal pak do PC.
 

Uživatelský avatar SteveJSF | úte led 03, 2012 9:59 pm

iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Detaily k tomu by ti meli sdelit ti, kteri to uz pouzivaji a dostatecne tomu rozumi, ja bych jen hadal.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

Uživatelský avatar vbruno | úte led 03, 2012 11:39 pm

iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Mno. Proč bys chtěl ještě synchronizovat přes kabel? Veškerou hudbu máš v Cloudu a kdekoli si na wi-fi, můžeš ji stahovat, mazat, vlastně synchronizovat. Akorát mi to celkem hodně pokazilo artworky, s nimi je to dost podivné. Buď tam nejsou nebo jsou u alba a ne u písní. Ale v kostce si do všech svých zařízení(včetně PC s Windows) kdekoli na wifi mohu stáhnout cokoli z mé knihovny a to je aspoň dle mého názoru co se nahrávání hudby do iZařízení veliký pokrok.


Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ?
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1145
Registrován:
stř čer 11, 2008 7:52 am

joelmade | stř led 04, 2012 8:12 am

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Pokavaď je možné to stáhnout do jakéhokoliv zažízení i včetně windows tak je to paráda, a pak není třeba se bát, že bych o něco přišel. Ještě jednou díky moc.
 

Uživatelský avatar vbruno | stř led 04, 2012 9:33 am

iTunes Match je dostupny uz i v ČR

No samozřejmě na PC musíš mít iTunes, abych byl exaktní. Celkový počet těchto zařízení je však omezen na 10.,mně to např. bohatě stačí. Já osobně jsem službou nadšený a to ne proto že mi nahradila nebo nenahradila hudbu hudbou kvalitnější, ale nahrávání hudby do iZařízení pro mne byla posledním otravným počínáním. Když jsem si domu přinesl nový iPhone, vše se udělalo z Cloudu až na hudbu. Stejně tak mě nebavilo udržovat knihovny na obou našich iPhonech a všech NB. Nyní se tento problém geniálně vyřešil a to tak úspěšně, že přítelkyně si sama v iPhonu všechnu hudbu koučuje sama, to je pro mě nejdůležitější indikátor jednoduchosti :-)


Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ?
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1145
Registrován:
stř čer 11, 2008 7:52 am

Uživatelský avatar SteveJSF | stř led 04, 2012 1:39 pm

iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Jo, v tom je to fajn - mas jednu velkou knihovnu hudby a ne rozestrkane veci po vice pocitacich. To nahravani hudby do iPhonu mi ale nevadi - po dratu to udelam rychleji nez to tahat z cloudu.

Tohle reseni bych mel rad na fotky - jednu velkou knihovnu fotek a kazde zarizeni si z toho vezme co je potreba. A pripadne do te knihovny neco posle. Tohle mi chybi vic nez ta hudebni knihovna.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

Uživatelský avatar vbruno | stř led 04, 2012 1:55 pm

iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Nezkousel jsem to ale pocitam ze kdybych chtel, muzu si to do iPhonu nahrat kdykoli i pres kabel ne?

Ale tu pohodlnost mi zadna rychlost nenahradi :-) vecer si to navolim a rano mam stazeno :-)


Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ?
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1145
Registrován:
stř čer 11, 2008 7:52 am

Uživatelský avatar SteveJSF | stř led 04, 2012 2:03 pm

iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Tak to zase jo, pres noc na par hodin poustim iPhone z ruky. :-) Kdyz mi z ni po usnuti vypadne. :-D Ale to vybirani hodby na Macu mi prijde prehlednejsi a pohodlnejsi, takze se to pohodli priklani zase na druhou stranu. Ja myslim, ze to uz jsou detaily. Zaklad je asi ta jedna velka spolecna knihovna.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

Uživatelský avatar vbruno | pát led 06, 2012 8:47 am

iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Chápete někdo proč když mám zobrazení pouze hudby kterou mám v iPhone, tak v Coverflow vidím všechny? :-( od iOS5 je Coverflow neskutečně trhané a už začínám tušit že to bude tím jak "kontroluje" Cloud.

Dál mě nějak pestává bavit situace s artworky. Měl jsem ho vždy u každé písně, ale po aktivaci Match mi chybí skoro všude. Zkusím je ještě znovu k jednotlivým písním přiřadit ale toto pánové nezvládli.


Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ?
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1145
Registrován:
stř čer 11, 2008 7:52 am

jeenik | pát led 06, 2012 4:52 pm

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

tak jsem taky vstoupil do klubu iTunes mismatch :-( respektive takto - když jsem poprvé iTunes synchronizoval s Cloudem, tak mi to většinu songů našlo a zbytek - menšinu jsem si na Cloud nahrál. Vše bez problémů, všechny songy mám na Cloudu, to bylo vše O.K., v iPhone vše viditelné, pouze artworky lehký problém v tom, že nebyly vidět ty co jsem už v telefonu měl, ale to se nějak vyřešilo. Problém nastal tehdy, když jsem do iTunes, které už byly sesynchronizované s iCloudem, nahrál nové songy. Např. Beatles, které předpokládám iCloud všechny zná, tak se mi u většiny písní zobrazil mráček s vykřičníkem, jako error, a v iPadu a iPhone byly tyto písně "neklikatelné", byly sice vidět, ale stáhnout nejdou. Tak tomu moc nerozumím v čem je problém... Máte někdo podobnou zkušenost?
iPhone X 256GB - T-Mobile (iOS 12.x), iPad Pro 10.5 cellular 512GB (iOS 12.x), Apple TV 4, AW 4
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1109
Registrován:
ned úno 08, 2009 5:20 am

Uživatelský avatar vbruno | pát led 06, 2012 4:54 pm

iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Zkus pisne oznacit a dat "Send the song to the Cloud" nebo neco podobneho. Je dobre si zapnout panel (sloupec) "Cloud status". Uvidis co se deje.


Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ?
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1145
Registrován:
stř čer 11, 2008 7:52 am

jeenik | sob led 07, 2012 6:29 am

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

To jsem zkoušel a nepomohlo. Pak jsem ale šel domů, kde mám velmi rychlé spojení na internet a všechny skladby se doplnily. Takže asi dost záleží na kvalitě internetového spojení, jeho rychlosti...
iPhone X 256GB - T-Mobile (iOS 12.x), iPad Pro 10.5 cellular 512GB (iOS 12.x), Apple TV 4, AW 4
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1109
Registrován:
ned úno 08, 2009 5:20 am

malda_8020 | úte led 10, 2012 8:46 pm

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

To já sem se službou docela spokojenej... všechny výhody a princip chápu... pro mě super, pouze jedna věc mi neni jasná :oops: a sice to, že když mám na iPhonu vše v cloudu.. poté začnu něco přehrávat tak se mi to vlastně stahuje do zařízení a už to tam zůstává... myslel jsem že lze jak přehrávat (jakoby streamovat) tak ukládat.
Jde o to, že když si budete doma pouštět hudbu z iPhonu tak budete mít za chvíli zaplněnou kapacitu v iPhonu.

Ano samozřejmě to jde pak smazat, ale byl bych rád kdybych to mohl pouze přehrávat z cloudu bez následného uložení do telefonu.
Nebo dělám něco špatně? Máte s tím někdo zkušenost?Kdyby se to alespoň vymazalo po ukončení aplikace Hudba, to by bylo taky řešení..
Prosím o vysvětlení jak to tedy je.
Díky
Host
Host
 
Příspěvky: 28
Registrován:
čtv čer 02, 2011 8:31 pm

Uživatelský avatar DD_ | stř led 11, 2012 10:26 am

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Nelze. iTunes neumi streaming hudby v cloudu. Obchazi to troska tim ze ti tu hudbu zacne stahovat kdyz das prehrat neco co na telefonu nemas, ale funguje to skutecne tak ze ji proste stahne a ty si ji pak pripadne musis smazat.
---
iPhone 7
iPad Mini Retina / iPad Pro 9.7" + Apple Pencil
Macbook Pro 13" 2017
iMac 21.5" late 2012
Apple Watch 3 Sport 42mm
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1321
Registrován:
čtv srp 12, 2010 12:48 pm

Uživatelský avatar vbruno | stř led 11, 2012 12:38 pm

iTunes Match je dostupny uz i v ČR

ITunes match neni nastroj jak mit co nejmene muziky v telefonu, lepe se stahuje a maze ale to je tak vse.

Pokud si doma chces poustet hudbu z iPhonu, co takhle HomeSharing? Idealni zpusob jak streamovat hudbu z PC do iPhonu. Pokud mluvis o "domaci" produkci.


Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ?
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1145
Registrován:
stř čer 11, 2008 7:52 am

Uživatelský avatar SteveJSF | stř led 11, 2012 1:52 pm

iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Podle me je treba chapat iTunes Match jako jednu velkou hudebni knihovnu, ktera zahrnuje veskerou vasi hudbu ze vsech vasich mist - notebook, stolni pocitac, iPad, druhy pocitac, externi disk, skrinka se stosem CD atd. Pak tohle vsechno mate pohromade v cloudu, na jednom miste, odkud si to obcas stahnete kam potrebujete. Kdo ma doma vice pocitacu, ten to nejvic oceni. To, ze k tomu mate pristup kdekoliv, to je vec druha, ale pro me mene dulezita - neplanuju nekde na mobilni siti stahovat cela alba do iPhonu.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

malda_8020 | stř led 11, 2012 9:16 pm

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Jasně.. samozřejmě domácí sdílení znám a používal jsem ho... spíš jsem teď řešil pouštění z iPhonu přes apple tv do repro soustavy... iTunes Match jako takový v nabídce apple tv je ale po jailbreaku mi iTunes Match nefunguje, ale air play z iPhonu ano - proto jsem se ptal na to jestli to nejde udělat tak aby se mi hudba do iPhonu nestahovala pouze streamovala... teď už vím že ne - (mimochodem díky za vysvětlení) takže budu hledat jiné řešení.
Host
Host
 
Příspěvky: 28
Registrován:
čtv čer 02, 2011 8:31 pm

jeenik | sob led 14, 2012 7:58 am

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

To není pravda. Existuje totiž už JB pro Apple TV 4.4.4 untethered, já sám ho mám, a tam je iTunes Match normálně v provozu, funguje to bezva :D
iPhone X 256GB - T-Mobile (iOS 12.x), iPad Pro 10.5 cellular 512GB (iOS 12.x), Apple TV 4, AW 4
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1109
Registrován:
ned úno 08, 2009 5:20 am

malda_8020 | sob led 14, 2012 8:56 am

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Mám 4.4.4 a ano v menu apple tv už je iTunes Match, ale nevim jak tobě, ale mě teda přehrávat nejde!Jsou načtený všechny moje alba i coverama ale když dám jakoukoliv skladbu přehrávat, tak se naběhne pouze loadovací kolečko, ale hudba se nespustí.
Host
Host
 
Příspěvky: 28
Registrován:
čtv čer 02, 2011 8:31 pm

jeenik | sob led 14, 2012 9:53 pm

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Tak to nevím, mě to běží dobře. A připojení na internet máš rychlé?
iPhone X 256GB - T-Mobile (iOS 12.x), iPad Pro 10.5 cellular 512GB (iOS 12.x), Apple TV 4, AW 4
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1109
Registrován:
ned úno 08, 2009 5:20 am

malda_8020 | ned led 15, 2012 9:36 pm

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Připojení mám velmi dobré... nevím proč to nejde... každopádně před jailbreakem to fungovalo perfektně
Host
Host
 
Příspěvky: 28
Registrován:
čtv čer 02, 2011 8:31 pm

jeenik | stř led 18, 2012 6:29 am

iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Tak bych zkusil reinstal JB
iPhone X 256GB - T-Mobile (iOS 12.x), iPad Pro 10.5 cellular 512GB (iOS 12.x), Apple TV 4, AW 4
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1109
Registrován:
ned úno 08, 2009 5:20 am

Jinsan | pon úno 20, 2012 12:54 am

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Zdravím, nikde to tu nemůžu najít. Víte někde jak odstranit tu starou hudbu a stáhnout z iTunes novou s tagama atd? Něco jako průvodce krok, po kroku?
Děkuji
 

kotelník | pon úno 20, 2012 9:06 am

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

mě se u nějaké hudby stalo, že se stáhla otagovaná, kvalitnější, ale v tom samém albu mi zůstala stará, "neotagovaná" v horší kvalitě a za boha nemůžu přijít na to, jak ji smazat, myslím smazat úplně z cloudu, ne jen z iOS zařízení.
Dík
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2935
Registrován:
úte čer 30, 2009 3:00 pm

malda_8020 | pon úno 20, 2012 9:20 am

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Musíš v iTunes smazat tu danou skladbu(nebo celé album) a v upozornění zaškrtnout "smazat i s iCloudu" Pokud chceš pouze nahradit za kvalitnější z iTunes tak smazat ale nezatrhávat - smazat i s iCloudu a dáš stáhnout.Pokud byla tvoje smazaná skladba před tím nahrazena a ne odeslána(nebyla nalezena v iTunes store) tak se ti stáhne již ta originální z iTunes.
Host
Host
 
Příspěvky: 28
Registrován:
čtv čer 02, 2011 8:31 pm

Jinsan | pon úno 20, 2012 12:55 pm

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

To jsem udělal, ale ta hudba se mi ukazuje jako šedivá, tudíž nevím jak ji stáhnout. Dělá to taky někomu?
 

Uživatelský avatar vbruno | pát bře 09, 2012 9:24 am

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Nemáte někdo zkušenost s tím, že máte již v provozu iTunes match, máte nějakou hudbu v Macu, nějakou v iPhonu atd. iPhone restorujete a chcete si hudbu nahrát přes kabel, aby to bylo rychlejší. Zvolíte tedy sychnronizaci s iTunes, nahrajete hudbu. Co se pak stane, pokud aktivuji na telefonu iTunes Match? Dokáže se s tím poprat a nebude mi duplikovat hudbu z iCloud a z iTunes?

Co se týká iTunes, tak si s tím ten Cloud neporadil. Koupil jsem Maca a nahrál celou knihovnu z PC na Maca a doufal, že Cloud rozpozná hudbu kterou mám lokálně a z Cloudu nic stahovat nebude. Světe div se, on to vše zduplikoval :-( Musel jsem tedy celou knihovnu stahovat z Cloudu.

Díky
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1145
Registrován:
stř čer 11, 2008 7:52 am

Uživatelský avatar francesca | stř bře 28, 2012 12:21 pm

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

tusim, ze jsem zrovna tohle cetla na nejakem webu, ze pokud to nejdriv nahrajes do iphone pres kabel a zapnes az pote Itunes match, tak by to tam melo zustat..ale nezkousela jsem to, na iphone match nepouzivam, mam to jen na ipadu
APPLE MacBook CZ white unibody spring 2010/ C2D 2.4GHz/ 13.3" 1280x800/ 8GB RAM/ GF 320M/ 250GB 5.4k/ DVD/ WF/ BT/ CAM/ MAC OS Maverics

iMessage: vecne.zamilovana[at]gmail.com
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 284
Registrován:
čtv bře 31, 2011 7:13 pm
Bydliště: iPraha

neilz | stř bře 28, 2012 5:53 pm

Re: iTunes Match je dostupny uz i v ČR

Kdyz CD stoji napr 5euro a jedna skladba stoji 1euro a v CD je napr 15 songu a itunes match mi najde 6 skladeb z toho CD v PC dovoli mi itunes stahnout bez dalsiho placeni zbejvajcich 9 songu ?
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 250
Registrován:
ned lis 22, 2009 1:32 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na iOS, iTunes, App Store, iCloud, Match

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé