Iphone 3g nenachazi wifi signal

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

pecca7369 | čtv pro 09, 2010 6:51 am

Iphone 3g nenachazi wifi signal

Mam JB 3.1.2 a do ted vsechno mi fungovalo a po update nejakych veci ze cydie mi wifi sla asi hodinu a pak zacala vypadavat a ted nemuzu uz najit signal.
 

Uživatelský avatar House_MD | čtv pro 09, 2010 8:20 am

Re: Iphone 3g nenachazi wifi signal

Tak zkus postupně odinstalovat ty věci. Až to přestane dělat, tak je to vyřešeno, snad :-)
Nejhorší je, když je chudoba způsobena neschopností a leností.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2797
Registrován:
úte čer 09, 2009 12:41 pm
Bydliště: Blansko

pecca7369 | sob pro 11, 2010 12:24 am

Re: Iphone 3g nenachazi wifi signal

No prave nevim co se mi tam nainstalovalo.Dal jsem upgrade nejakejch veci co tam uz mam.Pred tim to makalo v pohode.Ted se mi deje ze obcas to najde signal.No nevim co s tim..Ted jsem se pripojil chvili to slo pak vypadnul signal a pak kdyz to naslo a chtel jsem se pripojit tak to napsalo "unabled to join ...a nazev site"

EDIT:


Mohlo se stat ze kdyz se mi instalovali updaty ze cydie jsme stratil signal a nedoinstalovalo se to vsechno?? protoze behem ty instalace zmizel signal a jeste tam je neco co se ma naistalovat.Zkusim se pripojit z jineho routeru a kdyz nic pomuze preistalovat firmware?? mam custom 3.1.2 (blackrain) iphone jsem musel odblokovat protoze je z USA.
Proste do ty istalace veci ze cydie vsechno fungovalo normalne.Ted obcas to najde signal na chvili a pak to vypadne

Prosim poradte

Doublepost sloučen, příště upravuj příspěvek, nepiš dva příspěvky pod sebou. MG
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé