Software a funkcionality na pripojeni pc k IPhone JB 2.2 3G.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Goyer | pon led 05, 2009 3:58 pm

Software a funkcionality na pripojeni pc k IPhone JB 2.2 3G.

Ahoj,
predne chci podekovat za toto forum, mel jsem dost otazek a vzdy jsem se dobral diky ochote druhych k spokojenemu vysledku.

Prosim, strucny a jasny dotaz,
jaky soft pouzivate na pripojeni na Iphone & PC.

Vyzkousel sel iModem, velmi jednoduchy soft, ktery nutne vyzaduje JB (mam verzi 2.2). Po nainstalovani se velmi jednoduse navaze spojeni s PC, ALE bohuzel to velike ALE. Funguje to bohuzel tak a i technicky si myslim, ze nevim jak by to slo vyresit jinak, ale i tak se ptam po proxy portu, ktery se vytvori v browseru a to 127.0.0.1 a portu 8080, JENZE neni v pc jen browser, i kdyz se treba Skype chyti, tak vzdalena plocha uz logicky ne, FTP ne, proste nic, protoze notebook vlastne o pripojeni ani nevi, protoze je vse nastaveni v browseru. To ze je jeden Skype jsem se az dost divil.

Proto prosim, jaky soft mate, zkusenosti, cokoliv, kde bych eliminoval tento maly problem, ktery mi vadi na iPhone, jinak vsim definitivne valcuje vsechny telefony.

Dekuji MOC!
Host
Host
 
Příspěvky: 85
Registrován:
ned pro 28, 2008 1:13 am
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar Apache23 | pon led 05, 2009 4:18 pm

Re: Software a funkcionality na pripojeni pc k IPhone JB 2.2 3G.

Moc tomu nerozumiem ako to presne myslis. Ale skusal som kadejake RDP a VNC ale nic sa mi riadne nepodarilo rozchodit. Nakoniec Aplikacia LOGMEIN na PC a LogMeIn Ignition na iPhone. Cez app plnohodnotne ovladas svoje PC. A ked chces stream hudby,filmov a ineho tak je tu Orb Live! :wink:
iPhone 4 32GB JB by GP
iPhone 3GS 32GB JB / druhý bol úžasný
iPhone 2G 16GB US JB / na prvý sa nezabúda :)
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1181
Registrován:
ned dub 27, 2008 1:58 am
Bydliště: BBzoo

Goyer | stř led 07, 2009 9:26 am

Re: Software a funkcionality na pripojeni pc k IPhone JB 2.2 3G.

Cau, asi jsem to napsal moc slozite.

Uvedu priklad o co mi jde. Kdyz mam BT a pripojim se kdejakym jinym telefonem k pc, u hodin ve Windows se ti nacte dalsi "CELKOVE" pripojeni, kdyz mas nastaveno dole vedle hodin ty dva monitorky, tak to vyskovi a napise jakou mas rychlost a ze jsi pripojen. Pak je pc "kompletne" pripojeny, takze muzes delat cokoliv u me jde treba od RDP, ICQ, IRC, atd... pokud to udelam stylem iModem ci jine treba http://www.iphonemodem.com tak se sice jakoby pc spoji, ale jen na urcitych portech, ktere jeste clovek musi manualne nastavit viz treba toto (http://www.iphonemodem.com/operaGuide.pdf) treba, pak sice ANO internet funguje treba v Opere, ale jen v OPERE, nikoliv nikde jinde a jine programy ktere potrebuju k internetu pochopitelne nebezi, protoze nemaji treba moznost nastavit proxy.



O toto mi jde.

Diky moc!
Host
Host
 
Příspěvky: 85
Registrován:
ned pro 28, 2008 1:13 am
Bydliště: Praha

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé