Nefunkcni Wifi - nenalezne zadnou sit

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

creo75 | sob říj 18, 2008 3:54 pm

Nefunkcni Wifi - nenalezne zadnou sit

Dobry den vsem,
mam problem s wifi a potreboval bych vasi soudruzskou pomoc:

iphone2G, 16GB model A1203, dovoz US

nefunguje mi wifi v tom smyslu, ze tlacitka jsou aktivni (narozdil od ostatnich prispevovatelu), ale kdyz dam on, tak je sit sice vzhledavana, ale nenalezena a a tudiz nepripojena (ano sit je aktivni :)

iphone jsem restore na 2.0.2 (koupil jsem ho se zamrznutou obrazovkou po spusteni, kdy ukazoval pripojeni k itunes, ale odemykaci lista na dotek vubec nereagovala...)

pote jsem Pwnage v.2.5 BETA, kde jsem vygeneroval custom fw dle navodu, a udelal komplet odblok, vse probehlo ok bez chybovych hlasek. Pote jsem v itunes udelal restore na vygenerovany custom 2.0.2 a vse take probehlo hladce, na konci restore iphone sam aktualizoval devteam obrazovkou bl a nl? ktera sama pote zmizela a aktualizace probehla take ok (myslim ze aktivni byl 4.6...). Pote iphone normalne nabehl a fungoval az do doby nez jsem chtel zapnout wifi...jo a gprs mi ukazuje jako kosticku s teckou uprostred

Jinak vse ok, v general/about:
version 2.0.2 (5C1)
model MB384LL
wifi adress 00:1F:F3:9C:2F:5C
Modem Firmware 04.05.04_G

Dekuji kazdemu za kazdou radu, predevsim pak samozrejme za funkcni :roll:

Příště zvol správnou sekci pro svůj příspěvek. Přesunuto. Beavers.
 

pithon1 | sob říj 18, 2008 8:32 pm

Re: Nefunkcni Wifi - nenalezne zadnou sit

Asi tě zklamu,ale měl jsem stejný problém.Wifi pořád hledalo síť a žádnou nenašlo.Skoušel jsem vše možné i nemožné.Pořád se mi nechtělo věřit že chyba je hardwarová.Nakonec kamarád koupil iphona co měl rozbytý display a já skusmo přemontoval z něho komunikační board.No a wifi šlape.Tak si ten board koupím na ebay.Stojí i s poštovným 130 dolarů.Předtím bych ale ještě skusil nějaký servis ať to zbytečně nekupuješ.
Host
Host
 
Příspěvky: 8
Registrován:
pon zář 29, 2008 1:00 pm

creo75 | ned říj 19, 2008 12:10 pm

Re: Nefunkcni Wifi - nenalezne zadnou sit

diky za tip, take jsem se s tim zacal pomalu smirovat...shodou okolnosti mam funkcni iphone s rozbitou obrazovkou tak bych to resil tim...

diky
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé