Pripojeni pres E (EDGE) omyl ?

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

zuzu_kuc | pát črc 03, 2009 12:43 pm

Pripojeni pres E (EDGE) omyl ?

Chlapaci, muze me to nekdo vysvetlit, o uperatora nemam aktivovane datove sluzby, nikdy jsem si tam internet neaktivoval, a ted ..v miste kde neni wifi ..u loga operatora me sviti E, napisus seznam.cz a jsem pripojeny..jak se tohle muze stat ???
 

Uživatelský avatar toncek | pát črc 03, 2009 12:53 pm

Re: Pripojeni pres E (EDGE) omyl ?

To, že svítí E neznamená, že jsi připojený. To pouze znamená, že jsi v oblasti, kde je EDGE dostupné.

Podívej se do nastavení :arrow: obecné :arrow: síť :arrow: mobilní datová síť :arrow: a do pole APN. Co tam máš napsané.

Pokud tam něco máš, tak to smaž a nemůžeš se připojit.
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

Uživatelský avatar iTukan | pát črc 03, 2009 1:10 pm

Re: Pripojeni pres E (EDGE) omyl ?

To ze jsi nic neaktivoval neznamena,ze to nemas aktivni, to by sis to musel naopak nechat zrusit. Operatori nechavaji data defaultne aktivni a pak rejzuji prachy...
Viz. VF, ktery mel po pul roce internetu zdarma rozeslat sms o prechodu na placene data a neudelal to...

Over si na infolince operatora, zda mas data neaktivni.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  AW4 
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3019
Registrován:
sob úno 07, 2009 5:54 pm
Bydliště: Židlochovice

zuzu_kuc | pát črc 03, 2009 3:30 pm

Re: Pripojeni pres E (EDGE) omyl ?

Ano Ano ...volal jsem na operatora ..vazne to ty sičáci mají aktivované, i když to člověk ubec nechce, nastavila mě to aby mě to odkazalo na nejakou defaultni domovskou neplacenou stranku, ale zaroven nezablokovala EDGE aby me fungovaly MMS. i kdyz to se snazim takdy na foru najit, jak rozchodit MMS na FW 3 2G JB
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé