Iphone 3G - Vzdalena plocha Server 2008

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Goyer | stř led 28, 2009 5:42 pm

Iphone 3G - Vzdalena plocha Server 2008

Zdar,
chci se zeptat, mam 16GB JB 2.2 3G stroj a hledam soft na RDP, vzdalenou plochu na server 2008 windows.
Zkousel jsem radu aplikaci, ale nepochopitelne nefunguje zadna.

Muze nekdo doporucit?
Diky!
Host
Host
 
Příspěvky: 85
Registrován:
ned pro 28, 2008 1:13 am
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar spachal_tmp | ned úno 01, 2009 8:56 pm

Re: Iphone 3G - Vzdalena plocha Server 2008

Pokud nepojede RDP, da se pouzit vnc server, pro to pro iPhone je take par aplikaci. Chapu ze to je dalsi dira do systemu, ale v pokud je to opravdu nutne a jinak to vyresit nepujde ..
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1443
Registrován:
úte pro 11, 2007 4:54 pm

Goyer | ned úno 01, 2009 11:51 pm

Re: Iphone 3G - Vzdalena plocha Server 2008

Tak dlouho nikdo neodpovidal a tak jsem hledal dal kde jsem zkoncil. Nakonec jsem zustal o suftu logmein, kde se aplikace nainstaluje jak na server, tak na iphone. Musim uznat, ze je to spickove, naproto to predcilo me ocekavani, logovani, funkce, atd.... JENZE,
nemohu zaboha projit na to, jak se dostat pres prvni logovaci okno

Obrázek

naprosto s prehledem se tam dostanu, server loguje pristup, proste vse funguje, ale bud je chyba nekde u me a me hlouposti nebo nevim... v logmeninu -iP je i klavesnice se vsema ruznyma znakama, ale take i velmi sikovna jedna klavesa zahrnujici prave one ctrl+alt+del ale ONO jako jedine snad nefunguje, takze se nedostanu na logovaci page.
Tak strasne me to mrzi, protoze ta aplikace je naprosto spickova i na obycejnem GPRS na 4kB/s to funguje spickove... nevite nekdo jak to udelat? Jasne to vypisuje zmacnete toto, tak tu klavesu mackam, drzim, nic... jinak kdyz kliknu na tu hlasovou napovedu dole, hned vyskoci okno, prepinani moznosti funguje, vse, ale toto proste ne, dost me to mrzi. :(

serb / Ano, hned jak jsi to napsal jsem to zkusil. Vyplnil, ale na GPRS mi to hned napise Reconnect a na 2megove wifi mi to jakoby nabehne, ale obrazovka je cerna jen s ABC nahore a s moznosti zmenseni okna a nahozeni dalsi RPD, a nic to dal nedela.
Host
Host
 
Příspěvky: 85
Registrován:
ned pro 28, 2008 1:13 am
Bydliště: Praha

mikro | pon úno 02, 2009 8:12 pm

Re: Iphone 3G - Vzdalena plocha Server 2008

Tak zkus aplikaci WinAdmin, akorat si tedka fakt nepamatuju jestli se plati nebo ne. Je ke stazeni primo na AppStore. Co je na ni dobry, ze co se tyce tyhle funkce (CTRL+ALT+DEL) tak je na ni jen jedna klavesa a co mam ozkouseny opravdu funguje. Navic v tyhle aplikaci funguje nataceni, takze si muzes vybrat jestli mas rad praci na vysku nebo na sirku :).
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé