Internet u T-mobile

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

wrsi | úte srp 03, 2010 12:45 pm

Re: Internet u T-mobile

Spis by stalo za to zacit premyslet, proc jsme ochotny platit 5x vetsi sazby za internetovani ze sousednich zemi, kdyz technologicky to neni urcite tak narocne propojit. Treba v prazskem metru taky operatori sdileji vysilace, a tudiz si to nejak musi mezi sebou popropojovat, takze pochybuju, ze kdyz je clovek 50 metru v polsku, ze ten datovej prenos je o tolik technologicky narocnejsi. To je jen dalsi moloch a prezitek, kterej je potreba rozprasit. Nerikam, ze ta cena musi byt uplne stejna, protoze tam sou nejaky naklady na uzavirani smluv atd. ale rekl bych ze i dvojnasobek je moc.
 

Matěj. | úte srp 03, 2010 4:55 pm

Re: Internet u T-mobile

Třeba dneska jsem jen tak projížděl t-mobile a vodafone stránky a náhodou jsem u vodafone našel internet v zahraničí za 80Kč 5MB dat. U jiných operátorů jsem snad nikdy na nic takového nenarazil. Prostě teďka má nejlepší služby Vodafone, i když to nerad řikám :D , protože mám t-mobile :)
 

Topinas | úte srp 03, 2010 6:23 pm

Re: Internet u T-mobile

Kdybych mel u tmobile internet+ muzu si nejak po vycerpani tech 2gb ten limit zase zvysit? Mimo normalni na konci toho platebniho mesice. Samozrejme za priplatek.
 

Uživatelský avatar atyp | úte srp 03, 2010 6:40 pm

Re: Internet u T-mobile

Mam taky internet v iPhone u T-mobile, mam balicek za 399,- Kc mesicne - neomezeny ( puvodni cena 799,-Kc ) a jsem absolutne spokojeny! Muzu serfovat jak se mi zachce, sdileni na notebook bez problemu kdekoliv v republice - bez omezeni a jde i volat ze Skype v iPhone na Skype v PC i kdyz jsem jen na Edge - ani nemusim byt na 3G nebo Wifi. Ja jsem spokojenej. Pro pripad placeni dat v zahranici ma T-mobil sluzbu, ze se Vam nepripoji na net jakmile prejedete hranice, nemusite si to hlidat, protoze jakmile se nekde jen pripojite - pokud mate zapnuty Push jako ja kazdych 15 minut, hned zaplatite tusim 30-40,- Kc a pak uz za stazene data. Takze jsem si to nechal vypnout a mam pokoj. Jsem plne spokojenej. atyp
iPhone2G 8Gb-USA (2-5 2008)
iPhone2G 16Gb-USA (5-8 2008)
iPhone3G 16Gb White-USA (8 2008-7 2009)
iPhone3GS 32Gb Black T-Mobile (8 2009-9 2010)
iPhone4 32Gb-Black
iPhone4S 32Gb-White
iPhone5 32Gb
iPhone5S 32Gb
iPhone6 64GB
iPhone6 Plus
iPhone6S
iPhone7
iPhone 11Pro 256Gb
Apple Watch5 - 44mm Milano
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 613
Registrován:
úte úno 12, 2008 7:02 am
Bydliště: Kroměříž

wrsi | úte srp 03, 2010 7:40 pm

Re: Internet u T-mobile

Napis jak ten tarif ziskat. A jestli uz to nejde, tak nam prd pomuze, ze napises 3x v jednom prispevku, ze ses spokojenej :?
 

BaX | stř srp 04, 2010 9:45 am

Re: Internet u T-mobile

jde ziskat ,.. akorat reknes ze jsi ochotny se upsat na 2 roky (popr. 1 rok ).. a oni ti nabidnou lepši cenu
    iPhone 7+ 128GB
    iPad 2 WiFi 16GB iOS 7
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 812
Registrován:
ned pro 27, 2009 3:55 pm

wrsi | stř srp 04, 2010 9:49 am

Re: Internet u T-mobile

K T-Mobile uz se nikdy na nic neupisu. To jsem udelal jednou a po roce a pul mi zacali uctovat uplny nehoraznosti, pritom sem telefon nepouzival jinak nez driv. Zacala mi chodit faktura za internet na 800Kc misto 200Kc. Abych se dockal toho samyho? Ne, diky nechci. T-Mobilu uz neverim.
 

vidocq | stř srp 04, 2010 2:28 pm

Re: Internet u T-mobile

No, to bude asi tím, že t-mobile nasadil nějakou novou verzi SW které konroluje zda ty jejich light tarify používáš opravdu jen na prohlížení netu popř. POP3. Myslím, že se o tom už dost diskutovalo a t-mobile tohle hodně zprasil, osobně jdu radši po novém roce k vodafonu.
 

Uživatelský avatar caesar | ned srp 15, 2010 10:16 am

Re: Internet u T-mobile

Jen pro info. T-Mobile uz uvedl nove Internetove tarify. Zadny prevrat, jen dorovnani konkurence. I to je ovsem pro zakazniky T-Mobilu slava (coz uz samo o sobe o operatorovi cosi vypovida).
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 777
Registrován:
pon úno 11, 2008 5:37 pm

vidocq | pon srp 16, 2010 9:24 am

Re: Internet u T-mobile

Nojo tak nám t-mobile dodal alespoň trochu použitelné tarify(za krásné kartelové ceny). Nicméně nejdou aktivovat ani přes webové rozhraní ani přes infolinku. Paráda, t-mobile se opět vyznamenal :(
 

Superbobo75 | pon srp 16, 2010 9:34 am

Re: Internet u T-mobile

Ja jsem si je vcera aktivavoval pres infolinku. Primo s telefonistou.
 

vidocq | pon srp 16, 2010 9:44 am

Re: Internet u T-mobile

Hmm, tak mě asi nemají rádi. Když jsem se konečně spojil s operátorem, tak mi řekl, že tarify ještě nejsou v provozu :(
 

Filas1 | pon srp 16, 2010 9:50 am

Re: Internet u T-mobile

Tak tarify jsem našel, ale nikde nejsou ceny?
Host
Host
 
Příspěvky: 78
Registrován:
čtv pro 04, 2008 10:54 am
Bydliště: Praha - západ

vidocq | pon srp 16, 2010 9:55 am

Re: Internet u T-mobile

 

Lukhin | pon srp 16, 2010 10:41 am

Re: Internet u T-mobile

Já myslím, že ten balíček Standard je hodně dobrý cenově, už i při té ceně, kdyby si to člověk objednal na rok nebo dva. Ten klasik mi přijde zbytečný a dražší o pár korun (protože si u standardu můžu pak za menší peníz dokoupit, to co je v klasiku) a premium ideal na tethering :-)
 

wrsi | pon srp 16, 2010 10:51 am

Re: Internet u T-mobile

Preju hodne stesti s uvazanim se k T-Mobilu na rok nebo dva. Ja sam s tim mam velice spatne zkusenosti. Nejenze uvazek uz nikdy vice, ale T-Mobile uz nikdy vice :) viz http://www.200misto800.cz A navic za dva roky platit 500Kc za 1GB dat bude tarif jak z jine planety :mrgreen:
 

Jeronimo | pon srp 23, 2010 8:49 pm

Taky se hlásím

Mám podobné, ne-li stejné zkušenosti s účtováním neznámých dat navíc. Již od zakoupení mám aktivován Surf&Mail (cca 200,- Kč měsíčně). Týká se to posledních tří měsíčních vyúčtování a legenda pokračuje. Tento měsíc mám již údajně opět "prodatováno" x stovek navíc.

Na detailním vyúčtování jsou vidět částky, které se liší, ale neliší se doba, kdy k účtování dochází (jak už tu několikrát zaznělo). Samozřejmě následovalo pár telefonátů s operátorem. Mě také tvrdili, že se jedná o jakési aktualizace od jisté verze firmware.

Citovat je nebudu ale dostal jsem prozatím na první dva měsíce dobropisy 2 x 720,- Kč. Poslední vyúčtování jsem ještě neuhradil a nemám na to ani chuť. Nechám si co nejdříve aktivovat nový datový tarif za 139,- Kč, který mi dokonce nabídli na dva měsíce zdarma jako kompenzaci. Mají se mi ještě ozvat z reklamačního oddělení, protože jsem to zatím i tak odmítl jako neférové jednání (co je ušetřená jedna stovka oproti mým cca 2000,- Kč za 3 měsíce sakra??).

Ale to jsem nechtěl napsat. Mě na tom zaráží jedna věc, nad kterou se tu nikdo příliš nepozastavoval. Máme snad všichni na vteřinu přesně nastavené hodiny a v 00:00:00 se nám "aktualizují" iPhony? Nevěděl jsem, že mají v sobě atomové hodiny. Aha, nemají! Dokáže mi tedy někdo vysvětlit ty přesné časy?

Vypadá to, jakoby podněty pro tyto jakési aktualizace dával sám T-Mobile.

Sloučeno. :wink: Metalgirl
Naposledy upravil Jeronimo dne pon srp 23, 2010 9:12 pm, celkově upraveno 1

iPhone SE 64GB (iOS 10.3.2)
iPad 2 32GB (iOS 9.3.1 ...předtím iOS 7.1)
Watch Series 2 (OS 3.2.2)
iPhone 4 16GB (iOS 7.1.2)
iPhone 3G 8GB (iOS 4.2.1)
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 60
Registrován:
pát říj 31, 2008 2:42 am

Uživatelský avatar Maximus-CZ | stř srp 25, 2010 9:39 am

Re: Internet u T-mobile

No teda todle vlákno je jak ledová sprcha.. Jsem u T-Mobilu už pár let, mám předplacenou Twist kartu a u operátora deaktivovaný GPRS, EDGE a všechno, co by mi kdy mohlo strhnout nějaký prachy. Hodlám koupit iP4 tady v ČR, Chtěl jsem si k tomu koupit i internet do mobilu, +/- poprvé v životě, a protože jsem teď u T-mobilu, nechtěl jsem přecházet a koupit si to u T-mobilu..... Po přečtení tohodle vlákna mám jasno, že v den co koupim iP4 přecházím k O2 uvážu se k nim. To, abych se k T-Mobilu uvázal na 2 roky, a za rok a půl zjistil, že mi místo 100 korun, co mi účtovali do teď účtujou 800, a 6 měsíců se s nima přetahoval o každou korunu, děkuji nechci.

Sbohem T-Mobile, doufám, že se ti tenhle přístup vyplatil.
iPhone 3G 8GB 2.1 Quickpwned->2.2 Sn0w unlock->3.0 Ultrasn0w Unlock->3.1.2 Ra1n Unlock->prodán
iP 4 Konečně doma!!
iPad 2 16 GB WiFi White 7.0
Povolení Multitasking gest na iPadu bez JB a přes Windows
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 674
Registrován:
pát srp 01, 2008 7:29 pm
Bydliště: tím se myslí spawn?

Uživatelský avatar Barberry.pha | stř srp 25, 2010 9:50 am

Re: Internet u T-mobile

kdyby ses lepe informoval tak by si zjistil ze t-mobile nabize uz nove net tarify viz http://www.t-mobile.cz/web/cz/residenti ... t-v-mobilu
u novych tarifu uz je vyhoda ze uzivatel neni odkazany pres jaky porty se pripojuje a co se mu uctuje a co ma v pausalu jak to bohuzel bylo u starsich pausalu ale ma urcitou velikost dat kterou muze stahnout jak se mu zlibi :) takze alespon nejaky posun, jeste kvalitni 3G a budu spokojeny,
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

Filas1 | stř srp 25, 2010 11:43 am

Re: Taky se hlásím

Jeronimo píše:Mám podobné, ne-li stejné zkušenosti s účtováním neznámých dat navíc. Již od zakoupení mám aktivován Surf&Mail (cca 200,- Kč měsíčně). Týká se to posledních tří měsíčních vyúčtování a legenda pokračuje. Tento měsíc mám již údajně opět "prodatováno" x stovek navíc.

Na detailním vyúčtování jsou vidět částky, které se liší, ale neliší se doba, kdy k účtování dochází (jak už tu několikrát zaznělo). Samozřejmě následovalo pár telefonátů s operátorem. Mě také tvrdili, že se jedná o jakési aktualizace od jisté verze firmware.

Citovat je nebudu ale dostal jsem prozatím na první dva měsíce dobropisy 2 x 720,- Kč. Poslední vyúčtování jsem ještě neuhradil a nemám na to ani chuť. Nechám si co nejdříve aktivovat nový datový tarif za 139,- Kč, který mi dokonce nabídli na dva měsíce zdarma jako kompenzaci. Mají se mi ještě ozvat z reklamačního oddělení, protože jsem to zatím i tak odmítl jako neférové jednání (co je ušetřená jedna stovka oproti mým cca 2000,- Kč za 3 měsíce sakra??).

Ale to jsem nechtěl napsat. Mě na tom zaráží jedna věc, nad kterou se tu nikdo příliš nepozastavoval. Máme snad všichni na vteřinu přesně nastavené hodiny a v 00:00:00 se nám "aktualizují" iPhony? Nevěděl jsem, že mají v sobě atomové hodiny. Aha, nemají! Dokáže mi tedy někdo vysvětlit ty přesné časy?

Vypadá to, jakoby podněty pro tyto jakési aktualizace dával sám T-Mobile.

Sloučeno. :wink: Metalgirl


Těch 00:00:00 mi vysvětlili, že v tuhle hodinu se sčítají data za předchozí den, pokud jste připojeni nepřetržitě, něbo tak nějak...
Host
Host
 
Příspěvky: 78
Registrován:
čtv pro 04, 2008 10:54 am
Bydliště: Praha - západ

Uživatelský avatar Bulwa | sob srp 28, 2010 9:04 pm

Re: Internet u T-mobile

Mám iPhone 2 roky s tarifem Surf and Mail a jen jednou se mi stalo,že jsem měl na účtu navíc 75 kč za Wap :shock: ,takže -+ spokojenost.
Obrázek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 208
Registrován:
čtv pro 11, 2008 4:06 pm
Bydliště: SM

adamr | sob srp 28, 2010 10:56 pm

Re: Internet u T-mobile

mě okrádají už rok, bohužel jsem upsaný na 2 roky. Postupně od několika set měsíčně navíc platím teď až o 1500 navíc za data u surf&mail. Pro jistotu tuto částku začali schovávat mezi volné jednotky v rámci tarifu aby to nebylo vidět a tvářilo se vše, že vlastně platím za volání a ne data.
 

Uživatelský avatar Barberry.pha | ned srp 29, 2010 6:28 am

Internet u T-mobile

Tak proc si to nezmenite na ty nove tarify kde vam uz tady to nehrozi? Stahovani je omezenou pouze na fup, po vcerpani bud snizeni rychlosti nebo navyseni fup.
Uprimne ja bych si iphone bez plnohodnotneho net tarifu neporidil, kdyz jsem se bavil na prodejnach tak ani surf+ a mail mi nebyl doporucovat, je to na prohlizeni a stahovanu mailu, tak se pak nedivte ze vam chodi vysoke vyuctovani. Pritelkyne ho mela u compactuV a nikdy ji neprislo nic navic, pouzivala ho jak je u tarifu uvedeno, surfovani po netu a mailovani, surf+ a surf+mail byly zkratka tarify hlavne pro lowendove telefone a ne multimedialni jako jako je iphone kde vetsina apps se pripojuje na net. Jak jsem psal tmobile ma nove net tarify kde uz ty omezeni na porty nejsou a dulezite je pouze fup a je jedno co a jak stahuji, takze pritelkyne uz ho ma a ja ji sklidnym srdcem mohl dat iphone aniz bych trnul kolik bych musel doplacet.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

Lukhin | ned srp 29, 2010 7:33 am

Re: Internet u T-mobile

Už jste u těch nových tarifů platili fakturu? Jaká cena to byla a při jakém tarifu (kredit/paušál) to bylo? Dík :-)
 

Uživatelský avatar Barberry.pha | ned srp 29, 2010 8:28 am

Internet u T-mobile

Nastaveny ho mame teprve tyden jako ho tmobile vydal, uctovani u novych by uz konecne melo byt stejny jako bylo u tech starsich u internet+ takze omezeni na fup, tady je fup 100mb za 139kc
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

Uživatelský avatar Petrt | pon srp 30, 2010 5:10 pm

Re: Internet u T-mobile

Měl jsem 2 roky Surf&Mail v rámci balíčku s iP3G za cca 100Kč/měsíčně a pouze mi po roce začali účtovat jeho plnou cenu (cca 200Kč). Po reklamaci s tím, že zvýhodnění mělo být platné po dobu 2 letého úvazku mi peníze vrátili a zbytek roku jsem platil již správnou částku. Měsíční FUP 100MB jsem ale nikdy nepřekročil. Popisoval jsem to i zde na fóru.

Faktura za ty nové internetové zvýhodnění by přijít snad ani ještě neměla - první měsíc je zdarma a tak dlouho uvedeny tuším nejsou.
iPhone Xs Silver Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad 2018 TV 2015
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1573
Registrován:
ned srp 24, 2008 12:45 pm
Bydliště: Brno

kamjatko | sob zář 04, 2010 9:25 am

Re: Internet u T-mobile

Servus lidi!
Tak i je se pokusil reklamovat nesmysly ve vyúčtování za GPRS a podobne. Tarif mám surf plus email. Konci mi smlouva je jasné, pokud nezmění T-Mobile přístup k zákazníkům-odcházím. 9 měsíců tarif fungoval naprosto bez závad a účtování navic. Ted 2x po sobě částky těsně pod 600,- Kč. První a vlastne jediny dotaz na reklamacnim oddělení mi nezodpovedeli. Reklamant: "Jaka aplikace se mi takto aktualizuje a ja ji odstraním." Oddělení:" nevim ale aktualizuje se vám nějak telefon či aplikace." A tak porad dokola. Zbytečně. Musím uhradit. Závěr? Snad se vyváži od t-mobilu a odcházím!
iPhone 3G 4.2.1 CZ NonJB, 8Gb, T-Mobile CZ
NtB Win7(64bit), iTunes 10.6.3.
Host
Host
 
Příspěvky: 78
Registrován:
ned říj 05, 2008 2:38 pm

Uživatelský avatar Barberry.pha | sob zář 04, 2010 3:37 pm

Internet u T-mobile

A nezaclo to delat po prehrani na ios4 ?
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

kamjatko | úte zář 07, 2010 8:24 am

Re: Internet u T-mobile

barbery.pha: je to možné, ale abych pravdu pověděl, tak nevím datum, kdy jsem si OS4 přehrál. Zrušil jsem si datový tarif, tím se mi nezobrazuje "E" a snad to bude O.K.. Používám vesele domácí WiFi a free venku a snad budu spokojen ve chvíli, kdy přejdu k virtuálnímu operátorovi.
iPhone 3G 4.2.1 CZ NonJB, 8Gb, T-Mobile CZ
NtB Win7(64bit), iTunes 10.6.3.
Host
Host
 
Příspěvky: 78
Registrován:
ned říj 05, 2008 2:38 pm

Uživatelský avatar Barberry.pha | úte zář 07, 2010 8:29 am

Re: Internet u T-mobile

Ja pritelkyni daval svoje 3gs a byl jsem rad ze uz t-mobile mel nove net tarify, nastavil jsem ji internet standart za 139kc fup 100mb a snad ji to bude stacit, doma frcime pres wifi. Predtim mela surf.mail ale ten bych ji asi u iphonu radeji nenechaval :) tedka mam klidne spani ze vim ze neprijde nejaka nesmyslna faktura, max se ji zpomali rychlost takze dokoupim dalsich 100mb, ja mam pokoj a pritelkyne muze pouzivat iphone jak je ji libo :p
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

honzanun | stř zář 22, 2010 7:43 am

Re: Internet u T-mobile

Mám Internet Klasik od T-debilu s FUP 200 MB. Zúčtovací období mám do 19. v měsíci. Bohužel 20 i 21 mi internet šel sttále neuvěřitelně pomalu, tak jsem zavolal na operátora a tam mi bylo řečeno, že pro toto období mám již 200MB vyčerpáno a že když mám iPhone, tak tam je to standartní, iPhone se prý připojuje sám a neustále něco stahuje a 200MB za den není výjimkou a že mi doporučují internet Premium za 499,- měsíčkě s FUP 1GB, že s tím to bude určitě v pohodě. Tak jsem je trochu seřval, co si vůbec myslej, že po zkušenosti s jejich "internetem" si edge/3G zapínám pouze v případě, kdy se chci připojit. Tak po chvíli vykrucování mi FUP limit vynulovali....

Je to opravdu banda svi...í...
Host
Host
 
Příspěvky: 72
Registrován:
úte srp 26, 2008 7:57 am

Superbobo75 | stř zář 22, 2010 9:32 am

Re: Internet u T-mobile

ja zapinam mobilni internet jen kdyz jdu z baraku, doma mam jedine wifi. A dostal jsem se z internetem podle info v mobilu za mesic na 75 MB. Takze ona je otazka co vsechno pouzivas na mobilu, kdyz ten internet zapnuty mas.
 

Uživatelský avatar burr0head | stř zář 22, 2010 10:50 am

Re: Internet u T-mobile

jen pro informaci: tu castku za Egypt jsem tedy zaplatil i kdyz jsem se s nima dohadoval a praskal telefonem...ale budiz..
ted to hlavni...mam sdruzeny pod jednu fakturu 3 cisla, jedno je dcery a dostala kartu v ramci nejakeho Happy programu...V minulych dnech dostala novy telefon SE Xperia mini...po trech dnech ji prisla zprava od T-mobile, ze ma zablokovane odchozi hovory..Zavolal jsem na jejich cislo a s udesem jsem zjistil, ze prosurfovala 20 tisic za tri dny..silenost.. trosku jsem se s nima nepohodl, rikal jsem pani operatorce (v nedeli vecer), ze ani netusim, ze ma pristup na net, nikde ve smlouve jsem to nenasel..tvrdila ze to je standartni postup, ale pokud nemam sjednany zadny tarif na tohle cislo, tak to se plati v plne výsi za projety data...rozcilil jsem se a prastil s telefonem...za 10 minut mi operatorka volala zpatky, s tim, ze v ramci dobrych vztahu nam to odpusti a na jeji cislo budou uctovat jen 490,-Kč..tak mi to prosim nekdo vysvetlete..jak je mozny, ze nejdriv ji zablokujou volani s tim, ze projela 20 tisic bez DPH a po 10 minutach od stolu v nedeli rozhodnou, ze nebudeme platit nic? fakt jsem z toho jelen..a ted ktery operator je lepsi, protoze tohle me uz vazne vytaci.....
iPhone 4S iOS 7 ,Vodafoun
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 405
Registrován:
stř lis 21, 2007 10:33 am
Bydliště: Praha

MicHi | čtv zář 23, 2010 6:08 pm

Re: Internet u T-mobile

Já mám taky Surf+ k paušálu za 117kč měsíčně ? .. nevim teď ... Ale jakmile vleztu na App, Email ( ikona na ploše ), FB, ICQ tak mi už okamřitě běhají data. FB můžu maximálně přes mobil prohlížet, nepřispívat fotkami, nepsat statusy atd... tzv. můžu projíždět jen safari a asi jen české stránky - sledování videa taky něco stojí. Já to stejně překračuji když je potřeba a někdy se diviím, že za ten net platím někdy i 1000kč bez toho aby mi přišel FUP :)
iPhone 7 128GB (product)RED, MacBook Air 11" mid 2014, iPad mini 4 64GB wifi + LTE
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 197
Registrován:
pát dub 23, 2010 3:10 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar Barberry.pha | čtv zář 23, 2010 8:07 pm

Internet u T-mobile

Kdy uz pochopite ze ze tarif surf+ je pouze na prohlizeni a rekne vam to kazdy u tmobile ze pokud mate iphone tak vam tento tarif nedoporucuji, je to jenom vase blbost ze si nezjistite co vse je v danem tarifu a surf+ bul urcen pro lowendove pristroje kde se dalo max prohlizet pres vestaveny prohlizec. Od pulky srpna jsou nove tarify kde uz je dulezite jenom fup a je jedno co stahujete atd takze pouzitelne uz i pro iphony, ja potom co jsem si zjistoval net tarify tak si na iphone nevzal ani surf+ a ani surf+mail ale minimalne internet+. Nevedomost neomlouva a je pak jednoduchy to hazet na operatora, pokud jste chteli kvalitni internet do mobilu meli jste si poridit u o2 neomezeny tarif za 150kc mesicne. Ano tmobile mel blbe a nevyhodne tarify ale kdyz se clovek zeptal na jakem pristroji je bude pouzivat tak mu byl doporucen vhodny tarif a dneska uz ma pouzitelne tarify do mobilu.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

wrsi | pát zář 24, 2010 11:45 am

Re: Internet u T-mobile

to barberry.pha: To, co pises, je nesmysl. Respektive mas pravdu, ze takto T-Mobile svuj tarif predstavuje nyni. Ale v roce 2008 mi ho smele k iPhonu nabidli a aktivovali a rok a pul jsem s tim nemel problem a platil jen cenu toho pausalu. Akorat potom neco zmenili ve vyuctovacim systemu a takhle to dopadlo, nekolikrat mi nauctovali nahorazne castky. Nastesti uz jsem ukoncil smlouvu a prechazim k jinymu operatorovi (z principu).
 

wrsi | pát zář 24, 2010 11:46 am

Re: Internet u T-mobile

to barberry.pha: A hlavne.... je neskutecna prasarna, ze ten tarif je udelany tak, ze nikdy nevis, kolik zaplatis. At se to zpomali nebo klidne at to prestane fungovat, az prejedu limit, ale ne at mi nauctuji 800 bez DPH.
 

Uživatelský avatar Barberry.pha | pát zář 24, 2010 12:44 pm

Internet u T-mobile

Nemel jsi predtim nejaky zvyhodneny net tarif k iphonu? Souhlasim ze kdyz to z niceho nic zacnou delat ze je to prasarna ale ja bych se ten surf+ k zadnemu chytremu mobilu nevzal. Tedka uz to je stejne jedno protoze u tech novych po prekroceni fup se zpomali rychlost pokud si to fup nenavysi, takze bych ho hned zmenil na novy net tarif a je pokoj ;)
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

Semtex | pát zář 24, 2010 5:21 pm

Re: Internet u T-mobile

U O2 mám tarif za 150,- je tam FUP tuším 150MB, ale ja měsíčně probendím tak 400 - 500MB. Nikdy se mi nestalo, že bych něco doplácel, že by se něco zpomalilo. Přes operátora si bez problému spouštím ICQ, volám přes Skype, stahuju nové APP a jejich aktualizace, jedu App co si stahují data z netu. Být u T-blbajla tak se nedoplatím.
A nej je teď je kyslítů to jejich 3G skoro všude. Kde není 3G je alespoň EDGE.
Neberte příspěvek jako reklamu, jsem jen spokojený zákazník :wink:
Kdo kam jde, je jen na něm.
iPhone 4S 16GB fw 6.1.3, O2 tarif Bronz + neomezeny data za 150,-
http://ocarina.smule.com/my/ocarina/user/semtex/
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 237
Registrován:
stř lis 05, 2008 6:00 am
Bydliště: Starovice

hrubesdusan | pát pro 10, 2010 10:54 am

Re: Internet u T-mobile

Ahoj, je mozne, aby iP 4 stahoval nejaka data, kdyz mam vypnuty 3G, mobilni data a nemam nastaveno VPN? Protoze pravidelne kontroluji moje vyuctovani na internetu (mam BAV SE u T-Mobile) a dnes jsem narazil na to, ze muj pausal se navysil cca o 180 Kc bez DPH, pritom mam porad nejake volne jednotky, zadne Premium SMS jsem neposilal, proste nic.
iPhone X 64 GB CZ
Macbook Air 13" Retina 2018
Watch 4 44mm
Airpods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 222
Registrován:
ned črc 18, 2010 10:01 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé