inernet - dobre, nebo spatne?

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Michaela | čtv lis 20, 2008 12:19 pm

inernet - dobre, nebo spatne?

Potrebuji poradit, nikde jsem tu nenasla vysvetleni, tak se prosim nezlobte. Poridila jsem si balicek od T-mobile. Jedinej zpusob jak se net dal rozchodit bylo, ze zapnu data roming a pak to jede. Jen nevim jestli to jde z toho balicku, nebo jestli je to nejakej net za kterej platim. Mozna je to hloupa otazka, ale fakt tomu nerozumim. Dekuji predem za radu.
 

Semtex | čtv lis 20, 2008 1:10 pm

Re: inernet - dobre, nebo spatne?

Nebojte slečno, on se jistě najde nějaký gentleman co má T-bobail a ochotně poradí. Já osobně mám O2 a tam problém nebyl, ani u SE. Já mám roaming data vypnutý a funguje bez problémů. Škoda, že nemáte uvedený místo bydliště, bylo by pak snadné tipnout, pokud bydlite někde u hranic, že ten internet je cizího operátora. A ten od Tča nejede.
iPhone 4S 16GB fw 6.1.3, O2 tarif Bronz + neomezeny data za 150,-
http://ocarina.smule.com/my/ocarina/user/semtex/
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 237
Registrován:
stř lis 05, 2008 6:00 am
Bydliště: Starovice

ls8 | čtv lis 20, 2008 1:16 pm

Re: inernet - dobre, nebo spatne?

Doporucuji zajit do TMo prodejny a resit to primo s nimi.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar Elesh | úte lis 25, 2008 9:35 pm

Re: inernet - dobre, nebo spatne?

jaký balíček jste si pořídila ? jestli jeden ze surf+ surf&mail+ a nebo internet + tak tam je připojení za internet neomezené s měsíčním paušálem
(je tma jen rozdílné omezení datového přenosu - když ho přesáhnete sníží se vám download/upload na 16/16 kbs)
to znamená že ať se připojujete jak chcete pořád platíte jen ten daný balíček (Surf+ 99,- surf&mail+ 199,- a internet+ je za víc ale přesně nevim z hlavy za kolik - ceny bez dph) za měsíc

za roaming se platí (roaming se zapne pokud sjte připojená jinde než v ČR
v tomhle případě neetušim jak a kolik připočítavají za roaming

jestli jste připojená na internet bez nějakého měsíčního balíčku zavolejte si na infolinku 4603 a poptejte se operátora na co budete ptořebovat tam Vám zodpoví vše co chcete vědět :)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 211
Registrován:
stř říj 15, 2008 8:15 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé