Problém s itunes (error 48)

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar skorpik2 | ned srp 16, 2015 12:02 pm

Problém s itunes (error 48)

Zdravím všechny appláky. Mám problém s aktualizací na 8.4 nebo 8.4.1.

Začnu od začátku, bylo nebylo jednoho iPhone 4S - 64GB ,který chci prodat kvůli přechodu na new tel. Takže jsem šel do nastavení a obnovil jsem vše v iPhone. V té době iOS 8.3. Při obnově se ke konci telefon seknul (v obnovovacím stavu) a nic nejelo. Tak jsem ho nechal ještě 2 hoďky, jestli se něco nestane a nic. Takže jsem ho vypnul a hodil do DFU restore módu a napojil na iTunes abych ho obnovil. Takže jsem začal dělat obnovu na 8.4 ,který mi iTunes nabídnul. Vše probíhalo OK telefon se spároval, začal se aktualizovat firmware ale ke konci mi to vždycky hodí chybu 48. Četl jsem o té chybě pár článků. Jeden tady ,že je to vadný ipsw soubor, tak jsem stáhl ipsw 8.4 a zkoušel znova ,ale bez úspechu. Totéž jsem zkusil s 8.4.1 a také nic. Už si nevím rady. Google mi řekl, že error 48 hlasí ,když itunes "testuje" ,že je firmware v telefonu nainstalován kompletně. Dal jsem na jednu radu ,kde mi bylo řečeno ,že před koncem aktualizace až je vše na plno mám před koncem odpojit kabel aby neměl itunes co testovat a bylo by vše OK, ale špatná rada.. Chyba 9.. Tak se proto ptám jak pokračovat, už jsem to zkoušel na PC i NB koupil jsem i jiný kabel. Mám aktuální iTunes a stále chyba 48.. Takže pořád se s tím peru. Prosím aby si lidé nepletly chybu -48 :-) Děkuji za každou radu. :roll:

P.S.: Ještě mi někdo radil na jednom nejmenovaném torent fóru ,že mám aktualizovat na iOS 9, po zkoušce se objevila chyma 3194 což je ohledně hosts, při aktualizaci hosts podle IP apple také bez úspechu. Lepší by bylo ale aktualizovat na normal verzi 8.4 mebo 8.4.1 ,které jsou podepsané :-)

Přeji hezký zbytek víkendu.
Host
Host
 
Příspěvky: 15
Registrován:
sob lis 24, 2012 4:32 am
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar mike-biker | ned srp 16, 2015 12:55 pm

Re: Problém s itunes (error 48)

Doporučuji vymazat - vyčistit PC včetně registrů od všech zbytků souborů, vymazat původní ipsw, vymazat APPLE programy a poté znovu nainstalovat.
http://www.howtogeek.com/howto/23959/completely-remove-itunes-and-other-apple-software-from-a-windows-computer/.

Nebo zkusit úplně jiný PC a samozřejmě z DFU.
iPhone 11 Pro Max Space Grey
iPhone 6 16GB Silver as reserve
MacBook Pro Retina 15" Mid 2014, i7 4x2,5GHz 16GB RAM 256GB SSD + 256GB Jet Drive.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3352
Registrován:
ned říj 09, 2011 12:39 pm
Bydliště: Jesenice

Uživatelský avatar skorpik2 | ned srp 16, 2015 6:03 pm

Re: Problém s itunes (error 48)

Ok zkusím majku díky za radu. A zdravím tě do jesenice :) kupuju od tebe díly :-D

EDIT:

Takže návod stále nefunguje.. :-/ může to být kabelem? Koupil jsem na rychlo za 89 Kč z alzy OEM kabel na iPhone. Vše se stahuje normálně až prostě ke konci, napíše chybu 48.. itunes 100% iPhone taky 100% ale jak odpojim kabel tak to spadne... a je tam zase obrazovečka připojte do USB.. pořád dokola ta chyba 48.
Naposledy upravil Metalgirl dne ned srp 16, 2015 6:25 pm, celkově upraveno 1
Důvod: Pokud chceš něco dodat, tak uprav svůj předchozí příspěvek, sloučeno.
Host
Host
 
Příspěvky: 15
Registrován:
sob lis 24, 2012 4:32 am
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar mike-biker | ned srp 16, 2015 7:02 pm

Re: Problém s itunes (error 48)

Tak se ozvi a stav se, podíváme se na to.
iPhone 11 Pro Max Space Grey
iPhone 6 16GB Silver as reserve
MacBook Pro Retina 15" Mid 2014, i7 4x2,5GHz 16GB RAM 256GB SSD + 256GB Jet Drive.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3352
Registrován:
ned říj 09, 2011 12:39 pm
Bydliště: Jesenice

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iOS, iTunes, App Store, iCloud, Match

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé