Nastavena pevná volba

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Bubeeen | úte říj 21, 2008 10:01 pm

Nastavena pevná volba

Zdravim, lidi. Včera mi nastal zničehonic takovej "drobnej" problémek s mim iPhonem 3G. IPhone sem zapnul, ale od tý doby se nemůže přihlásit do sítě. Při zapnutí po mě normálně chce pin ale při přihlašování zahlásí "Nastavena pevná volba" (Fixed Number Dialing Active). Potom už jenom žádnej signál. Zkoušel sem i jiný simkarty samo, ale to samí. Nevim jestli je to firmwarem, restoroval sem z posledního backupu, bez úspěchu. K origo firmware se teď nedostanu. Zkoušel sem i resetovat nastavení a tak. Furt nic. Jinak mám FW 2.1, ale doufám že to je jim, a ne HW. Předem moc dík za pomoc, hola
 

Paly | úte říj 21, 2008 10:16 pm

Re: Nastavena pevná volba

Urobil si chybu, ze si dal Backup :)

Nahod tam este raz ten fw, ktory si tam dal po JB, ale nedavaj Backup daj ako novy iPhone
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3976
Registrován:
pon říj 29, 2007 8:08 pm
Bydliště: Neďaleko od Košíc (SVK)

Bubeeen | úte říj 21, 2008 10:20 pm

Re: Nastavena pevná volba

Noo já právě formátoval PC, takže tu ten FW nemám :)...A tady na intru mám fakt slow net, takže stahovat nemůžu. Až o víkendu... Achjo takže zase restore jo, snad to pomůže... Moc dík, dyžtak se zase ozvu :wink:
 

Paly | úte říj 21, 2008 10:26 pm

Re: Nastavena pevná volba

Skus pred tym este pred tym urobi Reset All Settings, najdes to v Settings - General
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3976
Registrován:
pon říj 29, 2007 8:08 pm
Bydliště: Neďaleko od Košíc (SVK)

Bubeeen | úte říj 21, 2008 10:38 pm

Re: Nastavena pevná volba

To sem právě zkoušel resetovat. Ale štve mě že to začalo zničeho nic, bez žádnýho nastavení... No skusim o víkendu doma s novim FW, zatim moc díky
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé