Jak vytvořit AP?

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

txh | úte led 06, 2009 9:02 pm

Jak vytvořit AP?

Zdravím,
dnes jsem zakoupil usb wifi kartu Asus WL-167G a rád bych ji použil jako softwarový access point.

Stáhl jsem drivery a nainstaloval (Win Xp) dodaný program, přes který jsem vytvořil software AP. Ten mi iPhone našel a připojil se k němu (v horní liště znak wifi plný signál). Když ale chci používat aplikace využívíjící internet tak mi hlásí, že nejsem připojen (Safari atd.).

Poradíte v čem může být problém?

Předem díky moc :)
/mé icq je 261-470-237 kdyby se našla nějaká hodná zkušená duše, která by mi byla schopna poradit přímo/
 

m23l | stř led 07, 2009 9:39 am

Re: Jak vytvořit AP?

cast tohto navodu viewtopic.php?f=13&t=9348&hilit=tethering sa zaobera aj vytvorenim AP a pripojenim iP cez WiFi na PC(myslim ze toto vytvorenie AP je lepsim sposobom ako cez nejaky software) a este musis dat na 4 obrazku kartu "Upresnit" a tam zaskrtnut zdielanie internetu
 

harken | stř led 07, 2009 10:38 am

Re: Jak vytvořit AP?

alebo ich premostis
 

blackmanT | stř led 07, 2009 12:58 pm

Re: Jak vytvořit AP?

Jestliže používáš ještě jinou wifi na stejné IP adrese, tak ověř ještě toto, měl jsem podobný problém - mám doma dvě vlastní wifi sítě

Podivej se v iphone na nastaveni wifi Pokud tam mas vic adres DNS tak smaz tu prvni zleva Pak mozna iphone vypnout a zapnout Pokud je to tvoje wifi, tak si to oprav v nastaveni routeru Nechej tam jen 1 DNS nebo prehod poradi Notebook umi vic adres - iphone ne
iPhone 4s 32GB FW 5.1
Host
Host
 
Příspěvky: 139
Registrován:
pon zář 15, 2008 1:42 pm
Bydliště: Strakonicko

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron