No service - nelze se připojit k síti

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Fillu | ned pro 14, 2008 9:54 pm

No service - nelze se připojit k síti

Zdravím, mám jailbrakenutý přístroj IP 3G 16GB, fw 2.1. Přístroj není kupovaný od operátora, používám yessim. Nějakou dobu(cca 14dní) jelo vše v pořádku a volal jsem a psal bez problému. Pak jsem ztratil signál - hláška no service a několik dní se mi nešlo připojit. Pohrál jsem si se s propojením simky a tubrosimky a vše bylo nějakou dobu zas ok. Pak vypadl signál znovu a od té doby se mi nejde připojit. Operátory vidím a simku přístroj rozpozná. 3G apod mám vypnuté a když se zkouším připojit tak to plive hlášku:
NetWork lost - Your selected cellular network is no available. You can choose a different network in Settings.

Zkoušel jsem restore a JB znovu a hrát si s umístěním simky, ale bez výsledku. Jediné co mě napadlo, že jsem při vyndávání a vkládání sim něco HW porouchal. Napadá někoho další možnost?

Forum jsem procházel a nikde nic nenašel, snad jsem nic nepřehlédl, pokud ano tak se omlouvám.
 

Uživatelský avatar Gekko gecko | stř pro 17, 2008 10:23 pm

Re: No service - nelze se připojit k síti

Jelikoz mas dovozovy iPhone 3G tedy urceny pro jineh operatory nez u nas=HW blokovany,vidim problem v YES-Sim adapteru.Jestlize jsi delal rerstore a je to stejne bude to tim...jeste zkus udelat restore a nedelej JB,jesti se to po case projevi znovu mas jistotu.Doporucuji pockat na SW Unlock na kterem DEV Team pilne pracuje a snad bude do 31.12.08 a hlavne neupgraduj na novy FW2.2 jinak si prepises BB a buh vi jestli by jsi potom iP vubec rozchodil.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2221
Registrován:
pon zář 22, 2008 3:20 pm
Bydliště: Praha

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé