Nedohledatelné Apple ID

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

xemix | pát lis 27, 2015 10:51 pm

Nedohledatelné Apple ID

Dobrý den, asi před dvěma lety jsem si koupil iPod Shuffle. Při prvním připojení iPodu k PC jsem si stáhl iTunes, založil Apple ID a zaregistroval/aktivoval produkt u Applu. Potom jsem si tam nahrál hudbu. iPod jsem používal asi půl roku a potom asi víc jak rok ležel na poličce. Teď jsem se ho rozhodl znovu zprovoznit, připojil jsem ho k PC a najednou moje Apple ID není v iTunes přihlášeno. Jelikož jsem ho víc jak rok nepoužíval nebyl jsem si jistý jeho správností a stále mi to psalo chybné heslo nebo Apple ID. Snažil jsem se ho dohledat v emailu, ale nenašel jsem ho. Vyzkoušel jsem ho vyhledat na oficiálních applovských stránkách, ale marně. O mém Apple ID nikde ani zmíňka. Je možné, že by se mohlo Apple ID po delší době nepoužívání smazat? A dalo by se ještě nějak dohledat? Např. pomocí čísla imei?
Děkuji,
Michael P.
Host
Host
 
Příspěvky: 39
Registrován:
pon říj 26, 2015 9:02 pm

Uživatelský avatar mike-biker | pát lis 27, 2015 11:43 pm

Re: Nedohledatelné Apple ID

No asi bych to neřešil, pokud ti rok nechybělo, tak si založ nové APPLE ID a to už si raději pamatuj.
iPhone 11 Pro Max Space Grey
iPhone 6 16GB Silver as reserve
MacBook Pro Retina 15" Mid 2014, i7 4x2,5GHz 16GB RAM 256GB SSD + 256GB Jet Drive.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3352
Registrován:
ned říj 09, 2011 12:39 pm
Bydliště: Jesenice

xemix | pon lis 30, 2015 2:10 pm

Re: Nedohledatelné Apple ID

To plánuji udělat, jen mi je líto písniček co jsem si na tom starém účtu zakoupil :/.
Host
Host
 
Příspěvky: 39
Registrován:
pon říj 26, 2015 9:02 pm

Uživatelský avatar rony | úte pro 01, 2015 7:46 am

Re: Nedohledatelné Apple ID

Ak si si isty nazvom uctu Apple ID (je to mailova adresa), tak ta nemozno odkazat nikam inam ako na Apple Support.

ale ak si si isty tym nazvom uctu, tak na appleid.apple.com mas moznost sa prihlasit, ak nevies heslo, poslat znova a on ti uz snad ponukne moznost zmeny hesla po spravnych odpovediach na bezpecnostne otazky. Alebo si pred rokmi tam dal slabe heslo a uz ti ho niekto ukradol :-)

Ries to so supportom.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

xemix | úte pro 01, 2015 4:37 pm

Re: Nedohledatelné Apple ID

Tak nakonec jsem si založil Apple ID nové. Ale i tak Vám všem děkuji za odpovědi :).
Naposledy upravil iTukan dne úte pro 01, 2015 4:53 pm, celkově upraveno 1
Důvod: vyřešeno, lock
Host
Host
 
Příspěvky: 39
Registrován:
pon říj 26, 2015 9:02 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iOS, iTunes, App Store, iCloud, Match

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé