Jak si založit účet na App Store bez kreditní karty?

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

hrasek32 | čtv lis 27, 2008 3:38 pm

Re: Jak si založit účet na App Store bez kreditní karty?

Funguje jeste nekomu ten stary postup? Nebo nevi o nejakem ted fungujicim? :(
Je to na prd nejsem schopnej si udelat acc a proste to nejde nemuzu si stahnout ani ty blby free hry :(
Pokud by to nekomu slo nemohl by me pichnout a udelat jeden free acc i pro me? :(:( Byl bych hrozme moc vdecnej :cry:
 

Uživatelský avatar shimie | čtv lis 27, 2008 3:55 pm

Re: Jak si založit účet na App Store bez kreditní karty?

dodulo píše:neviem ci s tym niekomu pomozem no ja som si registroval dnes ucet v iTunes a zobralo mi aj kartu VISA electron ktora nebola donedavna podporovana paypal tak som myslel ze nepojde registrovat ani v iTunes no skusil som a vsetko slape :)

Zaujimalo by ma cez aku krajinu si sa registroval. Mne to ide tiez, ale len cez Polsko. Predvcerom som sa skusal zaregistrovat cez Slovensko a neslo mi to. Tiez mam katru tu co ty.
Naposledy upravil shimie dne čtv lis 27, 2008 4:02 pm, celkově upraveno 1
iPhone X black - 64GB
iPhone 6 - 64GB
iPad Air - 16GB
iMac 27" 3.2GHz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 365
Registrován:
pon bře 17, 2008 8:15 pm

hrasek32 | čtv lis 27, 2008 4:01 pm

Re: Jak si založit účet na App Store bez kreditní karty?

Dejme tomu zebych si chtel sosnout nejakou free ap na iphonu musimbyt na Istore taky regnutej? :(
 

Uživatelský avatar shimie | čtv lis 27, 2008 4:13 pm

Re: Jak si založit účet na App Store bez kreditní karty?

Ano musis...
iPhone X black - 64GB
iPhone 6 - 64GB
iPad Air - 16GB
iMac 27" 3.2GHz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 365
Registrován:
pon bře 17, 2008 8:15 pm

hrasek32 | čtv lis 27, 2008 4:19 pm

Re: Jak si založit účet na App Store bez kreditní karty?

To je pech ... Myslim si ze tutim si App plno lidi odradi, nerikam jestli se to snazi nejakym zpusobem zabezpecit, ale tuto je hardcore
Nechapu proc to po me chce kartu i kdyz davam NONE a chci jen free ?
Je nejaky jiny zpusob odkud si tyto aplikace ci hry stahnout a dostat je do iphonu?

Edit Jeste me napadlo jakym zpusobem se vubec kreditky delaji? Kdybych si nechal nakou svoji udelat (abych tam nemusel davat mamy) aktivace urcite neco stoji ze? Nemam s tim skusenosti :( Ted je zase otazka jestli to bude k necemu dobry treba to pak po me bude chtit uplne jinou kreditku a stejne budu v ....
 

Uživatelský avatar shimie | čtv lis 27, 2008 4:54 pm

Re: Jak si založit účet na App Store bez kreditní karty?

Vobec to nie je take zlozite, ako to popisujes. Ja som s registraciou nemal absolutne ziadny problem, zadal som none a vsetko prebehlo v poriadku. Inac za registraciu sa nic neplati a na vacsinu tvojich otazok je tu aj odpoved, staci trochu hladat.
iPhone X black - 64GB
iPhone 6 - 64GB
iPad Air - 16GB
iMac 27" 3.2GHz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 365
Registrován:
pon bře 17, 2008 8:15 pm

hrasek32 | čtv lis 27, 2008 5:33 pm

Re: Jak si založit účet na App Store bez kreditní karty?

Ja jsem myslel za aktivaci a zhotoveni kreditni karty ...

U aktivaci uctu na iTunes me vzdy i pri none vyjede cerveny text s tim ze to po me chce cislo kreditky...

Koukal jsem na ty hry a mozna si nakonec kreditku necham zridit nebo tam hold budu muset napsat cislo mamy kreditky protoze nektere hry stoji napr 0.79e a to je dobra cena a hry jsou v pohode napr. ENIGMO hral sem ho na ipodu a hoodne me bavil ... Musim to nejak vyresit uvidime
Nekde sem tu cet ze sou dobre zabezpeceny tak snad se mi tam nikdy nic neodecte navic nebo neztrati, nevim jakym zpusobem bych pote mel penize vymahat xD Zatim to necham a nak se poradim s mamou....

Edit: Tak sem to prodiskutoval s mamou a ona se proste boji nekam psat cislo kreditni karty, prosim dokaze mi nekdo vysvetlit jak to po zadani funguje? Kdo ma k cislu pristup? Je nejaka sance podvodu ze strany apple?
Ja si myslim ze spis ne ale nam argumenty aby mi to verila , potrebovala by to videt od nekoho jineho! Je tu nekdo takovy kdo by me vysvetlil jak to funguje a zda je naka sance podvodu?
Priklad : Najdu si hru, dejme tomu za 4 eura, kdyz budou strhavat z karty penize dostanu nakej vypis drive nez strhnou nebo nejakou zaruku ze uvidim ze si opravdu netrhli misto 4 eur 1000e ?
Tohle mi neni jasne :(
Prosim prosim ozvete se nekdo zalezi na tom zivot meho iphonu :(
 

Real | čtv lis 27, 2008 7:18 pm

Re: Jak si založit účet na App Store bez kreditní karty?

rabrud píše:http://www.i4design.sk/work/eror.jpg

davam sem sreenshot, hadam niekto pomoze

no vsetko mam ako ten screen ako vypisane ale ked dam Continue a nic nejde dalej neviete co teraz ? dam none a napise " You did not complete the entire from. Please enter your payment card number."
 

X_Dancer | pát lis 28, 2008 1:06 am

Re: Jak si založit účet na App Store bez kreditní karty?

zkuste někdo tenhle postup.... mě sice nešel, ale nejspíš někde dělám chybu

http://forums.ilounge.com/showthread.php?t=212880
 

washek | pát lis 28, 2008 3:10 pm

Re: Jak si založit účet na App Store bez kreditní karty?

Ted sem to zkousel a nejde to ani na CZ ani na US itunes. Nekteri rikali ze by to mohlo jit na UK store ale to se mi nezda takze zase nic.
 

holdo1337 | pát lis 28, 2008 9:40 pm

Re: Jak si založit účet na App Store bez kreditní karty?

Real píše:
rabrud píše:http://www.i4design.sk/work/eror.jpg

davam sem sreenshot, hadam niekto pomoze

no vsetko mam ako ten screen ako vypisane ale ked dam Continue a nic nejde dalej neviete co teraz ? dam none a napise " You did not complete the entire from. Please enter your payment card number."

ked som to robil pred mesiacom vsetko slapalo bez problemov na prvy krat ale ked som chcel regnut teraz kamaratku mam presne tento isty problem nasiel niekto uz iny sposob?

http://forums.ilounge.com/showthread.php?t=212880

toto som skusal ale neviem ako uskutocnit bod 8 - ak sa to vobec da - email mi prisiel len nie aktivacny ale skor informacny...
Host
Host
 
Příspěvky: 22
Registrován:
úte říj 21, 2008 5:21 pm
Bydliště: Trenčín

robin.hladik | sob lis 29, 2008 10:50 am

Re: Jak si založit účet na App Store bez kreditní karty?

Hoj lidi koukal jsem na vsechno mozne ale registraci jako takovou bez kreditky a bez nejakeho jineho Grift card code to fakt nejde
pls kdyby nekdo na neco prisel at to sem pisne
chtel jsem si zahrat spore ale nemuzu se regnout a nece se mi nic kupovat ani zadnou kartu itunes dik :(
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Předchozí

Zpět na iOS, iTunes, App Store, iCloud, Match

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé