Domaci sit

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar simir77 | stř led 14, 2009 11:27 am

Domaci sit

zdravim,mam problem s propojenim IP a kompu(xp).koupil jsem si wifi do usb a chci si udelat domaci sit abych si mohl posilat dokumenty do iphonu,nejde mi o internet jen a hlavne o posilani souboru z a do IP.jsem laik a nevim jak to mam udelat,wifi jsem ke kompu instalolal z cd ale porad tu sit nemohu z provoznit.internet mam v pocitaci take,ale ne pres wifi usb,prosim poradte jak na domaci sit aby se mi iphone a pocitac pripojili diky moooc
MiniBook Lenovo 1.60 GHz Windows 7
Ipad 16 GB WiFi

Macbook Air
Game center:simir77
Twitter: Simir7777
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 204
Registrován:
pát zář 12, 2008 6:24 pm
Bydliště: Cheb

domca456 | stř led 14, 2009 4:46 pm

Re: Domaci sit

cetl sis manual od iphona ?
 

Uživatelský avatar simir77 | stř led 14, 2009 5:45 pm

Re: Domaci sit

Jsme si asi nerozumeli,pouzivam itunes tak vim jak se nahravaji data a pod.jedna se mi o to ze jsem pripojen pres wifi k IP ale zadny data nemohu nahravat.program air sharing i memory stick mam legal koupeny,problem je ze mi je na prd kdyz se nemuzu pripojit jestli jsem dobre cetl tak je to proto,ze nemam router.slo mi prave o to,ze kdyz mam v usb portu wifi a IP se mi pripoji jestli je nejaka moznost dostat se na komp treba pres total commander a podobne.
MiniBook Lenovo 1.60 GHz Windows 7
Ipad 16 GB WiFi

Macbook Air
Game center:simir77
Twitter: Simir7777
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 204
Registrován:
pát zář 12, 2008 6:24 pm
Bydliště: Cheb

Uživatelský avatar rony | stř led 14, 2009 8:00 pm

Re: Domaci sit

1. itunes len cez kabel

2. ak sa ti na PC podari rozbehat aby to wifi v nom fungovalo ako wifi router, tak potom sa ti iphone dokaze nan pripojit - dolezite je vediet ako nastavit ip adresy, pretoze pochybujem, ze az do takej miery ti to PC bude suplovat bezny wifi router kupovany ako samostatnu krabicku - pri takomto rieseni (snazis sa prinutit wifi usb dongle v pc prinutit pracovat ako router) ti mozeme napisat kludne aj dvesto stran navodov a aj tak sa ti to nemusi podarit

3. kup si radsej wifi router a postav si domacu siet na profesionalnejsej urovni ako laborovat s Wifi dongle strcenom cez usb do PC
tj. privod internetu strcit do wifi routeru a ostatne zariadenia pripajajuce sa k internetu riesit cez ten router (ci uz ethernet kablom alebo cez jeho wifi) - v takomto pripade je riesenie oproti 2. extremne jednoduchsie.

usb wifi dongle do pc je skor urcene do funkcie klienta ako servera. ty vlastne chces akesi peer2peer prepojenie medzi pc a iphone - naozaj je to podla mna komplikovane - peniaze na ten dongle si mohol investovat do wifi routeru.

Cez wifi sa do iphone neda rozumne dostat, pokial nemas na nom jailbreak a prislusnu vybavu sw (OpenSSL, SSH atd. vsetko z Cydia). Potom sa da aj z toho bordel commanderu cez SCP dostat dovnutra.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar simir77 | čtv led 15, 2009 6:19 pm

Re: Domaci sit

Perfektni odpoved,to jsem potreboval.Moc ti dekuji uz tomu rozumim a jdu koupit potrebny veci.diky mnohokrat.
MiniBook Lenovo 1.60 GHz Windows 7
Ipad 16 GB WiFi

Macbook Air
Game center:simir77
Twitter: Simir7777
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 204
Registrován:
pát zář 12, 2008 6:24 pm
Bydliště: Cheb

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé