Dva iPhony 2G - každý s jinou citlivostí Wifi

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar Slimák | čtv říj 23, 2008 6:48 am

Dva iPhony 2G - každý s jinou citlivostí Wifi

Ahoj, mám doma dva iPhony 2G. Oba mají jailbreak a v2.1. Co mě ale vadí, že jeden má horší citlivost Wifi signálu, např. v obýváku chytím Wifi, kterou mám na patře a s druhým iPhonem musím jít nahoru, abych se připojil, případně se mi připojí i dole, ale s jednou čárkou a pouze na chvíli.

Dá se s tím něco udělat po HW stránce? Nemyslím, že by to byla softwarová záležitost. U iPhonu, který má slabší signál jsem měnil černý spodní kryt. Je vidět, že anténa wifi části (ten slabý drátek) je připojený správně.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 746
Registrován:
stř črc 02, 2008 1:28 pm
Bydliště: Praha východ

Guenther | úte říj 28, 2008 3:47 pm

Re: Dva iPhony 2G - každý s jinou citlivostí Wifi

Ahoj, můj starý iPod Touch taky chytal Wi-Fi líp. Nainstaloval jsem si ale do iPhonu aplikaci WiFinder (0.99$ z AppStoru), která ti najde všechny dostupný Wi-fi sítě a zobrazí sílu jejich signálu s možností připojení se u těch "silnějších". :wink: Tím byl pro mne problém vyřešen.
Host
Host
 
Příspěvky: 11
Registrován:
ned zář 21, 2008 10:20 am

Uživatelský avatar ygy | úte říj 28, 2008 3:52 pm

Re: Dva iPhony 2G - každý s jinou citlivostí Wifi

ale problem je v tom ze ten "silnnejsi signal " sa pripojis aj bez toho aby si tam mal tu apli :roll:
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1802
Registrován:
stř srp 06, 2008 12:04 am
Bydliště: Žilina

Guenther | úte říj 28, 2008 5:17 pm

Re: Dva iPhony 2G - každý s jinou citlivostí Wifi

Ne tak úplně, WiFinder mi najde i sítě, který mi v nastavení iPhone nenajde. A ač to zní zvláštně, u mně to funguje tak, že když kliknu na síť, kam se chci přihlásit (mám úspěchy už u síti se 6 "%" signálem), tak ta se mi pak obvykle objeví v nastavení iPhonu s možností přihlásit se na ni.
Host
Host
 
Příspěvky: 11
Registrován:
ned zář 21, 2008 10:20 am

mika | ned lis 02, 2008 4:49 pm

Re: Dva iPhony 2G - každý s jinou citlivostí Wifi

ja mam zas ipod touch a iphone 3G, a teda musim povedat, ze touch je na tom s citlivostou wi-fi o celkom dost lepsie...
Host
Host
 
Příspěvky: 41
Registrován:
úte dub 15, 2008 5:33 pm

Leszek | úte pro 02, 2008 10:11 pm

Re: Dva iPhony 2G - každý s jinou citlivostí Wifi

Ja zase muzu rict naopak, ze muj iPhone 3G ma lepsi prijem, nez dnes uz prodany iPod Touch 1G... S iPhonem se chytam lip na druhe strane bytu, nez tomu bylo s iPodem. A skutecne, aplikace WiFinder je skvela! :)
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé