iTunes hudobna kniznica

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar CiLA | ned dub 05, 2015 5:07 pm

iTunes hudobna kniznica

Zdravim, dnes som sa konecne prinutil urobit si v iTunes hudobne albumy do auta. Kym som pochopil logiku nahravania chvilu mi to trvalo.
Vytvoril som si v PC pevny priecinok kde som prekonvertoval wav-ka na mp3. Nato pouzivam iny program ako iTunes. Potom som mp3 skladby presunul do playlistu iTunes a zosynhronizoval som svoj iPhone 6.
Pred tym som cez nastavenia iTunees skladby upravil nazov skladby a vlozil obal. A tu nastava prvy problem. Nevidim obal skladby ked som nastaveny na Album. Ked to roztvorim obrazok albumu tam je.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

V zobrazeni interpret album nevidim. 100% som ich ale uz tam videl. Len pri poslednej synchronizacii mi par albumov ostalo bez obrazkov.
Vase postrehy pri vytvarani kniznice v iTunes?

Dalsi problem neviem ako vymazat album s oblacikom ... Aby som ho v iphone uz nemal.

Obrázek
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 178
Registrován:
ned úno 27, 2011 2:15 pm

Jadro | ned dub 05, 2015 5:27 pm

Re: iTunes hudobna kniznica

Nastaveni - Hudba - Zobrazit veskerou hudbu prepnout na vypnuto (zobrazi se jen to, co je v iP stazene)
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
pát bře 30, 2012 5:37 pm

Uživatelský avatar CiLA | ned dub 05, 2015 6:37 pm

Re: iTunes hudobna kniznica

Parada, dakujem. Jeden problem vyrieseni. Este preco nevidim obaly v sekcii Albumy. Ked prepnem na skladby obaly su tam ...
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 178
Registrován:
ned úno 27, 2011 2:15 pm

Jadro | ned dub 05, 2015 6:42 pm

Re: iTunes hudobna kniznica

Ja to delam tak, ze mam vse koupene z iTunes (pak obaly funguji bez problemu) ;-)
Ty obrazky mas na disku u toho alba? Delaval jsem to tak, ze jsem dal prave tlacitko na albu v iTunes (Knihovna v PC). Priradil pozadovany obrazek a pak to synchronizoval do iP. Pokud je tam ted mas bez obrazku, mozna bych zkusil odstranit z iP a nahrat je tam znovu az budes mit ty obrazky v PC v poradku
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
pát bře 30, 2012 5:37 pm

Uživatelský avatar CiLA | ned dub 05, 2015 6:59 pm

Re: iTunes hudobna kniznica

Obrazky vkladam cez copy do tagu iTunes "Obal". Nemam teda nikde v PC ulozeny obrazok. Prave ze pri poslednej synchronizacii mi vsetko rozhadzalo. A este jednej veci nerozumiem preco mi da na dva krat jedneho interpreta. Malo by to byt predsa v jednej zlozke. ...Pink Floyd.

Obrázek
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 178
Registrován:
ned úno 27, 2011 2:15 pm

Jadro | ned dub 05, 2015 7:49 pm

iTunes hudobna kniznica

Zkontroluj Tagy vsech ctyr skladeb - autor a nazev alba. Mely by mit vse stejne (tedy pokud jsou ze stejneho alba). Mam taky skladby z jednoho alba primo koupene v iTunes, ale kazde z jine verze alba, takze to tam mam na dvakrat.
http://tapatalk.imageshack.com/v2/15/04 ... e9a43d.jpg

Pokud nechavas iTunes, aby stahly samy obrazek alba, tak je dobre nejdriv na iTunes najit to album a do Tagu pak vyplnit presny nazev toho alba. A melo by to fungovat
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
pát bře 30, 2012 5:37 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iOS, iTunes, App Store, iCloud, Match

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé