Photostream

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

terey | pon úno 25, 2013 7:28 pm

Photostream

Zdravím, můžete mi prosím někdo osvětlit jak funguje photo stream?
Na iPhone něco vyfotim a bleskurychle to mám v iphonu ve složce photostream, v ipadu i v počítači. To je v pořádku.
Ale kdyz smazu fotku z photostreamu v iphonu, vyhodí to hlasku, ze fotka bude smazána ve všech zařízeních, dam tedy ok, ale fotka ve všech zařízeních kromě iphonu zůstane.
Neví někdo jak to tedy funguje?
Díky moc :)
 

Uživatelský avatar rony | pon úno 25, 2013 7:30 pm

Re: Photostream

bude mozno znamena, ze bude, asi nepise, ze okamzite.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

terey | pon úno 25, 2013 7:38 pm

Re: Photostream

Tak čekal bych, ze stejnou rychlosti jako se fotky nahraly, se také vymazou. A nic jiného než ze "bude vymazána" mi to logicky nemůže napsat, protože kdyz kliknu na smazat, tak se nevyhodí dotazovaci hlaska s oznamovacím sdělením :X
 

Uživatelský avatar rony | pon úno 25, 2013 7:57 pm

Re: Photostream

ja neviem, co si ty cakal, ja som dal jedno z moznych vysvetleni.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

ls8 | pon úno 25, 2013 8:50 pm

Re: Photostream

Právě jsem to zkoušel. Po smazání fotky z PhotoStreamu na iPadu mi fotka během asi tak vteřiny zmizí i v iPhonu.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

mrzic | pon úno 25, 2013 9:12 pm

Re: Photostream

Mně taky prakticky hned. Jen pozor, synchronizace probíhá, pokud je iDevice připojen k wifi. Jestli nebude tady zakopaný pes?


Odesláno z iPadu přes Tapatalk HD
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 10.15
iPhone X, iOS 13
Apple Watch 4 Nike+, watchOS 6
Apple TV4
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2249
Registrován:
ned dub 20, 2008 2:18 pm

Jadro | pon úno 25, 2013 9:16 pm

Re: Photostream

Z PC se mi taky nemazou... iPad nemam. PC mam s Win, tak jsem to prikladal tomu. Nicmene u iPadu bych cekal, ze to fungovat bude
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
pát bře 30, 2012 5:37 pm

Uživatelský avatar cuting | pon úno 25, 2013 10:49 pm

Re: Photostream

Je tu o tom více vláken, ale zkusím být stručný
Photostream funguje tak,že vše, co vyfotíte se automaticky přenese na váš účet v iCloudu a z něho následně do všech zařízení , která jsou k vašemu iCloud připojené-přihlášené . Třidit fotky od plevele je možné přímo ve Photostreamu, kde označíte fotky, které se vám líbí a vytvoříte z nich album , ostatní poté smažete . Pokud z dobrých fotek vytvoříte tematická alba, tak ta již zůstávají dál , originální fotky poté můžete ve Photostreamu i z telefonu smazat . Jakmile je smažete v iPhonu a nebo na jiném device , tak se samozřejmě pak vymažou ze všech zařízeních, proto je potřeba vytvářet a pracovat s alby . Vytvořená alba na vašem účtu i v připojených zařízeních i po vymazání z mateřského alba i z hlavní složky Photostreamu na iCloudu zůstanou a můžete je sdílet a posílat odkazy na ně svým přátelům, stejně jako můžete do těchto již vytvořených albumů přidávat další fotky z iPhonu , z počítače a nebo z iPadu.
V hlavní složce Photostramu ani v iPhonu je mít nemusíte.
Osobně to dělám tak, že vyfotím např. 50 fotek, vyberu z nich 20 dobrých a z těch vytvořím ve Photostreamu nové album a nebo je přidám do již vytvořeného. Po dokončení práce s alby pak z hlavní složky Photostreamu i v iPhonu všechny fotky vymažu a mám nejen prostor pro nové , ale i pořádek. V tuto chvíli mám mateřské album v iPhonu i hlavní složku Photostreamu prázdné a dobré a požadované fotky mám v asi 40 tematických a časových albech .
Photostram je hlavně proto , aby jste jej mohl ovládat a upravovat ze všech připojených zařízení a alba v něm jsou jeho nejdůležitější součástí . Je to jako většina Apple nápadů geniálně jednoduché, jen je potřeba se s tím naučit pracovat a pochopit jeho systém. Také mi to chvilku trvalo...
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

pitrx | stř črc 24, 2013 8:54 am

Re: Photostream

mám prosbu .. poradí mi někdo jak se dostanu ke všem fotkám na photostreamu?

Mac mi načte posledních 100 a na IOS zařízeních mám cca 400 fotek ale než jsem přešel na iOS7 tak jsem jich tam měl kolem 1000 a potřeboval bych se nějak dostat k fotkám, které se mi nenačetli :(

Díky za rady :-)
 iPhone 6 64GB ... Space Grey
 Apple Watch ... Space Grey
 iPad mini 16GB only Wifi ... Space Grey
 MacBook Pro 15" ... 2oo9
 iPhone 3GS 32GB ... White
Host
Host
 
Příspěvky: 82
Registrován:
pon pro 08, 2008 8:54 am

ls8 | stř črc 24, 2013 1:28 pm

Re: Photostream

Photostream udržuje online jen fotky za posledních 30 dnů a maximálně 1000 fotek, ty staší už jsou pak jenom lokálně v synchronizovaných zařízeních.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

glog.jelinek | stř črc 24, 2013 2:33 pm

Re: Photostream

Já teda nevím jak vy, ale já mám ve Photostreamu na PC fotky ještě z únoru i starší.
Host
Host
 
Příspěvky: 85
Registrován:
ned lis 18, 2012 7:38 pm

Uživatelský avatar Metalgirl | stř črc 24, 2013 9:03 pm

Re: Photostream

Ano, na lokálním uložišti, ale přímo na cloudu (ne iCloud) se ty fotky po čase mažou. Tady vše ohledně photostreamu: http://support.apple.com/kb/HT4486?viewlocale=cs_CZ
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

lumik | pon zář 30, 2013 8:27 pm

Re: Photostream

Ahoj mám dotaz Iphom mám cca 1 rok a před pár dny jsem si koupil Ipad a po zapnutí Photostreamu v obou zařízení ale nevím jak udělat abych měl všechny starší fotky z Iphonu v obou zařízení. Nevíte někdo jak na to ?
Host
Host
 
Příspěvky: 2
Registrován:
sob led 21, 2012 1:50 pm

ls8 | pon zář 30, 2013 11:04 pm

Re: Photostream

Starší fotky ne, tak PhotoStream nefunguje. Fotky se uploadují v okamžiku pořízení, ne zpětně.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar Slimák | úte říj 01, 2013 12:24 am

Re: Photostream

Cuting: pouzivam uplne stejnou metodu a vyhovuje mi to. Poradek a prehlednost :-)
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 746
Registrován:
stř črc 02, 2008 1:28 pm
Bydliště: Praha východ

mkrupala | stř říj 23, 2013 6:55 pm

Re: Photostream

cuting píše:Je tu o tom více vláken, ale zkusím být stručný
Photostream funguje tak,že vše, co vyfotíte se automaticky přenese na váš účet v iCloudu a z něho následně do všech zařízení , která jsou k vašemu iCloud připojené-přihlášené . Třidit fotky od plevele je možné přímo ve Photostreamu, kde označíte fotky, které se vám líbí a vytvoříte z nich album , ostatní poté smažete . Pokud z dobrých fotek vytvoříte tematická alba, tak ta již zůstávají dál , originální fotky poté můžete ve Photostreamu i z telefonu smazat . Jakmile je smažete v iPhonu a nebo na jiném device , tak se samozřejmě pak vymažou ze všech zařízeních, proto je potřeba vytvářet a pracovat s alby . Vytvořená alba na vašem účtu i v připojených zařízeních i po vymazání z mateřského alba i z hlavní složky Photostreamu na iCloudu zůstanou a můžete je sdílet a posílat odkazy na ně svým přátelům, stejně jako můžete do těchto již vytvořených albumů přidávat další fotky z iPhonu , z počítače a nebo z iPadu.
V hlavní složce Photostramu ani v iPhonu je mít nemusíte.
Osobně to dělám tak, že vyfotím např. 50 fotek, vyberu z nich 20 dobrých a z těch vytvořím ve Photostreamu nové album a nebo je přidám do již vytvořeného. Po dokončení práce s alby pak z hlavní složky Photostreamu i v iPhonu všechny fotky vymažu a mám nejen prostor pro nové , ale i pořádek. V tuto chvíli mám mateřské album v iPhonu i hlavní složku Photostreamu prázdné a dobré a požadované fotky mám v asi 40 tematických a časových albech .
Photostram je hlavně proto , aby jste jej mohl ovládat a upravovat ze všech připojených zařízení a alba v něm jsou jeho nejdůležitější součástí . Je to jako většina Apple nápadů geniálně jednoduché, jen je potřeba se s tím naučit pracovat a pochopit jeho systém. Také mi to chvilku trvalo...



Zrovna jsem to takto chtel udelat a neklaplo to. Kdyz udelam specialni slozku a do ni vlozim fotky ( at uz z hlavniho alba nebo z fotostreamu ) a pak je z hlavniho alba vymazu, tak se vymazou i z vytvorenych slozek. Proste z celeho telefonu. Kdyz je vymazu z fotostreamu, tak ne, ale neuvolni se pak misto v telefonu...., co s tim?
Host
Host
 
Příspěvky: 42
Registrován:
pon črc 08, 2013 10:16 pm

Uživatelský avatar Slimák | čtv říj 24, 2013 8:49 am

Photostream

Pokud vytvaris alba na urovni fotostreamu, nikoliv lokalnich alb, tak je nesmysl, aby se ti fotografie nasledne vymazali, pokud je mazes z puvodniho zdroje (tzn. mazani z fotoaparatu ci defaultniho fotostreamu). Ja mazu ihned po odeslani a fotky na cilove strane zustavaji.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 746
Registrován:
stř črc 02, 2008 1:28 pm
Bydliště: Praha východ

HonzaK72 | sob led 18, 2014 6:51 am

Re: Photostream

Právě jsem to zkoušel a mohu potvrdit to co pise mkrupala. Fotky se vymazou. Takze tudy cesta nevede...
Suspect
Suspect
 
Příspěvky: 217
Registrován:
čtv črc 07, 2011 10:03 pm
Bydliště: Praha

HOFA | úte říj 14, 2014 11:24 am

Re: Photostream

Já bych se chtěl zeptat nějak se mě neobjevují fotky na fotostreamu o víkendu jsem nafotil asi 150 ks fotek a v počítači na fotostreamu se jich ukázalo asi jen 10 ks.
Prosím pěkně informaci zda s tímto problémem je ještě někdo,či je to problém nového systému,anebo zda mám něco zle nastaveno
Tak již týden se tím zabývám a nastavuji a nastvuji a fotky se prostě v počítači když otevřu photostream neukazují :(
Ještě doplním pro upřesnění problému, v počítači ve fotostreamu v můj fotostream se mě z ničeho nic přestaly přeposílat fotky které vyfotím iphone5 ještě před měsícem to nemělo problém.

děkuji
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 479
Registrován:
úte srp 16, 2011 6:53 pm

HOFA | stř říj 22, 2014 1:29 pm

Re: Photostream

Prosím mohl by někdo potvrdit zda mu finguje Fotostream v počítačí ?

edit:
Tak po tuhém boji se mě už fotky zobrazují ve fotostreamu v počítači,cosi jsem ponastavoval v telefonu v icloudu,ale pořádně nevím už ani kde a co,dle mě hodně složité a nepřehledné nastavování.

edit 2:


Já se prosím ještě vrátím k problému zase ten fotostrem blbne ,vyfotím fotku telefonem ,fotka se objeví v pc ve fotostrem a za 10minut zmizne ,dříve tam zůstaly všechny vyfocené fotky pořád
prosím pomožte mi s tímto problémem
děkuji
Naposledy upravil jackherrer dne pát říj 24, 2014 1:11 pm, celkově upraveno 2
Důvod: super, ale nemusíš kvůli tomu dělat doubleposty, sloučeno
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 479
Registrován:
úte srp 16, 2011 6:53 pm

HOFA | pon lis 03, 2014 6:17 pm

Re: Photostream

HOFA píše:Já bych se chtěl zeptat nějak se mě neobjevují fotky na fotostreamu o víkendu jsem nafotil asi 150 ks fotek a v počítači na fotostreamu se jich ukázalo asi jen 10 ks.
Prosím pěkně informaci zda s tímto problémem je ještě někdo,či je to problém nového systému,anebo zda mám něco zle nastaveno
Tak již týden se tím zabývám a nastavuji a nastvuji a fotky se prostě v počítači když otevřu photostream neukazují :(
Ještě doplním pro upřesnění problému, v počítači ve fotostreamu v můj fotostream se mě z ničeho nic přestaly přeposílat fotky které vyfotím iphone5 ještě před měsícem to nemělo problém.

Ještě doplním jeden poznatek,dnes jsem pořídil ipad air a tam ve fotostreamu se fotka vyfocená iphonem okamžitě ukáže ,jen v tom počítači je pořád problém.

děkuji
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 479
Registrován:
úte srp 16, 2011 6:53 pm

HOFA | ned pro 14, 2014 10:03 am

Re: Photostream

Nemůžu si pomoci stále častěji se mě stává a naposledy včera .že jsem nafotil venku asi 50 fotek a po otevření fotostreamu na počítači je tam asi jen 10 fotek,zajímavé je že na ipadu jsou ty fotky přeneseny všechny :(
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 479
Registrován:
úte srp 16, 2011 6:53 pm

Clon | ned pro 14, 2014 11:01 am

Re: Photostream

Vzhledem k tomu, že problém se ti objevuje pořád jen na pc, hledal bych asi chybu tam.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2670
Registrován:
stř črc 11, 2012 4:29 pm

Uživatelský avatar Manek49 | ned pro 14, 2014 11:32 am

Re: Photostream

Stává se mi teď to samý, pc mam troufnu si říct v pořádku...
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 573
Registrován:
čtv lis 14, 2013 6:23 pm
Bydliště: Horní Branná

aviatore | pát led 02, 2015 2:46 pm

Fotostream - iCloud

Zdravím, prosím poradíte mi jak teď funguje fotostream a iCloud? Když jsem to používal naposledy, tak stačilo fotky nahrát do složky fotostream ve "vidlích" a když jsem měl iPhone na wifině tak se mi zobrazovali v obrázkách.

Teď jsem to pochopil tak, že když mám v PC uložené fotky, tak už to nejde jen dát do složky fotostream, ale musím to nějakým způsobem dostat nejdřív do iCloud?

Díky
Naposledy upravil Metalgirl dne pát led 02, 2015 6:10 pm, celkově upraveno 1
Důvod: Sloučeno do již existujícího tématu, příště aspoň před založením tématu hledej a snaž se položit dotaz do jednoho z již vzniklých vláken, pročti si pravidla fora.
Host
Host
 
Příspěvky: 5
Registrován:
pon bře 10, 2014 8:13 pm

HOFA | pon říj 05, 2015 1:04 pm

Re: Photostream

Stále v tom nemám jasno,najednou mi zmizel můj fotostream na ipadu air1 nevím nechápu,prosím o nějaké rady,děkuji
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 479
Registrován:
úte srp 16, 2011 6:53 pm

HOFA | úte říj 20, 2015 5:40 pm

Re: Photostream

Tak se ještě jednou podělím o trampoty s fotostremem,zase z ničeho nic se přestaly fotky přenášet z telefonu do počítače,může mi prosí někdo polopaticky vysvětlit co je třeba mít v nastavení nastaveno ?
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 479
Registrován:
úte srp 16, 2011 6:53 pm

Uživatelský avatar Tony1 | stř říj 21, 2015 7:00 am

Re: Photostream

Ve WIN 7 mi to taky nefunguje, photostream se mi ne aktualizuje a jediné co jde je sdílení fotek na iCloudu.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3120
Registrován:
sob črc 12, 2008 6:18 pm
Bydliště: Jihomoravák

Uživatelský avatar cuting | stř říj 21, 2015 8:14 am

Re: Photostream

To je Tony tím, že Photostream se již v iOS (iPhone,iPad) nejmenuje "Photostream", ale "sdílené" a alba, která jsi měl na iCloudu jsou na iCloudu stále , ale jako "Sdílené" . Práce s alby je stejná, jen je nyní ukládáš NE do Photostreamu, ale do "Sdílení fotek na iCloudu".
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar Metalgirl | stř říj 21, 2015 3:16 pm

Re: Photostream

Abych pravdu řekla, tak já jsem z toho už totální debil a radši to ani nepoužívám.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

mirmo80 | stř říj 21, 2015 4:33 pm

Re: Photostream

Tiez som to vypol. Fotky uploadujeme na flickr a tym je to pre nas vyriesene.
iPhone XS, iPhone 8, iPhone SE, iPad mini 4, iPad Air, iPad 2, AW 3 42/38mm, ATV 4K 64 GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2893
Registrován:
stř srp 08, 2012 1:00 pm
Bydliště: Poprad

HOFA | stř říj 21, 2015 8:46 pm

Re: Photostream

Prosim jak to funguje na tom flickru ? Musim taky neco vymyslet
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 479
Registrován:
úte srp 16, 2011 6:53 pm

Uživatelský avatar cuting | stř říj 21, 2015 9:30 pm

Re: Photostream

On ten Photostream - dnes Sdílené je pořád stejný. Je to jen o tom se naučit pracovat s albumy na iCloudu, nic víc. Popsal jsem to tady už vícekrát. Výhodou je neomezený prostor ( pokud jsou fotky v albech) , nevýhodou menší rozlišení , které je ale pro presentace na iPhonech, iPadech a nebo na Apple TV naprosto dostačující. Je to jen o zvyku. Vyfotím, v telefonu roztřídím, vybrané fotky odešlu ručně na iCloud do "sdílené na iCloudu" (dříve Photostream) kde je zařadím do nově vytvořeného a nebo existujícího alba a je to. Pak je klidně v telefonu smažu, abych si nezaflákal disk daty. Tyto fotky (a videa v HD) se nepočítají do velikosti iCloudu a prostor pro ně je neomezený. Pozor, neplést "sdílené na iCloudu" s " knihovna fotek na iCloudu". Ta nabízí originální rozlišení a do předplaceného prostoru se počítá !!! A mám ve fotkách pořádek.
Ale jinak teď testuji i Google Photos, který je také neomezený, nabízí větší rozlišení a je na něj pro iPhone také slušná aplikace. Ale to jsem OT, o Google Photos ( i o Flickru, který mě osobně moc nesedí) jsou tady extra vlákna.
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

mirmo80 | čtv říj 22, 2015 6:13 am

Re: Photostream

HOFA píše:Prosim jak to funguje na tom flickru ? Musim taky neco vymyslet
V skratke, na flickr.com si zalozis ucet, nainstalujes appku, prihlasis sa a povolis autoupload. Hotove. Idu aj videa ale tie sa mi zda, ze len do urcitej kapacity.
iPhone XS, iPhone 8, iPhone SE, iPad mini 4, iPad Air, iPad 2, AW 3 42/38mm, ATV 4K 64 GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2893
Registrován:
stř srp 08, 2012 1:00 pm
Bydliště: Poprad

HOFA | čtv říj 22, 2015 8:36 am

Re: Photostream

A je to potom obdobné jako při fotostremu ? prostě otevřu pc a v tento počítač již budou automaticky ty fotky které jsem mobilem nafotil jen je chytnu a přetáhnu do pc ?
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 479
Registrován:
úte srp 16, 2011 6:53 pm

Uživatelský avatar cuting | čtv říj 22, 2015 1:52 pm

Re: Photostream

V nastavení " fotky a fotoaparát" si zapneš volbu "můj fotostream". To se nezměnilo. Pak se všechny fotky automaticky přenesou do iCloudu, když jsi na wifi a roztřídit, promazat a umístit je do albumů můžeš později. Proto tam je těch 60 dnů, aby jsi na to měl dostatek času. Já mám tuto volbu vypnutou, protože si rád fotky ihned třídím a odesílám z telefonu sám ručně.
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

