WIFI neztahuje prez cydii

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

a.kadar | pát lis 14, 2008 7:19 pm

WIFI neztahuje prez cydii

Dd mam problem kdyz se pripojim prez wifi a jdu do cydie tak jak dam stahovat nejaky soubor tak se mi stahne vetsinou tak az na sty pokus vzdy mi nabehne to okynko downloading treba mplayer a objevi se mi ten kruh vlevo nahore ze to taha ale nic se nedeje temer vzdy to stahne jen par kilobajtu ze souboru a napise to return to cydia.Nevi nekdo jak to pripojeni zpravit?Nebo co s tim udelat aby se mi vzdy stahlo vse na co kliknu?Poradte nekdo pls jsem zoufaly nechce se mi neco stahovat nastokrat nez se to rozbehne...
 

mcwago | ned lis 16, 2008 8:48 pm

Re: WIFI neztahuje prez cydii

ja mam velmi podobny problem,
moja konfiguracia je:
IPhone 2G, jailbrake SW 2.1, ver 5F136
Pouzivam SIM - OSK 3G
takze cez edge mi to chodi uplne dopohody vsetko, akonahle sa pripojim cez wifi tak mam totalne prestoje, furt cakam, a ked dam nieco instalovat cez Cydiu tak v 90tich percentach to vyzera tak ze instalaciu dokonci, dam return to cydia a ked pozriem na plochu tak aplikacia tam nieje a nakoniec ked pozriem spat v cydii je zasa ponuka install, to iste napr. plati aj pre cz-sk repo, vobec mi ju nehodi do sections.
Pre upresnenie cez wifi mi nikdy nic neinstallne a cez edge ano (mam len 10MB program takze preferujem wifi :)
 

a.kadar | úte lis 18, 2008 4:01 pm

Re: WIFI neztahuje prez cydii

Muze mi nekdo poradit co sem napsal spatne nebo proc mi nikdo neni schopny napsat co je spatne?!!!Diky
 

holubak | stř lis 19, 2008 12:10 pm

Re: WIFI neztahuje prez cydii

odpovědi na vaše otazky - viewtopic.php?f=27&t=10570
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé