wi-fi synchronizácia s iTunes

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

mikes192 | čtv dub 12, 2012 8:55 pm

wi-fi synchronizácia s iTunes

ahojte, vedeli by ste mi poradit ako mam zosynchronizovat iphone s itunes bezdrotovo? neviem preco ale synchronizuje mi len s icloud a s itunes mi to nejde. dakujem
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 220
Registrován:
čtv říj 27, 2011 4:30 pm

Uživatelský avatar rony | čtv dub 12, 2012 9:04 pm

Re: wi-fi synchronizácia s iTunes

to by si musel o prostredi napisat daleko viac detailov.

realne to funguje priblizne takto:

pocitac aj ios zariadenie su na tej istej LAN, co najlepsie zabezpecis pozornym nastavenim svojho routra a to najlepsie pevnym pridelovanim IP adries tak (otazka na manual tvojho routra, neporadime ti, niektori totiz nevieme, aky router mas).

potom pripojis kablom k itunes ios zariadenie. Na uvodnej obrazovke zariadenia zafajknes moznost synchronizovat bezdrotovo toto zariadenie. Zosynchronizujes este na kabli toto zariadenie.

Potom to funguje nasledovne: spustis na pocitaci iTunes a svoje ios zariadenie pripojis cez WiFi k domacej LAN. Malo by sa ti potom toto zariadenie objavit v iTunes podobne ako ked ho pripojis kablom medzi pripojenymi zariadeniami. V iTunes uz len kliknes synchronizaciu.

Dal som ti obecny postup, teraz skumaj, co z toho sa vymyka tomuto idealnemu stavu, analyzuj detaily okolo tejto casti problemu a skus ich popisat.

Potom dostanes odpoved, ktora ti ponukne skutocne riesenie.

Ak si uz prisiel na problem, najlepsie urobis, ak ostatnym s podobnym problemom svojimi slovami jasne a zrozumitelne popises, kde bol problem a ako si to vyriesil. Nie si totiz prvy a nebudes posledny s touto otazkou.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar Pepeb007xx | ned čer 14, 2015 11:13 am

Re: wi-fi synchronizácia s iTunes

cau,nemozem prist na moj problem,nejde mi sync cez wifi,v telefone mam sedym napisane synchronizovat ale pritom mam vsetko spravne podla mna,zaskrtnute v itunes sync,na lokalnej sieti..

kde by mohol byt dalsi problem?
Phone  iPhone 7 Plus 256GB Jet Black Case  Silicone Cocoa PowerBank Xiaomi Mi 10000mAh
Tablet  iPad Air 64GB WiFi Silver Keyboard  Wireless Keyboard
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 375
Registrován:
ned lis 28, 2010 3:45 pm
Bydliště: Hrachovište

Uživatelský avatar Metalgirl | ned čer 14, 2015 3:09 pm

Re: wi-fi synchronizácia s iTunes

V samotných iTunes, mě to taky nefunguje. Někdy se synchronizace přes wifi podaří, jindy 10x hledá zařízení a pak ho odpojí. Nikde ani firewall danou komunikaci neblokuje a stejně to nefunguje. Jediné co pomůže je před synchronizací odemknout zařízení a nechat na springboardu, to pak synchronizuje x tý případ z x případů.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Uživatelský avatar sharkee | sob čer 20, 2015 6:48 am

Re: wi-fi synchronizácia s iTunes

azazel, musí mít iPhone v nabíjecce, jinak synchro nefunguje
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1876
Registrován:
pát lis 25, 2011 11:19 am

Uživatelský avatar Pepeb007xx | sob čer 20, 2015 8:34 am

Re: wi-fi synchronizácia s iTunes

da sa nejakym sposobom vymazat predchadzajuci pocitac v iPhone v sync telefonu? lebo myslim,ze tam mam este stary comp sparovany a preto to nejde..
Phone  iPhone 7 Plus 256GB Jet Black Case  Silicone Cocoa PowerBank Xiaomi Mi 10000mAh
Tablet  iPad Air 64GB WiFi Silver Keyboard  Wireless Keyboard
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 375
Registrován:
ned lis 28, 2010 3:45 pm
Bydliště: Hrachovište

Uživatelský avatar sharkee | ned čer 21, 2015 9:30 pm

Re: wi-fi synchronizácia s iTunes

V nastaveni uctu a autorizovanych pocitacu
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1876
Registrován:
pát lis 25, 2011 11:19 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iOS, iTunes, App Store, iCloud, Match

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam.cz