HOFA | čtv črc 07, 2016 9:14 am

Re: Photostream

Tak už jsem zase tam kde jsem byl, prostě dám na telefonu vybrat foto ,dám uložit na icloud,ovšem v tento počítač na fotografie na icloudu prostě nejsou,takže nejsem schopen si normálně schůdně jednoduše bez narvů stáhnout fotky do počítače,tak nějak už mě to ....
pomůže někdo ?
Ještě bych doplnil,vůbec by mě navadilo kdybych ty fotky z telefonu přenášel pomocí kabelu,ale najít nově vyfocené fotky v té změti složek je absolutně nemožné
prostě zoufalost.
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 479
Registrován:
úte srp 16, 2011 6:53 pm

ls8 | čtv črc 07, 2016 10:30 am

Re: Photostream

Doteď ti to fungovalo, a najednou to fungovat přestalo?
V iPhonu máš zapnutou iCloud Photo Library?
V iPhonu máš zapnutý Photo Stream?
"Uložit na iCloud" přesně znaměná co? Vybrat fotku, volba Share - iCloud Photo Sharing?
Na webu www.icloud.com jsou fotky vidět?
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar rony | čtv črc 07, 2016 11:01 am

Re: Photostream

Photostream funguje SAM od SEBA, len si ho zapnes.

V iOS: Settings, Photos&Camera, zapnes My PhotoStream.

V iOS ho potom vies pozerat v appke Photos, prepni dole na Albums a mas tam My Photostream. To len pre kontrolu.

V pocitaci

OS X: mas appku Photos a v nej proste vidis PhotoStream, tj. tie fotky, ktore su v nom. Nie je to archivacia ale VZDY ked vyfotim fotku, tak sa mi objavi v nom a tym padom v macu vo Photos. Zaroven samozrejme Photostream vidia vsetky dialogy na vyber suborov.

Windows: jedina nutnost je mat ten iCloud software a urcis zlozku na disku, kam sa Photostream uklada. Potom staci len otvarat tuto zlozku a v nej su fotky z PhotoStreamu. To znamena, ze nic nikam nepretahujes, neprenasas, tie fotky uz SU v tvojom pocitaci a zabezpecuje to predsa synchronizacia Photostreamu.

To ale aj znamena, ze ty nemas ako robit nejake "ukony" aby sa ti preniesli.

Co presne teda "ukladas na iCloud"? Lebo to je asi nieco uplne ine ako Photostream.

Ak teda popisujes svoje ukony, radsej podrobnejsie alebo sa na tvoje postupy vykasli a snaz sa pochopit postup co teraz pisem a pytaj sa k nemu :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

HOFA | čtv črc 07, 2016 6:18 pm

Re: Photostream

HOFA píše:Tak už jsem zase tam kde jsem byl, prostě dám na telefonu vybrat foto ,dám uložit na icloud,ovšem v tento počítač na fotografie na icloudu prostě nejsou,takže nejsem schopen si normálně schůdně jednoduše bez narvů stáhnout fotky do počítače,tak nějak už mě to ....
pomůže někdo ?
Ještě bych doplnil,vůbec by mě navadilo kdybych ty fotky z telefonu přenášel pomocí kabelu,ale najít nově vyfocené fotky v té změti složek je absolutně nemožné
prostě zoufalost.


Děkuji za reakce nakonec se ty fotky na tom icloudu objevily ,ale asi až po 3 hodinách.
Tak bych se ještě zeptal když ty fotky přetahuju z toho icloudu třeba na plochu pc,tak to musím přetahovat jednu po druhé,není možnost to přetáhnout nějak najednou třeba 20 fotek,dříve jsem to prováděl tak,že myslím držím ctrl a označil jsem je všechny,ale ted to už takto nejde.
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 479
Registrován:
úte srp 16, 2011 6:53 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Další

Zpět na iOS, iTunes, App Store, iCloud, Match

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé