Nemožnost stáhnutí songu,knihy z iCloudu -90 dní čekání

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

lukassos | pát říj 17, 2014 8:04 pm

Nemožnost stáhnutí songu,knihy z iCloudu -90 dní čekání

Stáhnul jsem si před několika měsíci knihu i iBookstoru přes svoje Německé apple ID (používal jsem německé Gift karty) , nedávno jsem musel svůj iPhone resetovat a zálohovalo se mi vše přes icloud ale kniha se mi nestáhla , nyní používám hlavně svoje české apple ID , ale často přepínám i na svoje americké a německé ID , toto jsem tedy udělal a chtěl jsem z iCloudu stáhnout svoji knihu bohužel se mi vyskytla hláška že musím počkat 90 dní nebo co , toto se mi nedávno stalo i u Českého apple ID a já nemohl 90 dní, z iCloudu stáhnout svoje songy.
Lze těchto 90 dní nějak obejít abych mohl přepínat mezi jednotlivými Apple ID ? Případně kdybych zavolal na Apple podporu myslíte že by mi s tímto dokázali pomoci oni ?
Host
Host
 
Příspěvky: 8
Registrován:
čtv čer 21, 2012 9:53 pm

Smrdaky | sob říj 18, 2014 12:28 am

Re: Nemožnost stáhnutí songu,knihy z iCloudu -90 dní čekání

To je kvuli tomu, abys nestahoval na kamaradovo id jeho pisnicky...

Na aplikace to nevadi, tam si prepinam ucty jak se mi zachce...
Suspect
Suspect
 
Příspěvky: 1436
Registrován:
stř dub 24, 2013 3:59 pm

Anndy | sob říj 18, 2014 7:57 am

Nemožnost stáhnutí songu,knihy z iCloudu -90 dní čekání

Da sa to myslim (pri apkách to funguje) riesit cez itunes v pc. Tam sa da ľubovoľne prihlasovať pod rôznymi id. A apky a spol sa daju syncovat do telefónu následne.
Má to však obmedzenie, že pri aktualizácií apiek sa aktualizujú len tie, ktoré sú kúpené pod aktuálnym účtom prihláseným v iTunes. Na aktualiz. ostatných app sa treba vždy prihlásiť pod ID, v ktorom boli kúpené.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1933
Registrován:
úte lis 09, 2010 1:04 pm
Bydliště: Bratislava

lukassos | sob říj 18, 2014 11:32 am

Re: Nemožnost stáhnutí songu,knihy z iCloudu -90 dní čekání

V iTunes na počítači jsem to zkoušel z iCloudu také jenže tam to nejde vůbec u žádného mého úctu napíše mi to: Požadavek na iTunes store nelze obsloužit. Vyskytla se neznámá chyba (-45054)
Host
Host
 
Příspěvky: 8
Registrován:
čtv čer 21, 2012 9:53 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iOS, iTunes, App Store, iCloud, Match

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé