(ne)aktivní "Internet v mobilu"

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Guenther | čtv říj 16, 2008 5:30 pm

(ne)aktivní "Internet v mobilu"

Ahojte, mám menší problém, vzhledem k tomu, že operátoři O2 nevypadají, že by problematice iPhonu zrovna dvakrát rozumněli (neříkám, že já jo :P), ptám se zde: Mám iPhone 3G 8GB. Včera dopoledne jsem si (aspoň podle SMS, ale i podle operátora) úspěšně aktivoval tarif "Internet v mobilu", ovšem... vlevo nahoře na displeji žádná ikonka 3G (sem Pražák) / Edge nebo něčeho takovýho, jen O2 -CZ. No, prostě a jednoduše - internet vůbec nefachčí, jako bych si nic neaktivoval. :-)) V Nastavení -> General -> Network -> Cellular Data Network mám u APN napsáno "internet", víc nic, což by také snad mělo být v pořádku. Pro sicher jsem proved restore, problém ale stále přetrvává (FW 2.1). Nevíte někdo, co s tím? Myslíte, že by mohla být v přístroji nějaká závada? Děkuji předem za odpověď. :o)
Host
Host
 
Příspěvky: 11
Registrován:
ned zář 21, 2008 10:20 am

peter.eu | úte říj 21, 2008 6:09 pm

Re: (ne)aktivní "Internet v mobilu"

Myslim ze problem maj u O2,me se to rozebehlo asi az po peti telefonatech na O2 linku...chce to je trochu urgovat
 

Guenther | pon říj 27, 2008 10:53 am

Re: (ne)aktivní "Internet v mobilu"

Super, díky. :o) Tak jsem jim na infolince udělal menší peklo a...světe div se, už to funguje. :D Tu službu teda aktivně využívám od čtvrtka, za tu dobu jsem překročil týdenní 37 MB FUP asi o 150 MB a rychlost furt super. :D Tady před O2 klobouk dolu (klepy klep). :)
Host
Host
 
Příspěvky: 11
Registrován:
ned zář 21, 2008 10:20 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron