Prosim o radu,YouTube a pripojeni

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

golfik69 | pon pro 15, 2008 10:34 pm

Prosim o radu,YouTube a pripojeni

Ahoj kluci.Mam problem se spustenim YouTube,kdyz se pripojim pres Wifi tak ho spustim normalne ale pokud vypnu Wifi pripojeni tak to nespustim,hodi mi to hlasku YouTube videos require a cellular data or Wi-Fi connection.Muzete mi prosim nekdo poradit.Dekuju
 

pacholek | pon pro 15, 2008 10:38 pm

Re: Prosim o radu,YouTube a pripojeni

youtube jde sledovat pouze pres wifi nebo pres 3G tusim...pres GPRS a EDGe bohuzel
 

golfik69 | pon pro 15, 2008 10:45 pm

Re: Prosim o radu,YouTube a pripojeni

pacholek píše:youtube jde sledovat pouze pres wifi nebo pres 3G tusim...pres GPRS a EDGe bohuzel

Moc ti Dekuju za odpoved,tak to nemam moc velkou radost((
 

mike0007CZ | pon pro 15, 2008 10:51 pm

Re: Prosim o radu,YouTube a pripojeni

Youtube samozřejmě funguje i přes Edge, takže ho máš asi špatně nastavený.

OT: to Pacholek MBA si nekupuj - kup si MB ALU 2.4, za stejný peníze můžeš mít nadupanější stroj s mechanikou a větší kapacitou HD, kterej vypadá stejně úžasně a je jen o trochu těžší. Displej včetně krytu je totožný. Měl jsem stejný dilema jako ty, prodejce mě převědčil a měl pravdu.
iPhone 4S 16GB WiFi, iPad Mini 32GB WiFi, iOS 7.0.4
MacBook ALU 2.4/4/320, OS X 10.9
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 552
Registrován:
pon pro 03, 2007 6:05 pm
Bydliště: Brno

golfik69 | pon pro 15, 2008 10:54 pm

Re: Prosim o radu,YouTube a pripojeni

mike0007CZ píše:Youtube samozřejmě funguje i přes Edge, takže ho máš asi špatně nastavený.

OT: to Pacholek MBA si nekupuj - kup si MB ALU 2.4, za stejný peníze můžeš mít nadupanější stroj s mechanikou a větší kapacitou HD, kterej vypadá stejně úžasně a je jen o trochu těžší. Displej včetně krytu je totožný. Měl jsem stejný dilema jako ty, prodejce mě převědčil a měl pravdu.

Ahoj.A mohl bys mi poradit jak to mam prosim nastavit?Dekuju
 

mike0007CZ | pon pro 15, 2008 11:05 pm

Re: Prosim o radu,YouTube a pripojeni

Ono je těžké něco ti poradit. Za prvé, dej si do podpisu něco podobného co mám já, aby ten kdo ti má radit, věděl co máš za iPhone, FW, operátora.... Pak si přečti pravidla tohoto fóra (necituj příspěvky, které jsou hned nad tvojí odpovědí). Pak zkus hledat nastavení Edge.
iPhone 4S 16GB WiFi, iPad Mini 32GB WiFi, iOS 7.0.4
MacBook ALU 2.4/4/320, OS X 10.9
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 552
Registrován:
pon pro 03, 2007 6:05 pm
Bydliště: Brno

golfik69 | pon pro 15, 2008 11:07 pm

Re: Prosim o radu,YouTube a pripojeni

Necituj prispevky na ktore odpovedas! Uprav si aj ostatne lebo budu zmazane. Precitaj si FAQ a pravidla fora. Paly

Ok diky za radu.Ahoj
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé