Mě se stava ted uplne pokažde když chci jit na net a odemknu IP, hned když dam prvni stranku tak nic jen cannot open page, ale když dam dalsí stranku tak už to jede, ale je to otravne

Když chci na mail tak musim prvni takle pres safari 2x nekam a pak až mail nebo rss

Je to od update FW 3.1.
