Problém s wi-fi

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

pampeluch | ned říj 26, 2008 1:06 pm

Problém s wi-fi

Na začátek bych jenom dodal že mám iphone teprvé tři dny a proto jsem v tehle branžy trošku nováček! (takže když nějaké rady tak pěkně od začátku)
Koupil jsem si Iphone od o2 s balíčkem M byli mi aktivovány všechny služby z balíčku a všechno šlape jak má(synchronizace,filmy,itunes,muzika,gprs) až na připojení přes wi-fi když jsem doma. Máme doma 2 PC jeden notebook a iphone. Na prvních třech zařízeních jede všechno v pohodě. Na iphonu když zapnu internet tak mi jde prohlížení stránek seznam google všechno rdy ale jak chci třeba na meebo.com nebo se přes fring připojit na skype tak mi to přes wifinu nejde a když ji odpojím tak to přes GPRS naběhne v pohodě. Můj verdikt z toho jak jsem pročítal forum je problém v nastavení IP adress nebo kolize mezi něma. Budu vděčný za každý nápad a nebo radu. Vše co se tady psalo na forum jsem zkoušel ale nevyšlo to.
 

Uživatelský avatar ygy | ned říj 26, 2008 3:15 pm

Re: Problém s wi-fi

tak to mas akesi posahane :? mne fring alebo meebo slapu cez wifi uplne v pohode
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1802
Registrován:
stř srp 06, 2008 12:04 am
Bydliště: Žilina

pampeluch | ned říj 26, 2008 7:04 pm

Re: Problém s wi-fi

To jsi mi moc nepomohl ale aspoň díky za post. Vím že to nejede tak má a proto to sem dávám.
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron