smazaný backup po upgrade itunes

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

1234567981 | ned úno 08, 2015 1:45 am

smazaný backup po upgrade itunes

zdravím,

stala se mi nemilá věc, na mém iphonu 5 s původním ios 6.1.4 sem se konečně rozhoupal, že udělám update, ale protože sem chtěl zachovat možnost JB, udělal sem po skoro dni dohadování s itunes update na 8.1.2.. Asi dva dny zpět jsem zálohoval iphone přes itunes, v knihovně sem viděl data i aplikace, tak sem byl v klidu, pak sem kvůli chybám při restore stáhnul nové itunes 12.1 ( původně 10.6 ) a když se mi konečně povedlo udělat restore na 8.1.3, málem sem spadnul ze židle, protože mi bylo nabídnuto pouze backup z roku 2013 kdy sem měl iphone novej... může mi prosím někdo vysvětlit, jak je tohle možný, dokud se chovám klidně a nenadávám na celej svět , což přijde hodně brzo.... protože větší prasárnu než je itunes sem neviděl, zkrátka mi to příjde jako naprosto nejblbější program pro práci s telefonem co světlo světa, to je jeden z důvodů, proč mam jednu zálohu z roku 2013 a druhou dva dny nazpátek. holt i blbej pc suite pro nokii dokázal ve srovnání s tímhle "počítat diferenciální rovnici druhého řádu oproti itunes sčítání" ... neřikám, že s tím třeba neumím, ale mám takový pocit. Je prosím nějaká šance, že ta záloha někde v pc je? ve složce backup sem se napřped zaradoval, když sem tam viděl správné datum, ale teď sem zjistil, že u těch čísel jsou stará data 2013, tak se mi chtělo zase brečet.... nechápu to vůbec, jak je možné , že to zmizelo.... prosím :(

ps: po netu sem hledal, nenašel nic co by bylo podobné mému problému
Host
Host
 
Příspěvky: 2
Registrován:
ned úno 08, 2015 1:33 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iOS, iTunes, App Store, iCloud, Match

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé