Zablokovanie internetu

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Kronos | úte pro 02, 2008 9:39 pm

Zablokovanie internetu

Uz to tu asi bolo rozvadzane ale ja som nenasiel nic konkretne co by mi pomohlo. Potreboval by som uplne vypnut internet (GPRS, EDGE) aby sa mi nestahovali data zo severu a pri nahodnom otvoreni safari by nenacitavalo stranku proste ziaden pristup do internetu okrem WIfi. Da sa to nejako urobit? Nemam JB a FW mam momentane 2.2. Za rady vopred dakujem.
 

Uživatelský avatar Almi | úte pro 02, 2008 9:55 pm

Re: Zablokovanie internetu

ak sa vies dostat do nastavenia APN, napis tam nejaky nezmysel a hotovo.
cesta k APN: settings/general/network/cellular data network/APN
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1052
Registrován:
pon pro 10, 2007 7:12 pm
Bydliště: Košice, Slovensko

Kronos | úte pro 02, 2008 10:05 pm

Re: Zablokovanie internetu

No prave to je ten problem ziadne APN tam nemam iba VPN
 

Uživatelský avatar Martyn | úte pro 02, 2008 11:04 pm

Re: Zablokovanie internetu

fakt ne?..opravdu ses kouk na cestu co psal Almi?..já to tam měl, pak sem to chtěl zrušit a na radu ostatních sem to vymazal a funguje..
MacBook Pro (2008)
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 986
Registrován:
pon lis 24, 2008 2:21 pm

Kronos | úte pro 02, 2008 11:13 pm

Re: Zablokovanie internetu

Nie v priecinku network uz namam priecinok cellular data network
 

teflon | ned čer 07, 2009 12:34 pm

Re: Zablokovanie internetu

nazdar ja mam podobny problem... tiez mam menu len po network a tam mam len enable 3G, data roaming, VPN, Wi-Fi,... nic ine a potreboval by som vypnut net... nemam JB a ani by som ho nechcel robit... da sa to nejak vypnut aj tak? diki
 

Rado 56 | úte čer 16, 2009 2:34 pm

Re: Zablokovanie internetu

zdravim aj mna by to zaujimalo mam fw2.2.1 a to cellular data network tam nie je len enable 3G VPN WIFI a data roaming tam mam a chcel by som to bloknut pretoze dost aplikacii sa prihlasuje na internet zbytocne data a kredit
 

masino | úte čer 16, 2009 3:42 pm

Re: Zablokovanie internetu

mal som podobny problem... lebo som mal novy pausal a prisla mi sms ze mi aktivovali mobilny internet ( cca 4 eura / Mb ) ... nevsimol som si to a nechtia som spustil net...
hned som volal operatorovi a nechal som zrusit internet...priebehu pol minutky ako som s nim dovolal prisla SMS o zruseni.. takze we happy
 

Rado 56 | úte čer 16, 2009 3:59 pm

Re: Zablokovanie internetu

no ale ja nemam pausal ani ziadny program aktivny ja platim osobitne za kazdy KB aj ked hocijaka hra sa prihlasi to mi vadi ked pojdem na icq tak je jasne ze mi stiahne ale ked len nejaka reklama sa stiahne tak to je skoda kreditu zbytocna strata skor by som bral nejaky program ktory to zablokuje a ked potrebujem internet tak si zapnem

EDIT: nieco ako programik NODATA pre samsung omnia ak by to niekto poznal
 

masino | úte čer 16, 2009 4:26 pm

Re: Zablokovanie internetu

podla mna by malo ist bloknut vsetky connections aj ked ms kredit... ved zavolaj operatorovi... je to zadara :)
 

Rado 56 | úte čer 16, 2009 4:33 pm

Re: Zablokovanie internetu

a ak sa budem chciet prihlasit na icq napr. tak zas zavolam ze som si to rozmyslel ? :D dufam ze taky program existuje lebo dost by sa zisiel nieco co by blokvoalo net ked nepotrebujem pripojenie a ked to treba tak zapnem
 

Straif | čtv čer 18, 2009 5:24 pm

Re: Zablokovanie internetu

na FW 3 to nemůžu najít nevíte někdo ??
 

Rado 56 | čtv čer 18, 2009 9:19 pm

Re: Zablokovanie internetu

tak ja som si to vyriesil akurat tak zatial, ze zavolal som na 12350 na SK t-mobile cez ten automat som sa dostal ze sluzba pristup na internet a dal som deaktivovat zaberie to minutku dve zatial asi jediny sposob. Dost som to hladal no nic som nenasiel, teraz mi uz nic samo nestahuje a ak bude treba zas zavolam je to trochu neprakticke ale casom mozno bude nejaky jenoduchy program co to zakaze a povoli behom par sekund
 

blazo | čtv čer 18, 2009 10:11 pm

Re: Zablokovanie internetu

Rado 56 píše:...casom mozno bude nejaky jenoduchy program co to zakaze a povoli behom par sekund


v iphone otevři http://www.unlockit.co.nz. Nainstaluj Fake APN a přes Edge se nepřipneš. V případě že chceš edge připojení, stačí jednoduše smazat profil Fake (nastaveni, obecne a uplne dole je ten profil...)

čago
 

ceillings | pát čer 19, 2009 1:22 pm

Re: Zablokovanie internetu

a ten unlockit.co.nz jde naistalovat na telefon bez JB. nějak otisk obrazovky, jak to vypada by nebyl?
Host
Host
 
Příspěvky: 9
Registrován:
úte zář 16, 2008 2:47 pm
Bydliště: Brno

nevy | pát čer 19, 2009 8:05 pm

Re: Zablokovanie internetu

ano ide aj na telefone bez JB tu mas navod

http://www.youtube.com/watch?v=7r5XpT1H548
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé